Autor:redakcja
  22.01.2023 godz. 19:10

Męskie granie w meczu Projektu Warszawa i PGE Skry Bełchatów


Trwa seria zwycięstw Projektu Warszawa. Podopieczni trenera Piotra Grabana pokonali w niedzielę w hali Torwaru PGE Skrę Bełchatów 3:2 i zwiększyli swoje szanse na awans do play offów. Obecnie zajmują w tabeli szóste miejsce z 37 pkt. Taki sam dorobek punktowy ma Indykpol AZS Olsztyn, który jest siódmy.

- To był naprawdę męski mecz w wykonaniu obu zespołów. Mieliśmy i silne ciosy na ataku, i zagrywce, dobre przyjęcie, wymiany oraz obrony. Kibice naprawdę mieli co oglądać i czym się emocjonować. Byliśmy w dużych kłopotach i odwracaliśmy losy rywalizacji. Na pewno kibicom i tym w hali, i tym przed telewizorami wszystko to mocno się podobało. Mi troszeczkę mniej, gdyż wolałbym, żeby zwycięstwo było pełniejsze. Ale mecz był świetny więc oczywiście bardzo cieszę się - mówił po meczu trener stołecznej drużyny.

Na pytanie czy Projekt zdobył dwa, czy stracił jeden punkt warszawski szkoleniowiec odpowiedział; na pewno zdobył. Każdy punkt jest na miarę bycia w czołowej ósemce. Wszyscy grają, wszyscy stawiają twarde warunki. Każdy punkt do tabeli jest błogosławieństwem.

MVP spotkania został libero warszawskiej drużyny Damian Wojtaszek. - To nie jest pierwszy mecz, w którym Damian zasłużył na takie wyróżnienie. Wprowadza dobrą atmosferę, agresję, pozytywizm, trzyma nas tutaj w ryzach obronie i przyjęciu.  Gratulacje dla niego i zasłużone brawa dla całej ekipy, bo każdy zawodnik w tym meczu zasłużył na miano MVP - powiedział Piotr Graban.

Trener Projektu Warszawa uważa, że walka o play offy będzie zacięta i emocjonująca. - Zespoły będące w naszym sąsiedztwie w tabeli PlusLigi nie odpuszczają. Każdy walczy o punkty i tak będzie do końca fazy zasadniczej - podsumował.POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...