piątek, 3 lis, 17:30
Jastrzębski Węgiel
2 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Piątek, 3 lis, 17:30
Małe punkty:
25 20 26 24 29 31 19 25 12 15
wtorek, 13 lut, 17:30
CUK Anioły Toruń
0 3
Projekt Warszawa
Wtorek, 13 lut, 17:30
Małe punkty:
14 25 18 25 12 25 0 0 0 0
wtorek, 13 lut, 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
1 3
BOGDANKA LUK Lublin
Wtorek, 13 lut, 20:30
Małe punkty:
22 25 23 25 25 14 19 25 0 0
środa, 14 lut, 17:30
Jastrzębski Węgiel
3 0
Trefl Gdańsk
Środa, 14 lut, 17:30
Małe punkty:
25 20 25 20 25 21 0 0 0 0
środa, 14 lut, 20:30
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 14 lut, 20:30
Małe punkty:
15 25 26 24 16 25 15 25 0 0
sobota, 2 mar, 14:45
Jastrzębski Węgiel
3 0
BOGDANKA LUK Lublin
Sobota, 2 mar, 14:45
Małe punkty:
25 21 25 23 25 18 0 0 0 0
sobota, 2 mar, 18:00
Aluron CMC Warta Zawiercie
0 3
Projekt Warszawa
Sobota, 2 mar, 18:00
Małe punkty:
18 25 24 26 27 29 0 0 0 0
niedziela, 3 mar, 14:45
Jastrzębski Węgiel
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Niedziela, 3 mar, 14:45
Małe punkty:
22 25 25 20 21 25 20 25 0 0
środa, 17 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Asseco Resovia Rzeszów
2 3
Jastrzębski Węgiel
Środa, 17 kwi, 17:30
Małe punkty:
32 30 21 25 28 30 25 22 10 15
TV Polsat Sport 1
środa, 17 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Projekt Warszawa
0 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 17 kwi, 20:30
Małe punkty:
24 26 16 25 25 27 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
czwartek, 18 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Indykpol AZS Olsztyn
3 1
PSG Stal Nysa
Czwartek, 18 kwi, 17:30
Małe punkty:
16 25 25 21 28 26 25 20 0 0
TV Polsat Sport 1
czwartek, 18 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
BOGDANKA LUK Lublin
3 0
Trefl Gdańsk
Czwartek, 18 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 19 25 19 25 14 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 20 kwi, 14:45
TV Polsat Sport 1
Jastrzębski Węgiel
3 2
Asseco Resovia Rzeszów
Sobota, 20 kwi, 14:45
Małe punkty:
25 20 20 25 25 27 29 27 15 13
TV Polsat Sport 1
sobota, 20 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 1
Projekt Warszawa
Sobota, 20 kwi, 17:30
Małe punkty:
22 25 25 18 25 22 25 17 0 0
TV Polsat Sport 1
niedziela, 21 kwi, 14:45
TV Polsat Sport 1
PSG Stal Nysa
3 1 15 13
Indykpol AZS Olsztyn
Niedziela, 21 kwi, 14:45
Wyniki pierwszego meczu
3 1
Małe punkty:
27 25 24 26 25 16 26 24 0 0
Złoty set:
15 13
TV Polsat Sport 1
niedziela, 21 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Barkom Każany Lwów
1 3
Ślepsk Malow Suwałki
Niedziela, 21 kwi, 20:30
Małe punkty:
21 25 25 15 21 25 18 25 0 0
TV Polsat Sport 1
poniedziałek, 22 kwi, 18:00
KGHM Cuprum Lubin
3 1 15 17
GKS Katowice
Poniedziałek, 22 kwi, 18:00
Wyniki pierwszego meczu
3 0
Małe punkty:
23 25 25 19 25 20 26 24 0 0
Złoty set:
15 17
poniedziałek, 22 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Trefl Gdańsk
1 3
BOGDANKA LUK Lublin
Poniedziałek, 22 kwi, 20:30
Małe punkty:
22 25 27 25 22 25 17 25 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 23 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Asseco Resovia Rzeszów
0 3
Projekt Warszawa
Wtorek, 23 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 27 28 30 19 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
środa, 24 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
0 3
Jastrzębski Węgiel
Środa, 24 kwi, 20:30
Małe punkty:
18 25 25 27 23 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 26 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Projekt Warszawa
3 0
Asseco Resovia Rzeszów
Piątek, 26 kwi, 20:30
Małe punkty:
26 24 29 27 25 21 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 27 kwi, 18:00
TV Polsat Sport 1
Jastrzębski Węgiel
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Sobota, 27 kwi, 18:00
Małe punkty:
25 27 25 22 19 25 23 25 0 0
TV Polsat Sport 1
niedziela, 28 kwi, 14:45
TV Polsat Sport 1
Jastrzębski Węgiel
3 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
Niedziela, 28 kwi, 14:45
Małe punkty:
25 19 21 25 25 23 25 18 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 14 września
Aluron CMC Warta Zawiercie
··· ···
BOGDANKA LUK Lublin
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
Barkom Każany Lwów
··· ···
Jastrzębski Węgiel
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
Asseco Resovia Rzeszów
··· ···
PSG Stal Nysa
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
GKS Katowice
··· ···
MKS Będzin
Sobota, 14 września
··· ···
sobota, 14 września
Projekt Warszawa
··· ···
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
Steam Hemarpol Norwid Częstochowa
··· ···
Ślepsk Malow Suwałki
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
Indykpol AZS Olsztyn
··· ···
PGE GiEK Skra Bełchatów
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
KGHM Cuprum Stilon Gorzów
··· ···
Trefl Gdańsk
Sobota, 14 września
środa, 25 wrz, 18:00
Jastrzębski Węgiel
··· ···
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 25 wrz, 18:00
 
 
 
1Pozycja
54Punkty
Mecze
22Rozegrane
18Wygrane
4Przegrane
Sety
60Wygrane
19Przegrane
Punkty
1892Wygrane
1672Przegrane
 
2Pozycja
Mecze
33Rozegrane
24Wygrane
9Przegrane
Sety
84Wygrane
38Przegrane
Punkty
2834Wygrane
2583Przegrane
:)
 

BBTS Bielsko-Biała

3:0
Set 1   26 : 24
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 23

11.10.2013, 16:00

 

Cerrad Czarni Radom

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 21

19.10.2013, 17:00

 

Jastrzębski Węgiel

1:3
Set 1   28 : 30
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   22 : 25

26.10.2013, 14:45

 

Transfer Bydgoszcz

3:1
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 13
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 21

02.11.2013, 17:00

 

PGE Skra Bełchatów

2:3
Set 1   25 : 21
Set 2   22 : 25
Set 3   18 : 25
Set 4   25 : 21
Set 5   12 : 15

09.11.2013, 14:45

 

AZS Politechnika Warszawska

3:1
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 14
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 20

16.11.2013, 17:00

 

Effector Kielce

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   27 : 25
Set 3   25 : 17

23.11.2013, 18:00

 

Lotos Trefl Gdańsk

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 19

30.11.2013, 17:00

 

AZS Częstochowa

3:0
Set 1   37 : 35
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 17

07.12.2013, 17:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

3:1
Set 1   25 : 16
Set 2   16 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   28 : 26

15.12.2013, 14:45

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 19

27.11.2013, 20:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 21

22.02.2014, 17:00

 

Cerrad Czarni Radom

3:0
Set 1   25 : 12
Set 2   25 : 13
Set 3   25 : 13

01.03.2014, 14:45

 

Jastrzębski Węgiel

3:2
Set 1   25 : 22
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 20
Set 4   24 : 26
Set 5   15 : 12

08.01.2014, 17:30

 

Transfer Bydgoszcz

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 20

11.01.2014, 14:45

 

PGE Skra Bełchatów

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 15
Set 3   25 : 23

18.01.2014, 14:45

 

AZS Politechnika Warszawska

1:3
Set 1   25 : 27
Set 2   25 : 23
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 27

26.01.2014, 20:00

 

Effector Kielce

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 22

29.01.2014, 18:00

 

Lotos Trefl Gdańsk

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 19
Set 3   28 : 26

01.02.2014, 14:45

 

AZS Częstochowa

3:0
Set 1   27 : 25
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 23

08.02.2014, 18:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

3:2
Set 1   21 : 25
Set 2   26 : 24
Set 3   22 : 25
Set 4   25 : 20
Set 5   15 : 8

15.02.2014, 14:45

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2:3
Set 1   25 : 18
Set 2   21 : 25
Set 3   13 : 25
Set 4   25 : 21
Set 5   13 : 15

19.02.2014, 20:30

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Informacje

Drużyna: Asseco Resovia
Adres: ul. Podpromie 10, Rzeszów
www: http://www.assecoresovia.pl
e-mail: biuro@assecoresovia.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Piotr Maciąg

Wiceprezes Zarządu: Bogusław Zając

Marketing: Mateusz Bąk, Agata Zawierucha

Menedżer drużyny: Mateusz Bąk

Media: Agata Zawierucha

SZTAB

Pierwszy trener: Andrzej Kowal
Drugi trener: Marcin Ogonowski

KLUB KIBICA

Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej "Resovia"
ssps@resovia.rzeszow.pl

Sezonowe statystyki zawodników

        Zagrywka Przyjecie zagrywki Atak Blok
Zawodnik Rozegrane mecze Sety Punkty Liczba as Asy na set liczba Neg Perf perf% liczba blok Perf % perf pkt Pkt na set
Dawid Konarski 30 98 350 289 22 74 0,22 3 0 0 0 0,00 646 41 68 286 44,27 42 0,43
Paul Michael Lotman 24 70 147 178 7 27 0,10 335 26 88 79 23,58 311 16 38 130 41,80 10 0,14
Wojciech Grzyb 5 12 25 49 2 7 0,17 2 0 1 1 50,00 27 0 1 18 66,67 5 0,42
Piotr Nowakowski 31 115 290 410 20 39 0,17 12 2 1 5 41,67 296 11 10 188 63,51 82 0,71
Lukas Tichacek 28 79 31 198 8 38 0,10 2 0 2 0 0,00 20 1 0 9 45,00 14 0,18
Grzegorz Kosok 19 53 66 169 6 11 0,11 11 0 3 1 9,09 89 6 4 45 50,56 15 0,28
Alek Achrem 25 84 302 278 16 56 0,19 446 37 140 105 23,54 517 40 54 250 48,36 36 0,43
Michał Filip 3 3 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 0,00 0 0,00
Jochen Schoeps 30 79 258 246 24 49 0,30 3 0 1 2 66,67 460 25 49 218 47,39 16 0,20
Fabian Drzyzga 27 88 20 207 7 27 0,08 5 2 2 0 0,00 10 0 0 4 40,00 9 0,10
Łukasz Perłowski 29 102 169 373 21 40 0,21 25 2 3 9 36,00 178 11 8 105 58,99 43 0,42
Peter Veres 28 84 229 258 7 36 0,08 461 36 111 130 28,20 413 32 35 198 47,94 24 0,29
Mateusz Masłowski 5 14 0 0 0 0 0,00 13 0 5 2 15,38 0 0 0 0 0,00 0 0,00
Krzysztof Ignaczak 28 100 0 1 0 0 0,00 467 33 104 122 26,12 0 0 0 0 0,00 0 0,00
Nikolay Penchev 27 77 107 159 8 21 0,10 358 20 94 76 21,23 205 18 23 90 43,90 9 0,12