Jak głosować na Drużynę 20-lecia PlusLigi?

Mają Państwo możliwość wybrania własnej drużyny – 14 graczy (2 rozgrywających, 2 atakujących, 2 libero oraz 4 przyjmujących i 4 środkowych), czyli pierwszy skład oraz rezerwowych. Dodatkowo możecie wybrać trenera 20-lecia oraz MVP 20-lecia. Przy każdej kategorii/pozycji na boisku są boksy wyboru. Można zaznaczyć 2 lub 4 graczy na danej pozycji (4 przy środkowych i przyjmujących). Po prawej stronie przy każdym z graczy jest także boks do wyboru MVP.
Można głosować tylko na jednego MVP. Głosowanie na drużynę i MVP odbywa się po naciśnięciu przycisku pod listą z graczami.

Po zagłosowaniu na graczy pojawi się osobny boks z nazwiskami 10 trenerów. Głosujemy także tylko na jednego, naciskając przycisk pod listą.

Państwa głos będzie ważny tylko wtedy, gdy wybierzecie kompletną 14-tkę meczową plus MVP 20-lecia oraz trenera 20-lecia. W innym przypadku głos nie będzie zaliczony, nie będzie także można pobrać lub wysłać na media społecznościowe zdjęcia z wybraną przez Państwa Drużyną 20-lecia.

Gracze na boisku będą umieszczani według największej liczby głosów, tak samo MVP oraz trener. Głosowanie potrwa do północy 31 maja 2020 roku. 1 czerwca ogłosimy wyniki plebiscytu. Zapraszamy do zabawy!

rozgrywający (dwóch w drużynie) MVP

atakujący (dwóch w drużynie) MVP

libero (dwóch w drużynie) MVP

środkowy (czterech w drużynie) MVP

przyjmujący (czterech w drużynie) MVPNewsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy