piątek, 3 lis, 17:30
Jastrzębski Węgiel
2 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Piątek, 3 lis, 17:30
Małe punkty:
25 20 26 24 29 31 19 25 12 15
wtorek, 13 lut, 17:30
CUK Anioły Toruń
0 3
Projekt Warszawa
Wtorek, 13 lut, 17:30
Małe punkty:
14 25 18 25 12 25 0 0 0 0
wtorek, 13 lut, 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
1 3
BOGDANKA LUK Lublin
Wtorek, 13 lut, 20:30
Małe punkty:
22 25 23 25 25 14 19 25 0 0
środa, 14 lut, 17:30
Jastrzębski Węgiel
3 0
Trefl Gdańsk
Środa, 14 lut, 17:30
Małe punkty:
25 20 25 20 25 21 0 0 0 0
środa, 14 lut, 20:30
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 14 lut, 20:30
Małe punkty:
15 25 26 24 16 25 15 25 0 0
sobota, 2 mar, 14:45
Jastrzębski Węgiel
3 0
BOGDANKA LUK Lublin
Sobota, 2 mar, 14:45
Małe punkty:
25 21 25 23 25 18 0 0 0 0
sobota, 2 mar, 18:00
Aluron CMC Warta Zawiercie
0 3
Projekt Warszawa
Sobota, 2 mar, 18:00
Małe punkty:
18 25 24 26 27 29 0 0 0 0
niedziela, 3 mar, 14:45
Jastrzębski Węgiel
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Niedziela, 3 mar, 14:45
Małe punkty:
22 25 25 20 21 25 20 25 0 0
środa, 17 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Asseco Resovia Rzeszów
2 3
Jastrzębski Węgiel
Środa, 17 kwi, 17:30
Małe punkty:
32 30 21 25 28 30 25 22 10 15
TV Polsat Sport 1
środa, 17 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Projekt Warszawa
0 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 17 kwi, 20:30
Małe punkty:
24 26 16 25 25 27 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
czwartek, 18 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Indykpol AZS Olsztyn
3 1
PSG Stal Nysa
Czwartek, 18 kwi, 17:30
Małe punkty:
16 25 25 21 28 26 25 20 0 0
TV Polsat Sport 1
czwartek, 18 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
BOGDANKA LUK Lublin
3 0
Trefl Gdańsk
Czwartek, 18 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 19 25 19 25 14 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 20 kwi, 14:45
TV Polsat Sport 1
Jastrzębski Węgiel
3 2
Asseco Resovia Rzeszów
Sobota, 20 kwi, 14:45
Małe punkty:
25 20 20 25 25 27 29 27 15 13
TV Polsat Sport 1
sobota, 20 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 1
Projekt Warszawa
Sobota, 20 kwi, 17:30
Małe punkty:
22 25 25 18 25 22 25 17 0 0
TV Polsat Sport 1
niedziela, 21 kwi, 14:45
TV Polsat Sport 1
PSG Stal Nysa
3 1 15 13
Indykpol AZS Olsztyn
Niedziela, 21 kwi, 14:45
Wyniki pierwszego meczu
3 1
Małe punkty:
27 25 24 26 25 16 26 24 0 0
Złoty set:
15 13
TV Polsat Sport 1
niedziela, 21 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Barkom Każany Lwów
1 3
Ślepsk Malow Suwałki
Niedziela, 21 kwi, 20:30
Małe punkty:
21 25 25 15 21 25 18 25 0 0
TV Polsat Sport 1
poniedziałek, 22 kwi, 18:00
KGHM Cuprum Lubin
3 1 15 17
GKS Katowice
Poniedziałek, 22 kwi, 18:00
Wyniki pierwszego meczu
3 0
Małe punkty:
23 25 25 19 25 20 26 24 0 0
Złoty set:
15 17
poniedziałek, 22 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Trefl Gdańsk
1 3
BOGDANKA LUK Lublin
Poniedziałek, 22 kwi, 20:30
Małe punkty:
22 25 27 25 22 25 17 25 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 23 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Asseco Resovia Rzeszów
0 3
Projekt Warszawa
Wtorek, 23 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 27 28 30 19 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
środa, 24 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
0 3
Jastrzębski Węgiel
Środa, 24 kwi, 20:30
Małe punkty:
18 25 25 27 23 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 26 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Projekt Warszawa
3 0
Asseco Resovia Rzeszów
Piątek, 26 kwi, 20:30
Małe punkty:
26 24 29 27 25 21 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 27 kwi, 18:00
TV Polsat Sport 1
Jastrzębski Węgiel
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Sobota, 27 kwi, 18:00
Małe punkty:
25 27 25 22 19 25 23 25 0 0
TV Polsat Sport 1
niedziela, 28 kwi, 14:45
TV Polsat Sport 1
Jastrzębski Węgiel
3 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
Niedziela, 28 kwi, 14:45
Małe punkty:
25 19 21 25 25 23 25 18 0 0
TV Polsat Sport 1
środa, 25 wrz, 18:00
Jastrzębski Węgiel
··· ···
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 25 wrz, 18:00
 
 
ONICO AZS Politechnika Warszawska

ONICO AZS Politechnika Warszawska

 
9Pozycja
40Punkty
Mecze
30Rozegrane
14Wygrane
16Przegrane
Sety
51Wygrane
60Przegrane
Punkty
2492Wygrane
2578Przegrane
 
9Pozycja
Mecze
32Rozegrane
15Wygrane
17Przegrane
Sety
55Wygrane
64Przegrane
Punkty
2683Wygrane
2767Przegrane
:)
 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   15 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   23 : 25

01.10.2016, 15:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 20

08.10.2016, 14:45

 

Espadon Szczecin

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 20

14.10.2016, 18:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 20
Set 3   18 : 25
Set 4   28 : 26

22.10.2016, 15:00

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   28 : 30
Set 3   22 : 25

26.10.2016, 18:00

 

AZS Częstochowa

1:3
Set 1   25 : 22
Set 2   29 : 31
Set 3   22 : 25
Set 4   21 : 25

31.10.2016, 18:00

 

LOTOS Trefl Gdańsk

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   16 : 25
Set 4   20 : 25

05.11.2016, 17:00

 

BBTS Bielsko-Biała

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   21 : 25
Set 4   23 : 25

21.12.2016, 19:30

 

Cuprum Lubin

1:3
Set 1   25 : 21
Set 2   19 : 25
Set 3   19 : 25
Set 4   15 : 25

19.11.2016, 18:00

 

Effector Kielce

3:1
Set 1   25 : 17
Set 2   30 : 28
Set 3   22 : 25
Set 4   25 : 23

25.11.2016, 18:00

 

Cerrad Czarni Radom

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   17 : 25
Set 4   22 : 25

29.11.2016, 18:00

 

MKS Będzin

3:2
Set 1   36 : 38
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 18
Set 4   25 : 18
Set 5   15 : 6

03.12.2016, 20:00

 

Jastrzębski Węgiel

2:3
Set 1   30 : 28
Set 2   25 : 20
Set 3   18 : 25
Set 4   20 : 25
Set 5   12 : 15

10.12.2016, 14:45

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   13 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   21 : 25

14.12.2016, 20:30

 

GKS Katowice

3:2
Set 1   30 : 28
Set 2   16 : 25
Set 3   18 : 25
Set 4   25 : 21
Set 5   15 : 12

17.12.2016, 17:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   17 : 25

30.12.2016, 20:15

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 20
Set 3   28 : 26

06.01.2017, 20:15

 

Espadon Szczecin

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 20

28.01.2017, 18:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   28 : 30
Set 3   20 : 25

21.01.2017, 17:00

 

PGE Skra Bełchatów

3:1
Set 1   25 : 22
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 18

04.02.2017, 14:45

 

AZS Częstochowa

3:1
Set 1   16 : 25
Set 2   25 : 18
Set 3   30 : 28
Set 4   25 : 22

13.02.2017, 18:00

 

LOTOS Trefl Gdańsk

1:3
Set 1   25 : 27
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   18 : 25

19.02.2017, 14:45

 

BBTS Bielsko-Biała

0:3
Set 1   21 : 25
Set 2   29 : 31
Set 3   22 : 25

22.02.2017, 18:00

 

Cuprum Lubin

0:3
Set 1   15 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   19 : 25

18.01.2017, 19:30

 

Effector Kielce

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 18
Set 3   18 : 25
Set 4   20 : 25

02.03.2017, 19:00

 

Cerrad Czarni Radom

3:1
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 20
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 18

07.03.2017, 19:00

 

MKS Będzin

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 21
Set 3   18 : 25
Set 4   25 : 21

11.03.2017, 18:00

 

Jastrzębski Węgiel

3:2
Set 1   25 : 23
Set 2   20 : 25
Set 3   19 : 25
Set 4   25 : 21
Set 5   15 : 12

18.03.2017, 14:45

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   16 : 25
Set 3   12 : 25

26.03.2017, 18:00

 

GKS Katowice

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 20
Set 3   28 : 26

01.04.2017, 14:45

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

HWS "Torwar"

ul. Łazienkowska 6a, Warszawa

Liczba miejsc siedzących: 5804

Informacje

Drużyna: ONICO AZS Politechnika Warszawska
Adres: Aleja Wyścigowa 6,, 02-681 Warszawa
www: http://www.projektwarszawa.waw.pl
e-mail: biuro@projektwarszawa.waw.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Grzegorz Pawlak
Wiceprezes Zarządu: Piotr Gacek
Wiceprezes Zarządu: Natalia Majer

Kierownik drużyny: Jakub Korpak
Media: Piotr Iwańczyk

KLUB KIBICA

Klub Kibica Projektu Warszawa
Mail: kkprojektwwa@gmail.com

Sezonowe statystyki zawodników

        Zagrywka Przyjecie zagrywki Atak Blok
Zawodnik Rozegrane mecze Sety Punkty Liczba as Asy na set liczba Neg Perf perf% liczba blok Perf % perf pkt Pkt na set
Jakub Kowalczyk 29 99 193 341 12 55 0,12 8 2 0 1 12,50 216 8 6 137 63,43 44 0,44
Maciej Olenderek 29 104 0 0 0 0 0,00 479 44 97 151 31,52 0 0 0 0 0,00 0 0,00
Przemysław Smoliński 14 27 19 29 0 6 0,00 1 0 0 0 0,00 30 3 0 16 53,33 3 0,11
Paweł Zagumny 21 74 32 254 2 6 0,03 12 2 5 0 0,00 39 2 0 21 53,85 9 0,12
Paweł Halaba 20 45 62 70 2 21 0,04 172 13 42 42 24,42 126 15 15 60 47,62 0 0,00
Jędrzej Gruszczyński 15 48 0 0 0 0 0,00 123 6 35 33 26,83 0 0 0 0 0,00 0 0,00
Andrzej Wrona 31 114 276 395 12 35 0,11 24 3 3 10 41,67 343 12 25 197 57,43 67 0,59
Guillaume Samica 31 107 244 366 17 51 0,16 532 35 119 160 30,08 466 32 53 201 43,13 26 0,24
Michał Filip 32 117 507 391 41 121 0,35 4 1 1 0 0,00 817 93 71 411 50,31 55 0,47
Łukasz Łapszyński 28 70 193 191 6 40 0,09 396 23 122 82 20,71 341 22 28 177 51,91 10 0,14
Waldemar Świrydowicz 20 43 50 84 0 6 0,00 9 2 1 3 33,33 67 0 3 40 59,70 10 0,23
Jan Firlej 26 72 16 205 3 18 0,04 4 3 1 0 0,00 17 3 0 5 29,41 8 0,11
Bartosz Kwolek 28 87 231 300 24 89 0,28 504 32 131 113 22,42 398 30 24 197 49,50 10 0,11
Paweł Mikołajczak 21 44 68 77 11 16 0,25 0 0 0 0 0,00 134 12 19 53 39,55 4 0,09