Autor:Kamil Składowski
  27.10.2021 godz. 09:14

Trzy pytania do Andrzeja Hyli – triumfatora konkursu w WYGRAJ smartSPOT PLS


Andrzej Hyla z Opola to laureat konkursu organizowanego przez naszego sponsora, firmę smartSPOT. Żeby wygrać pakiet 10 szkieł lub folii do telefonów komórkowych, trzeba było prawidłowo wytypować rezultat meczu 4. kolejki: Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów.

WYGRAJ smartSPOT PLS: Skąd Pan wiedział, że JW wygra ze Skrą właśnie 3:1?

ANDRZEJ HYLA: Po meczu o Superpuchar Polski (Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0) byłem praktycznie pewien, że JW wygra to spotkanie. Zauważyłem też, że jastrzębianie mieli spory spadek poziomu gry w trzecim secie i liczyłem na powtórkę w meczu ze Skrą. Tak się stało - bełchatowianom udało się to wykorzystać, a mnie wygrać ten konkurs.

WYGRAJ smartSPOT PLS: Wygrał Pan pakiet 10 szkieł lub folii do telefonów komórkowych. Skąd Pan weźmie teraz tyle komórek?

Tylu aż nie mam, ale na pewno wyposażę w produkty ochrony całą rodzinę. Sponsor okazał się bardzo hojny, dzięki czemu z mojej wygranej ucieszy się więcej osób :)

WYGRAJ smartSPOT PLS: Ma Pan swoją drużynę w Wygraj smartSPOT PLS. Niech Pan powie, jak się Panu wiedzie w obecnej edycji?

Niestety, jest bardzo przeciętnie, nie mam coś szczęścia do wyborów. W pierwszej kolejce nie wyszedł na boisko Norbert Huber, w trzeciej zawiódł mnie Wojciech Ferens i tym sposobem moja drużyna VC Znowu Porażka jest dopiero na 1561. miejscu. Na pocieszenie mam jeszcze aktywne wszystkie funkcje specjalne („Kapitanów dwóch”, „Ławka gra”, „Dzika karta”), wiec liczę na to, że uda mi się odrobić stracony dystans do czołówki.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...