Kluby
- Sezon 2023/2024
- Sezon 2022/2023
- Sezon 2021/2022
- Sezon 2020/2021
- Sezon 2019/2020
- Sezon 2018/2019
- Sezon 2017/2018
- Sezon 2016/2017
- Sezon 2015/2016
- Sezon 2014/2015
- Sezon 2013/2014
- Sezon 2012/2013
- Sezon 2011/2012
- Sezon 2010/2011
- Sezon 2009/2010
- Sezon 2008/2009
- Sezon 2007/2008
- Sezon 2006/2007
- Sezon 2005/2006
- Sezon 2004/2005
- Sezon 2003/2004
- Sezon 2002/2003
- Sezon 2001/2002
PGE GiEK Skra Bełchatów
Skopiowano link
Wykresy
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Set 1 | 20 : 25 | |
Set 2 | 19 : 25 | |
Set 3 | 25 : 22 | |
Set 4 | 20 : 25 |
21.10.2023, 14:45
KGHM Cuprum Lubin
Set 1 | 23 : 25 | |
Set 2 | 25 : 27 | |
Set 3 | 29 : 27 | |
Set 4 | 25 : 16 | |
Set 5 | 15 : 10 |
24.10.2023, 16:00
PSG Stal Nysa
Set 1 | 25 : 22 | |
Set 2 | 21 : 25 | |
Set 3 | 18 : 25 | |
Set 4 | 25 : 21 | |
Set 5 | 16 : 14 |
27.10.2023, 20:30
BOGDANKA LUK Lublin
Set 1 | 16 : 25 | |
Set 2 | 22 : 25 | |
Set 3 | 26 : 24 | |
Set 4 | 19 : 25 |
02.11.2023, 17:30
Indykpol AZS Olsztyn
Set 1 | 26 : 28 | |
Set 2 | 25 : 17 | |
Set 3 | 25 : 17 | |
Set 4 | 25 : 20 |
30.12.2023, 17:30
Trefl Gdańsk
Set 1 | 24 : 26 | |
Set 2 | 26 : 28 | |
Set 3 | 25 : 20 | |
Set 4 | 16 : 25 |
14.11.2023, 20:30
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
Set 1 | 25 : 23 | |
Set 2 | 25 : 27 | |
Set 3 | 23 : 25 | |
Set 4 | 19 : 25 |
18.11.2023, 20:30
Projekt Warszawa
Set 1 | 25 : 21 | |
Set 2 | 21 : 25 | |
Set 3 | 27 : 25 | |
Set 4 | 25 : 23 |
25.11.2023, 14:45
Asseco Resovia Rzeszów
Set 1 | 20 : 25 | |
Set 2 | 23 : 25 | |
Set 3 | 21 : 25 |
02.12.2023, 14:45
Ślepsk Malow Suwałki
Set 1 | 21 : 25 | |
Set 2 | 21 : 25 | |
Set 3 | 25 : 20 | |
Set 4 | 23 : 25 |
05.12.2023, 15:45
GKS Katowice
Set 1 | 25 : 21 | |
Set 2 | 25 : 18 | |
Set 3 | 25 : 20 |
09.12.2023, 17:30
Aluron CMC Warta Zawiercie
Set 1 | 22 : 25 | |
Set 2 | 19 : 25 | |
Set 3 | 21 : 25 |
17.12.2023, 14:45
Enea Czarni Radom
Set 1 | 25 : 23 | |
Set 2 | 22 : 25 | |
Set 3 | 25 : 19 | |
Set 4 | 28 : 26 |
23.12.2023, 20:30
Jastrzębski Węgiel
Set 1 | 22 : 25 | |
Set 2 | 18 : 25 | |
Set 3 | 25 : 23 | |
Set 4 | 18 : 25 |
02.01.2024, 21:00
Barkom Każany Lwów
Set 1 | 25 : 22 | |
Set 2 | 24 : 26 | |
Set 3 | 25 : 16 | |
Set 4 | 20 : 25 | |
Set 5 | 15 : 10 |
05.01.2024, 17:30
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Set 1 | 25 : 12 | |
Set 2 | 28 : 26 | |
Set 3 | 25 : 22 |
14.01.2024, 14:45
KGHM Cuprum Lubin
Set 1 | 20 : 25 | |
Set 2 | 25 : 22 | |
Set 3 | 25 : 19 | |
Set 4 | 25 : 18 |
18.01.2024, 17:30
PSG Stal Nysa
Set 1 | 25 : 20 | |
Set 2 | 22 : 25 | |
Set 3 | 25 : 17 | |
Set 4 | 25 : 23 |
24.01.2024, 15:45
BOGDANKA LUK Lublin
Set 1 | 17 : 25 | |
Set 2 | 25 : 27 | |
Set 3 | 19 : 25 |
27.01.2024, 14:45
Indykpol AZS Olsztyn
Set 1 | 23 : 25 | |
Set 2 | 20 : 25 | |
Set 3 | 20 : 25 |
02.02.2024, 17:30
Trefl Gdańsk
Set 1 | 25 : 19 | |
Set 2 | 25 : 21 | |
Set 3 | 22 : 25 | |
Set 4 | 25 : 27 | |
Set 5 | 15 : 11 |
11.02.2024, 17:30
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
Set 1 | 25 : 22 | |
Set 2 | 25 : 23 | |
Set 3 | 25 : 12 |
18.02.2024, 20:30
Projekt Warszawa
Set 1 | 23 : 25 | |
Set 2 | 23 : 25 | |
Set 3 | 22 : 25 |
20.03.2024, 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
Set 1 | 22 : 25 | |
Set 2 | 23 : 25 | |
Set 3 | 24 : 26 |
06.03.2024, 21:00
Ślepsk Malow Suwałki
Set 1 | 25 : 21 | |
Set 2 | 13 : 25 | |
Set 3 | 25 : 18 | |
Set 4 | 19 : 25 | |
Set 5 | 10 : 15 |
29.02.2024, 17:00
GKS Katowice
Set 1 | 25 : 18 | |
Set 2 | 25 : 19 | |
Set 3 | 25 : 27 | |
Set 4 | 25 : 18 |
15.03.2024, 17:30
Aluron CMC Warta Zawiercie
Set 1 | 25 : 22 | |
Set 2 | 30 : 32 | |
Set 3 | 23 : 25 | |
Set 4 | 18 : 25 |
24.03.2024, 20:30
Enea Czarni Radom
Set 1 | 25 : 21 | |
Set 2 | 25 : 23 | |
Set 3 | 22 : 25 | |
Set 4 | 25 : 16 |
30.03.2024, 12:30
Jastrzębski Węgiel
Set 1 | 20 : 25 | |
Set 2 | 20 : 25 | |
Set 3 | 19 : 25 |
03.04.2024, 15:45
Barkom Każany Lwów
Set 1 | 27 : 25 | |
Set 2 | 25 : 23 | |
Set 3 | 25 : 17 |
07.04.2024, 17:30
Poz | | | Pkt. | | | Mecze | | | Sety | | | Punkty | ||||||
| | | | | | | |
Poz | | | Mecze | | | Sety | | | Punkty | ||||||
| | | | | |
Numer | Imię i nazwisko | Pozycja |
---|---|---|
Brak danych |
Informacje
Drużyna: PGE GiEK Skra Bełchatów
Adres: ul. Dąbrowskiego 11, Bełchatów
www: http://www.skra.pl
e-mail: klub@skra.pl
Prezes Zarządu: Wiesław Deryło
Wiceprezes ds. marketingu: Tomasz Koprowski
Wiceprezes ds. finansowych: Radosław Marzec
Menedżer drużyny: Weronika Kubiak
SZTAB
Pierwszy trener: Andrea Gardini
Drugi trener: Michał Bąkiewicz
Trzeci trener: Kamil Nalepka
KLUB KIBICA
Sezonowe statystyki zawodników
Zagrywka | Przyjecie zagrywki | Atak | Blok | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zawodnik | Rozegrane mecze | Sety | Punkty | Liczba | as | bł | Asy na set | liczba | bł | Neg | Perf | perf% | liczba | bł | blok | Perf | % perf | pkt | Pkt na set |