Wiadomości

autor: Kamil Składowski, utworzono: 3 październik 2022 , 13:15

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na hitowo zapowiadający się AL-KO Superpuchar mężczyzn

Rozpoczęła się sprzedaż wejściówek na starcie mistrzów i wicemistrzów Polski o pierwsze trofeum w sezonie 2022/2023. Jak przed rokiem o AL-KO Superpuchar Polski powalczą triumfator Ligi Mistrzów Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i półfinalista Champions League Jastrzębski Węgiel. Mecz odbędzie się już w środę 26 października w Lublinie.

Link do sprzedaży biletów

Mecz mistrza z wicemistrzem Polski odbędzie się już w środę 26 października w lubelskiej Hali Globus, początek o godz. 18. Przypomnijmy, że przed rokiem pierwsze trofeum w sezonie 2021/2022 trafiło do Jastrzębskiego Węgla. Ówcześni mistrzowie Polski pokonali Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:18, 25:22, 30:28). Nagrodę dla najlepszego zawodnika spotkania otrzymał Tomasz Fornal.

Dziś rozpoczęła się sprzedaż wejściówek na AL-KO Superpuchar Polski 2022. Ich ceny rozpoczynają się od 40 złotych. Przygotowaliśmy także specjalne zniżki dla studentów (studenci z ważną legitymacją studencką: -10 zł na bilecie) oraz akcję specjalną KIBICUJMY RAZEM (4 osoby - rodzina, przyjaciele, -10 zł na każdym bilecie). Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania, tak jak przed rokiem spodziewamy się dużego zainteresowania tym starciem. Bilety dostępne na portalu eBilet.pl.

Do nowego i silnie rozwijającego się ośrodka siatkarskiego w naszym kraju przyjadą prawdziwe gwiazdy! Warto zwrócić uwagę, że w najbliższym meczu o AL-KO Superpuchar Polski 2022 wystąpi aż pięciu wicemistrzów świata z reprezentacji prowadzonej przez Nikolę Grbicia – Aleksander Śliwka, Łukasz Kaczmarek, Marcin Janusz z ZAKSY oraz Tomasz Fornal i Jakub Popiwczak z Jastrzębskiego Węgla.

Już po raz drugi Lublin będzie Miastem Gospodarzem, a od tej edycji sponsorem tytularnym Superpucharów kobiet i mężczyzn została firma Firma AL-KO, producent innowacyjnych urządzeń do pielęgnacji ogrodów. AL-KO to uznana, kolejna światowa marka, która dołącza do grona Oficjalnych Sponsorów rozgrywek zarządzanych przez Polską Ligę Siatkówki. To przedsiębiorstwo z ponad 90 letnią historią działające obecnie w 30 lokalizacjach na całym świecie, która specjalizuje się w produkcji maszyn do pielęgnacji ogrodów dla hobbystów.

– Cieszę się, że możemy liczyć na kolejnego przyjaciela ligowej siatkówki, partnera który chce z nami rozwijać jedną z najlepszych lig świata – mówi Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki. – Spodziewamy się, jak przed rokiem, święta siatkówki w Lublinie, to miasto pokazało już nie raz, że kocha nasz sport. LUK Lublin mógł się poszczycić bardzo wysoką frekwencją w sezonie ligowym, widać że kibice chcą oglądać gwiazdy. A tych w tym spotkaniu nie zabraknie, bowiem będą mistrzowie olimpijscy, wicemistrzowie świata, triumfatorzy Ligi Mistrzów – dodaje.

Sponsor tytularny:

Sponsorzy strategiczni:

Sponsorzy:

Partnerzy:

Oficjalna woda:

Partnerzy medialni:

Miasto Gospodarz: