Terminarz rozgrywek

Dzień 1   11-08-2022, Kraków, Kompleks Sportowy Wanda

Nr. meczu Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
1 09:00 Cuprum Lubin
1
2
Projekt Warszawa więcej | statystyki
2 10:15 Trefl Royal Seafood Gdańsk
0
2
LUK Lublin więcej | statystyki
3 11:30 Ślepsk Malow Suwałki
2
1
PGE Skra Bełchatów więcej | statystyki
4 12:45 GKS Katowice
2
0
Cerrad Enea Czarni Radom więcej | statystyki
5 14:00 Indykpol AZS Olsztyn
0
2
Aluron CMC Warta Zawiercie więcej | statystyki
6 15:15 BBTS Bielsko-Biała
2
0
Asseco Resovia Rzeszów więcej | statystyki
7 16:30 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2
0
Barkom Każany Lwów więcej | statystyki
8 17:45 Jastrzębski Węgiel
0
2
PSG Stal Nysa więcej | statystyki
 

Dzień 2   12-08-2022, Kraków, Kompleks Sportowy Wanda

Nr. meczu Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
9 09:00 Cuprum Lubin
2
0
Trefl Royal Seafood Gdańsk więcej | statystyki
10 10:15 PGE Skra Bełchatów
2
0
Cerrad Enea Czarni Radom więcej | statystyki
11 11:30 Indykpol AZS Olsztyn
2
0
Asseco Resovia Rzeszów więcej | statystyki
12 12:45 Barkom Każany Lwów
0
2
Jastrzębski Węgiel więcej | statystyki
13 14:00 Projekt Warszawa
0
2
LUK Lublin więcej | statystyki
14 15:15 Ślepsk Malow Suwałki
2
0
GKS Katowice więcej | statystyki
15 16:30 Aluron CMC Warta Zawiercie
2
0
BBTS Bielsko-Biała więcej | statystyki
16 17:45 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
0
2
PSG Stal Nysa więcej | statystyki
 

Dzień 3   13-08-2022, Kraków, Kompleks Sportowy Wanda

Nr. meczu Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
17 09:00 Jastrzębski Węgiel
0
2
Projekt Warszawa więcej | statystyki
18 10:15 Indykpol AZS Olsztyn
0
2
GKS Katowice więcej | statystyki
19 11:30 PGE Skra Bełchatów
2
0
BBTS Bielsko-Biała więcej | statystyki
20 12:45 Cuprum Lubin
2
1
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle więcej | statystyki
21 14:00 LUK Lublin
2
0
Ślepsk Malow Suwałki więcej | statystyki
22 15:15 Aluron CMC Warta Zawiercie
0
2
PSG Stal Nysa więcej | statystyki
23 16:30 Projekt Warszawa
2
1
GKS Katowice więcej
24 17:45 PGE Skra Bełchatów
1
2
Cuprum Lubin więcej
 

Dzień 4   14-08-2022, Kraków, Kompleks Sportowy Wanda

Nr. meczu Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
25 11:00 Projekt Warszawa
 
 
Aluron CMC Warta Zawiercie więcej
26 12:15 Cuprum Lubin
 
 
Ślepsk Malow Suwałki więcej
27 13:30 LUK Lublin
 
 
Z25 więcej
28 14:45 PSG Stal Nysa
 
 
Z26 więcej
29 16:00 P27
 
 
P28 więcej
30 17:15 Z27
 
 
Z28 więcej
 

Sponsor tytularny:

Miasta Gospodarze:

Sponsorzy:

Partnerzy:

Oficjalne wody turnieju:

Partnerzy medialni:

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy