Terminarz rozgrywek

Dzień 1   05-08-2021, Kraków, Kompleks Sportowy Wanda

Nr. meczu Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
1 09:00 Jastrzębski Węgiel
2
0
Ślepsk Malow Suwałki więcej | statystyki
2 10:15 Asseco Resovia Rzeszów
2
0
Chemeko-System Gwardia Wrocław więcej | statystyki
3 11:30 LUK Lublin
2
0
Aluron CMC Warta Zawiercie więcej | statystyki
4 12:45 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle
2
1
Indykpol AZS Olsztyn więcej | statystyki
5 14:00 GKS Katowice
1
2
Alsecco Stal Nysa więcej | statystyki
6 15:15 Projekt Warszawa
2
0
Trefl Royal Seafood Gdańsk więcej | statystyki
7 16:30 Cerrad Enea Czarni Radom
0
2
Staropolanka Cuprum Lubin więcej | statystyki
8 17:45 BBTS AQUA Bielsko-Biała
1
2
PGE Skra Bełchatów więcej | statystyki
 

Dzień 2   06-08-2021, Kraków, Kompleks Sportowy Wanda

Nr. meczu Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
9 09:00 Jastrzębski Węgiel
1
2
Asseco Resovia Rzeszów więcej | statystyki
10 10:15 LUK Lublin
2
0
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle więcej | statystyki
11 11:30 Alsecco Stal Nysa
0
2
Projekt Warszawa więcej | statystyki
12 12:45 Staropolanka Cuprum Lubin
2
1
PGE Skra Bełchatów więcej | statystyki
13 14:00 BBTS AQUA Bielsko-Biała
2
0
Cerrad Enea Czarni Radom więcej | statystyki
14 15:15 Trefl Royal Seafood Gdańsk
1
2
GKS Katowice więcej | statystyki
15 16:30 Indykpol AZS Olsztyn
2
1
Aluron CMC Warta Zawiercie więcej | statystyki
16 17:45 Chemeko-System Gwardia Wrocław
0
2
Ślepsk Malow Suwałki więcej | statystyki
 

Dzień 3   07-08-2021, Kraków, Kompleks Sportowy Wanda

Nr. meczu Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
17 09:00 BBTS AQUA Bielsko-Biała
1
2
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle więcej | statystyki
18 10:15 GKS Katowice
0
2
Jastrzębski Węgiel więcej | statystyki
19 11:30 Indykpol AZS Olsztyn
2
0
PGE Skra Bełchatów więcej | statystyki
20 12:45 Ślepsk Malow Suwałki
1
2
Alsecco Stal Nysa więcej | statystyki
21 14:00 Asseco Resovia Rzeszów
1
2
LUK Lublin więcej | statystyki
22 15:15 Projekt Warszawa
0
2
Staropolanka Cuprum Lubin więcej | statystyki
23 16:30 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle
0
2
Jastrzębski Węgiel więcej | statystyki
24 17:45 Indykpol AZS Olsztyn
2
0
Alsecco Stal Nysa więcej | statystyki
 

Dzień 4   08-08-2021, Kraków, Kompleks Sportowy Wanda

Nr. meczu Godzina Drużyna A Wynik Drużyna B
25 11:00 Jastrzębski Węgiel
0
2
Projekt Warszawa więcej | statystyki
26 12:15 Asseco Resovia Rzeszów
0
2
Indykpol AZS Olsztyn więcej | statystyki
27 13:30 LUK Lublin
1
2
Projekt Warszawa więcej | statystyki
28 14:45 Staropolanka Cuprum Lubin
0
2
Indykpol AZS Olsztyn więcej | statystyki
29 16:00 LUK Lublin
0
2
Staropolanka Cuprum Lubin więcej | statystyki
30 17:15 Projekt Warszawa
0
2
Indykpol AZS Olsztyn więcej | statystyki
 

Sponsor tytularny:

Miasta Gospodarze:

Sponsorzy główni:

Sponsorzy:

Partnerzy:

Partnerzy medialni:

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij