Kluby

Cuprum Lubin
Cuprum Lubin

Cuprum Lubin

 
10Pozycja
8Punkty
Mecze
8Rozegrane
2Wygrane
6Przegrane
Sety
12Wygrane
19Przegrane
Punkty
675Wygrane
717Przegrane

Wykresy

:)
 

PGE Skra Bełchatów

1:3
Set 1   22 : 25
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 27

04.10.2021, 20:30

 

Projekt Warszawa

1:3
Set 1   25 : 18
Set 2   17 : 25
Set 3   17 : 25
Set 4   29 : 31

08.10.2021, 20:30

 

Trefl Gdańsk

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   15 : 25
Set 3   15 : 25

17.10.2021, 17:30

 

Ślepsk Malow Suwałki

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 22

25.10.2021, 20:30

 

Aluron CMC Warta Zawiercie

2:3
Set 1   20 : 25
Set 2   26 : 24
Set 3   25 : 17
Set 4   22 : 25
Set 5   11 : 15

28.10.2021, 17:30

 

GKS Katowice

3:1
Set 1   25 : 27
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 19

06.11.2021, 17:30

 

Indykpol AZS Olsztyn

0:3
Set 1   20 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   17 : 25

15.11.2021, 17:30

 

LUK Lublin

2:3
Set 1   25 : 19
Set 2   17 : 25
Set 3   17 : 25
Set 4   30 : 28
Set 5   17 : 19

21.11.2021, 17:30

 

Cerrad Enea Czarni Radom

-:-

29.11.2021, 20:30

 

Stal Nysa

-:-

05.12.2021, 20:30

 

Jastrzębski Węgiel

-:-

11.12.2021, 14:45

 

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

-:-

18.12.2021, 17:30

 

Asseco Resovia Rzeszów

-:-

29.12.2021, 17:30

 

PGE Skra Bełchatów

-:-

05.01.2022, 17:30

 

Projekt Warszawa

-:-

08.01.2022, 17:30

 

Trefl Gdańsk

-:-

15.01.2022, 17:30

 

Ślepsk Malow Suwałki

-:-

22.01.2022, 17:30

 

Aluron CMC Warta Zawiercie

-:-

29.01.2022, 17:30

 

GKS Katowice

-:-

05.02.2022, 17:30

 

Indykpol AZS Olsztyn

-:-

12.02.2022, 17:30

 

LUK Lublin

-:-

19.02.2022, 17:30

 

Cerrad Enea Czarni Radom

-:-

05.03.2022, 17:30

 

Stal Nysa

-:-

12.03.2022, 17:30

 

Jastrzębski Węgiel

-:-

19.03.2022, 17:30

 

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

-:-

26.03.2022, 17:30

 

Asseco Resovia Rzeszów

-:-

02.04.2022, 17:30

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Marcin Waliński Przyjmujący
2 Kamil Maruszczyk Przyjmujący
3 Maciej Sas Libero
4 Dawid Gunia środkowy
5 Wojciech Ferens Przyjmujący
8 Masahiro Sekita Rozgrywający
9 Paweł Pietraszko środkowy
10 Remigiusz Kapica Atakujący
12 Florian Krage środkowy
14 Michał Gierżot Przyjmujący
16 Jędrzej Kaźmierczak środkowy
20 Kamil Szymura Libero
94 Przemysław Stępień Rozgrywający

Hala sportowa

HWS w Lubinie

ul. Odrodzenia 28b, Lubin

Liczba miejsc siedzących: 3714

Informacje

Nazwa drużyny: Cuprum Lubin
Adres: ul. Odrodzenia 28b, Lubin
www: http://www.ks.cuprum.pl
e-mail: kontakt@ks.cuprum.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Tomasz Tycel

Marketing: Marzena Nowakowska
Manager drużyny: Marzena Nowakowska
Media: biuro prasowe Cuprum w systemie accredito.com

SZTAB

Pierwszy trener: Paweł Rusek
Drugi trener: Tomasz Kowalski


KLUB KIBICA

Klub Kibica Cuprum Lubin
kk.cuprumlubin@gmail.com
Artur Cholewa

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij