Kluby

Aluron CMC Warta Zawiercie
Aluron CMC Warta Zawiercie

Aluron CMC Warta Zawiercie

 
6Pozycja
19Punkty
Mecze
10Rozegrane
7Wygrane
3Przegrane
Sety
22Wygrane
16Przegrane
Punkty
869Wygrane
868Przegrane

Wykresy

:)
 

Ślepsk Malow Suwałki

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   23 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 21

03.10.2021, 14:45

 

Trefl Gdańsk

3:1
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 22

10.10.2021, 14:45

 

GKS Katowice

3:1
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 21

16.10.2021, 14:45

 

Indykpol AZS Olsztyn

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   23 : 25

24.10.2021, 17:30

 

Cuprum Lubin

3:2
Set 1   25 : 20
Set 2   24 : 26
Set 3   17 : 25
Set 4   25 : 22
Set 5   15 : 11

28.10.2021, 17:30

 

Cerrad Enea Czarni Radom

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 19

06.11.2021, 20:30

 

Stal Nysa

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 22

13.11.2021, 20:30

 

Jastrzębski Węgiel

3:2
Set 1   25 : 18
Set 2   17 : 25
Set 3   27 : 25
Set 4   16 : 25
Set 5   15 : 13

20.11.2021, 14:45

 

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   36 : 38
Set 2   13 : 25
Set 3   14 : 25

27.11.2021, 14:45

 

Projekt Warszawa

1:3
Set 1   33 : 31
Set 2   23 : 25
Set 3   19 : 25
Set 4   24 : 26

06.12.2021, 20:30

 

PGE Skra Bełchatów

-:-

13.12.2021, 17:30

 

Asseco Resovia Rzeszów

-:-

18.12.2021, 14:45

 

LUK Lublin

-:-

29.12.2021, 17:30

 

Ślepsk Malow Suwałki

-:-

05.01.2022, 17:30

 

Trefl Gdańsk

-:-

08.01.2022, 17:30

 

GKS Katowice

-:-

15.01.2022, 17:30

 

Indykpol AZS Olsztyn

-:-

22.01.2022, 17:30

 

Cuprum Lubin

-:-

29.01.2022, 17:30

 

Cerrad Enea Czarni Radom

-:-

05.02.2022, 17:30

 

Stal Nysa

-:-

12.02.2022, 17:30

 

Jastrzębski Węgiel

-:-

19.02.2022, 17:30

 

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

-:-

05.03.2022, 17:30

 

Projekt Warszawa

-:-

12.03.2022, 17:30

 

PGE Skra Bełchatów

-:-

19.03.2022, 17:30

 

Asseco Resovia Rzeszów

-:-

26.03.2022, 17:30

 

LUK Lublin

-:-

02.04.2022, 17:30

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Dawid Konarski Atakujący
3 Michał Żurek Libero
5 Miłosz Zniszczoł środkowy
6 Mateusz Malinowski Atakujący
7 Facundo Conte Przyjmujący
9 Patryk Niemiec środkowy
13 Dominik Depowski Przyjmujący
14 Maximiliano Cavanna Rozgrywający
15 Miguel Tavares Rodrigues Rozgrywający
16 Bartosz Makoś Libero
17 Piotr Orczyk Przyjmujący
20 Wiktor Rajsner środkowy
25 Michał Szalacha środkowy
93 Uros Kovacevic Przyjmujący

Hala sportowa

HWS w Zawierciu

ul. Blanowska 40, Zawiercie

Liczba miejsc siedzących: 1500

Informacje

Nazwa drużyny: Aluron CMC Warta Zawiercie
Adres: ul. Blanowska 40, Zawiercie
www: http://aluroncmc.pl
e-mail: klub@aluroncmc.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Kryspin Baran
Wiceprezes Zarządu: Mirosław Bzdęga
Wiceprezes Zarządu: Paweł Jadczyk

Dyrektor Zarządzający: Sebastian Gaszek
Dyrektor Działu Komunikacji: Michał Kwietko-Bębnowski

SZTAB

Pierwszy trener: Igor Kolaković
Drugi trener: Srdjan Popović
Trzeci trener: Oskar Kaczmarczyk


KLUB KIBICA

Tomasz Świderski
(+48) 793 095 968 (tylko sms)

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij