piątek, 3 lis, 17:30
Jastrzębski Węgiel
2 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Piątek, 3 lis, 17:30
Małe punkty:
25 20 26 24 29 31 19 25 12 15
wtorek, 13 lut, 17:30
CUK Anioły Toruń
0 3
Projekt Warszawa
Wtorek, 13 lut, 17:30
Małe punkty:
14 25 18 25 12 25 0 0 0 0
wtorek, 13 lut, 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
1 3
BOGDANKA LUK Lublin
Wtorek, 13 lut, 20:30
Małe punkty:
22 25 23 25 25 14 19 25 0 0
środa, 14 lut, 17:30
Jastrzębski Węgiel
3 0
Trefl Gdańsk
Środa, 14 lut, 17:30
Małe punkty:
25 20 25 20 25 21 0 0 0 0
środa, 14 lut, 20:30
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 14 lut, 20:30
Małe punkty:
15 25 26 24 16 25 15 25 0 0
sobota, 2 mar, 14:45
Jastrzębski Węgiel
3 0
BOGDANKA LUK Lublin
Sobota, 2 mar, 14:45
Małe punkty:
25 21 25 23 25 18 0 0 0 0
sobota, 2 mar, 18:00
Aluron CMC Warta Zawiercie
0 3
Projekt Warszawa
Sobota, 2 mar, 18:00
Małe punkty:
18 25 24 26 27 29 0 0 0 0
niedziela, 3 mar, 14:45
Jastrzębski Węgiel
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Niedziela, 3 mar, 14:45
Małe punkty:
22 25 25 20 21 25 20 25 0 0
środa, 17 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Asseco Resovia Rzeszów
2 3
Jastrzębski Węgiel
Środa, 17 kwi, 17:30
Małe punkty:
32 30 21 25 28 30 25 22 10 15
TV Polsat Sport 1
środa, 17 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Projekt Warszawa
0 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 17 kwi, 20:30
Małe punkty:
24 26 16 25 25 27 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
czwartek, 18 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Indykpol AZS Olsztyn
3 1
PSG Stal Nysa
Czwartek, 18 kwi, 17:30
Małe punkty:
16 25 25 21 28 26 25 20 0 0
TV Polsat Sport 1
czwartek, 18 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
BOGDANKA LUK Lublin
3 0
Trefl Gdańsk
Czwartek, 18 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 19 25 19 25 14 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 20 kwi, 14:45
TV Polsat Sport 1
Jastrzębski Węgiel
3 2
Asseco Resovia Rzeszów
Sobota, 20 kwi, 14:45
Małe punkty:
25 20 20 25 25 27 29 27 15 13
TV Polsat Sport 1
sobota, 20 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 1
Projekt Warszawa
Sobota, 20 kwi, 17:30
Małe punkty:
22 25 25 18 25 22 25 17 0 0
TV Polsat Sport 1
niedziela, 21 kwi, 14:45
TV Polsat Sport 1
PSG Stal Nysa
3 1 15 13
Indykpol AZS Olsztyn
Niedziela, 21 kwi, 14:45
Wyniki pierwszego meczu
3 1
Małe punkty:
27 25 24 26 25 16 26 24 0 0
Złoty set:
15 13
TV Polsat Sport 1
niedziela, 21 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Barkom Każany Lwów
1 3
Ślepsk Malow Suwałki
Niedziela, 21 kwi, 20:30
Małe punkty:
21 25 25 15 21 25 18 25 0 0
TV Polsat Sport 1
poniedziałek, 22 kwi, 18:00
KGHM Cuprum Lubin
3 1 15 17
GKS Katowice
Poniedziałek, 22 kwi, 18:00
Wyniki pierwszego meczu
3 0
Małe punkty:
23 25 25 19 25 20 26 24 0 0
Złoty set:
15 17
poniedziałek, 22 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Trefl Gdańsk
1 3
BOGDANKA LUK Lublin
Poniedziałek, 22 kwi, 20:30
Małe punkty:
22 25 27 25 22 25 17 25 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 23 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Asseco Resovia Rzeszów
0 3
Projekt Warszawa
Wtorek, 23 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 27 28 30 19 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
środa, 24 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
0 3
Jastrzębski Węgiel
Środa, 24 kwi, 20:30
Małe punkty:
18 25 25 27 23 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 26 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Projekt Warszawa
3 0
Asseco Resovia Rzeszów
Piątek, 26 kwi, 20:30
Małe punkty:
26 24 29 27 25 21 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 27 kwi, 18:00
TV Polsat Sport 1
Jastrzębski Węgiel
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Sobota, 27 kwi, 18:00
Małe punkty:
25 27 25 22 19 25 23 25 0 0
TV Polsat Sport 1
niedziela, 28 kwi, 14:45
TV Polsat Sport 1
Jastrzębski Węgiel
3 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
Niedziela, 28 kwi, 14:45
Małe punkty:
25 19 21 25 25 23 25 18 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 2 sie, 11:00
TV Polsat Sport 2
Projekt Warszawa
··· ···
Barkom Każany Lwów
Piątek, 2 sie, 11:00
TV Polsat Sport 2
piątek, 2 sie, 12:00
TV Polsat Sport 1
Trefl Gdańsk
··· ···
PGE GiEK Skra Bełchatów
Piątek, 2 sie, 12:00
TV Polsat Sport 1
piątek, 2 sie, 15:00
TV Polsat Sport 1
Barkom Każany Lwów
··· ···
PGE GiEK Skra Bełchatów
Piątek, 2 sie, 15:00
TV Polsat Sport 1
piątek, 2 sie, 16:00
TV Polsat Sport 2
Projekt Warszawa
··· ···
Trefl Gdańsk
Piątek, 2 sie, 16:00
TV Polsat Sport 2
sobota, 3 sie, 14:00
TV Polsat Sport 1
Trefl Gdańsk
··· ···
Barkom Każany Lwów
Sobota, 3 sie, 14:00
TV Polsat Sport 1
sobota, 3 sie, 15:30
TV Polsat Sport 2
PGE GiEK Skra Bełchatów
··· ···
Projekt Warszawa
Sobota, 3 sie, 15:30
TV Polsat Sport 2
niedziela, 4 sie, 12:30
TV Polsat Sport 1
3 dr.
··· ···
4 dr.
Niedziela, 4 sie, 12:30
··· ···
TV Polsat Sport 1
niedziela, 4 sie, 15:30
TV Polsat Sport 2
1 dr.
··· ···
2 dr.
Niedziela, 4 sie, 15:30
··· ···
TV Polsat Sport 2
sobota, 14 września
Aluron CMC Warta Zawiercie
··· ···
BOGDANKA LUK Lublin
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
Barkom Każany Lwów
··· ···
Jastrzębski Węgiel
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
Asseco Resovia Rzeszów
··· ···
PSG Stal Nysa
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
GKS Katowice
··· ···
NOWAK - MOSTY MKS Będzin
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
Projekt Warszawa
··· ···
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
Steam Hemarpol Norwid Częstochowa
··· ···
Ślepsk Malow Suwałki
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
Indykpol AZS Olsztyn
··· ···
PGE GiEK Skra Bełchatów
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
KGHM Cuprum Stilon Gorzów
··· ···
Trefl Gdańsk
Sobota, 14 września
środa, 25 wrz, 18:00
Jastrzębski Węgiel
··· ···
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 25 wrz, 18:00
 

Reprezentacja Polski mężczyzn na zgrupowanie w Arłamowie

Vital Heynen, trener reprezentacji Polski mężczyzn powołał 16 zawodników na zgrupowanie w Arłamowie poprzedzające CEV Mistrzostwa Europy 2019.

Po krótkim okresie urlopowym reprezentacja Polski spotka się na kolejnym zgrupowaniu. Nasze drużyna narodowa będzie przygotowywać się do wrześniowych CEV Mistrzostw Europy mężczyzn 2019. Trener Vital Heynen na zgrupowanie w Arłamowie powołał 16 zawodników.
 
Reprezentacja Polski mężczyzn na zgrupowanie w Arłamowie
Mateusz Bieniek – ZAKSA SA Kędzierzyn-Koźle, środkowy                        

Fabian Drzyzga – Lokomotiw Nowosybirsk (Rosja), rozgrywający                                          

Karol Kłos – KPS PGE Skra Bełchatów SA, środkowy      

Jakub Kochanowski – KPS PGE Skra Bełchatów SA, środkowy

Marcin Komenda – GKS GieKsa Katowice SA, rozgrywający

Dawid Konarski – KS Jastrzębski Węgiel SA Jastrzębie-Zdrój, atakujący

Michał Kubiak – Panasonic Panthers Hirakata (Japonia), przyjmujący

Bartosz Kurek –  ONICO Warszawa, atakujący

Bartosz Kwolek – ONICO Warszawa, przyjmujący

Wilfredo Leon - Sir Safety Perugia, przyjmujący                              

Maciej Muzaj – ONICO Warszawa, atakujący    

Piotr Nowakowski – Trefl Gdańsk SA, środkowy                             

Artur Szalpuk – KPS PGE Skra Bełchatów SA, przyjmujący          

Aleksander Śliwka – ZAKSA SA Kędzierzyn-Koźle, przyjmujący

Damian Wojtaszek – ONICO Warszawa, libero

Paweł Zatorski – ZAKSA SA Kędzierzyn-Koźle, libero

Sztab trenerski i medyczny
Vital Heynen – trener  

Michał Mieszko Gogol – asystent trenera

Sebastian Pawlik – asystent trenera                                                                                                             

Fons Vranken – trener przygotowania  fizycznego                                                                                                  

Robert Kaźmierczak – statystyk

Tomasz Pieczko – fizjoterapeuta

Paweł Brandt – fizjoterapeuta

Elżbieta Poznar – kierownik drużyny

Hubert Tomaszewski – menadżer kadry narodowej

CEV Mistrzostwa Europy zostaną rozegrane w dniach 12-29 września 2019 w czterech krajach (Francja, Belgia, Słowenia, Holandia) i aż dziewięciu miastach. W pierwszej fazie mistrzostw Europy (12-19 września) 24 drużyny, podzielone na cztery grupy zagrają systemem każdy z każdym. Do kolejnej rundy awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup. Biało-czerwoni swoje mecze rozegrają w Holandii, a ich przeciwnikami będą kolejno reprezentacje Estonii, Holandii, Czech, Czarnogóry i Ukrainy.

Podział na grupy CEV Mistrzostw Europy mężczyzn 2019:
Grupa A, Montpelier: Francja, Bułgaria, Grecja, Portugalia, Rumunia, Włochy

Grupa B, Bruksela i Antwerpia: Belgia, Austria, Hiszpania, Niemcy, Serbia, Słowacja

Grupa C, Ljubljana: Słowenia, Białoruś, Finlandia, Macedonia, Rosja, Turcja

Grupa D, Rotterdam i Amsterdam: Holandia, Czechy, Czarnogóra, Estonia, Polska, Ukraina


Mecze reprezentacji Polski w fazie grupowej:
13 września (piątek) 17:00 Estonia – Polska (Rotterdam)

15 września (niedziela) 16:00 Holandia - Polska (Rotterdam)

16 września (poniedziałek) 20:00 Polska – Czechy (Rotterdam)

17 września (wtorek) 17:00 Czarnogóra – Polska (Amsterdam)

19 września (czwartek) 20:00 Polska – Ukraina (Amsterdam)

W 1/8 finału (21-22 września) cztery najlepsze zespoły grupy A zmierzą się z przeciwnikami z grupy C. „Polska” grupa D połączy się z grupą B według następującego schematu:
A1-C4     B1-D4

A2-C3     B2-D3

C1-A4     D1-B4

C2-A3     D2-B3

Potyczki ćwierćfinałowe rozegrane zostaną 23 i 24 września, a mecze o półfinałowe i o medale 26-29 września.

Szczegóły: https://www.pzps.pl/images/2019_01/16932d.png

Do tegorocznego Pucharu Świata zgodnie z decyzją FIVB można zgłosić aż 25 zawodników.

Szeroki skład tutaj: https://www.pzps.pl/pl/siatkowka/reprezentacje/seniorzy/aktualnosci-seniorzy/332-aktualnosci/18089-szeroki-sklad-reprezentacji-polski-mezczyzn-na-puchar-swiata-2019-w-japonii

Ostateczną meczową „czternastkę” trenerzy będą mogli podać dopiero na 24 godziny przed rozpoczęciem spotkania.

W Pucharze Świata siatkarzy 2019 wystartuje 12 zespołów: Japonia, Polska (mistrz świata), Argentyna, Brazylia, Stany Zjednoczone, Kanada, Włochy, Rosja, Iran, Australia, Egipt i Tunezja. W tym roku rozgrywki nie są premiowane awansem na igrzyska olimpijskie. Polacy są już jednak pewni gry w imprezie czterolecia – swoją kwalifikację wywalczyli w turnieju interkontynentalnym w Gdańsku.

Puchar Świata 2019 rozegrany zostanie w dniach 1-15 października.

Terminarz meczów Polaków w Pucharze Świata 2019:
1 października (wtorek), 7:00* Polska – Tunezja

2 października (środa), 11:20 Polska – Japonia

4 października (piątek), 7:00 Polska – USA

5 października (sobota), 4:30 Polska – Argentyna

6 października (niedziela), 4:30 Polska – Włochy

9 października (środa), 7:00 Polska – Rosja

10 października (czwartek), 4:30 Polska – Egipt

11 października (piątek), 4:30 Polska – Australia

13 października (niedziela), 7:00 Polska – Brazylia

14 października (poniedziałek), 4:30 Polska – Kanada

15 października (wtorek), Polska – Iran

*godziny podane są w czasie polskim

Powrót do listy

Powiązane informacje

POWIĄZANE WIADOMOŚCI