Autor:http://www.indykpolazs.pl, redakcja
  28.03.2023 godz. 10:27

Bartłomiej Lipiński: Nasza gra wygląda coraz lepiej


– Cieszę się ze zwycięstwa, bo jest to budujące przed play-off. Nasza gra wygląda coraz lepiej. Mamy nadzieję, że kolejny mecz zagramy na podobnym poziomie i to będzie dobry prognostyk przed play-off – stwierdził Bartłomiej Lipiński na antenie Radia UWM FM po poniedziałkowej wygranej w Bełchatowie.

Mimo wyjazdowego zwycięstwa w Bełchatowie, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn są pewni zajęcia 7. miejsca na zakończenie fazy zasadniczej. Układ w tabeli nie pozwala już akademikom z Kortowa na awans bądź spadek o jedną pozycję. Do zakończenie fazy zasadniczej pozostało już tylko jedno spotkanie – w niedzielę z Cerradem Enea Czarnymi Radom w Iławie (godz. 20:30, bilety na indykpolazs.pl/bilety). W pierwszej rundzie fazy play-off, ekipa ze stolicy Warmii i Mazur zmierzy się z drużyną, która w ligowej tabeli będzie zajmować 2 miejsce – Asseco Resovia Rzeszów / Aluron CMC Warta Zawiercie / Jastrzębski Węgiel.

Co po poniedziałkowym spotkaniu w Bełchatowie powiedział Bartłomiej Lipiński? – Cieszę się ze zwycięstwa, bo jest to budujące przed play-off. Nasza gra wygląda coraz lepiej, nić porozumienia z Grzegorzem Pająkiem też jest na fajnym poziomie. Mamy nadzieję, że kolejny mecz zagramy na podobnym poziomie i to będzie dobry prognostyk przed play-off.

– Staramy się grać tak, jak będziemy grać w play-off. Chcemy wygrywać kolejne spotkania, bo to buduje drużynę. Z drugiej strony, w naszej ekipie panuje bardzo dobra atmosfera i nawet jedna przegrana, nie złamałaby tej ekipy. Naszym dużym atutem jest zagrywka i stać nas na jeszcze lepszy serwis – dodał po meczu Karol Butryn

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...
...