Autor:Redakcja
  06.10.2023 godz. 15:30

VolleyLand – wejdź do gry z najlepszą klubową siatkówką na świecie! I zgarnij 20 procent zniżki na AL-KO Superpuchar w Spodku!


VolleyLand to nowatorskie narzędzie angażujące fanów siatkówki poprzez grywalizację z nagrodami. To największy hub informacyjny o siatkówce w Polsce - blisko 60 polskich klubów i 1000 zawodników, wizualizacje statystyk, relacje na żywo, media społecznościowe, harmonogramy meczów, zawodnicy i fani zaskanowani w 3D i unikatowe gadżety AR. Warto ściągnąć aplikację, bo można dostać zniżkę na AL-KO Superpuchary Polski!

Dla posiadaczy aplikacji Volleyland, tak jak w przypadku żeńskiego turnieju, czeka rabat dla użytkowników apki 20% na turnieje w Spodku, kod znajduje się w aplikacji, jest jednorazowy i przypisany indywidualnie dla użytkownika. Obowiązuje tych którzy mają już aplikację, jak i tych którzy ją dopiero pobiorą!

VolleyLand do pobrania App Store

Volleyland do pobrania Google Play

 

Na czym polega zabawa w VolleyLandzie?

Grywalizacja, która jest sercem aplikacji to cotygodniowe zabawy oparte o mechanizm zdobywania punktów „VolleyCoins” w ramach tzw. FIGHTS, HEROES i QUIZ. Po każdym „MatchWeeku” czyli tygodniu zabawy, tworzony jest ranking użytkowników, a pierwsza 10-tka z największa liczbą VolleyCoins otrzyma bezpłatnie gadżet wysyłane do wskazanego Paczkomatu.

Fights, czyli zabawa – wskazanie jednego z dwóch zawodników, który w danej kategorii (np. bloki), będzie miał lepsze statystyki.

Heroes, czyli subiektywne wskazanie najlepszych zawodników danej kolejki z podziałem na pozycje i miejsce.

Quiz, czyli zabawa – wskazanie jednej prawidłowej odpowiedzi na zadane pytanie z listy 4 dostępnych opcji.

W naszym sklepie można już także kupić wyjątkowe gadżety, które wkrótce uzupełnimy o ofertę dedykowna klubom PlusLigi i TAURON Ligi (mamy już unikatowe puzzle z Lukasem Kampą z Trefla Gdańsk), w tej chwili są dostępne niepowtarzalne gadżety w biało-czerwonych barwach:

Digital Team Cup: po nakierowaniu kamery smartfona na kubek wyświetlają się uprzednio zeskanowani zawodnicy danego klubu wraz zaprogramowanymi trójwymiarowymi logotypami sponsorów. Po kliknięciu w nie następuje przekierowanie na odpowiednią stronę www lub media społecznościowe.

Digital Player Cards: na kartach wyświetlają się animacje zawodników. Mechanizm świadczeń sponsorskich jest podobny jak dla kubków. Karty można kolekcjonować i grać nimi jak w klasyczną "wojnę". Karty skrywają innowację w postaci matematycznego systemu wyliczania wartości atrybutów na podstawie statystyk sportowych.

Gadżety AR wykorzystujące rzeczywistość rozszerzoną to innowacja, którą będziemy rozwijać i stanowi wciągającą gratkę dla fanów, a dla partnerów jest przestrzenią do promocji swoich produktów i usług w rzeczywistości rozszerzonej w sposób niespotykany nigdzie indziej.

Szczegóły w regulaminie aplikacji dostępnej na AppStore i Google Play.

Pobierz koniecznie najnowszą wersję aplikacji VolleyLand już dziś i dołącz do zabawy!

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...
...