Kluby

Cerrad Czarni Radom
Cerrad Czarni Radom

Cerrad Czarni Radom

 
8Pozycja
44Punkty
Mecze
30Rozegrane
14Wygrane
16Przegrane
Sety
59Wygrane
58Przegrane
Punkty
2625Wygrane
2645Przegrane
 
7Pozycja
Mecze
32Rozegrane
15Wygrane
17Przegrane
Sety
64Wygrane
62Przegrane
Punkty
2829Wygrane
2833Przegrane

Wykresy

:)
 

AZS Częstochowa

3:0
Set 1   27 : 25
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 17

04.10.2016, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   27 : 25
Set 4   21 : 25

10.10.2016, 17:30

 

Effector Kielce

2:3
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 17
Set 4   21 : 25
Set 5   13 : 15

14.10.2016, 18:00

 

MKS Będzin

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 22

22.12.2016, 19:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1:3
Set 1   22 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   19 : 25

26.10.2016, 20:30

 

Asseco Resovia Rzeszów

0:3
Set 1   18 : 25
Set 2   16 : 25
Set 3   15 : 25

30.10.2016, 14:45

 

Espadon Szczecin

3:1
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 20
Set 3   27 : 29
Set 4   25 : 19

05.11.2016, 17:00

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   12 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   18 : 25

12.11.2016, 14:45

 

LOTOS Trefl Gdańsk

3:1
Set 1   21 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   30 : 28
Set 4   32 : 30

19.11.2016, 14:45

 

Cuprum Lubin

3:1
Set 1   28 : 26
Set 2   23 : 25
Set 3   31 : 29
Set 4   25 : 23

24.11.2016, 18:00

 

ONICO AZS Politechnika Warszawska

3:1
Set 1   25 : 23
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 17
Set 4   25 : 22

29.11.2016, 18:00

 

Jastrzębski Węgiel

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   28 : 26
Set 3   16 : 25
Set 4   23 : 25

02.12.2016, 20:15

 

GKS Katowice

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 19
Set 3   29 : 27

10.12.2016, 17:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:2
Set 1   18 : 25
Set 2   32 : 30
Set 3   14 : 25
Set 4   25 : 17
Set 5   15 : 11

14.12.2016, 18:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

1:3
Set 1   25 : 22
Set 2   16 : 25
Set 3   20 : 25
Set 4   15 : 25

18.12.2016, 15:00

 

AZS Częstochowa

3:0
Set 1   25 : 13
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 15

30.12.2016, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 20
Set 3   23 : 25
Set 4   20 : 25

07.01.2017, 15:00

 

Effector Kielce

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 19

28.01.2017, 17:00

 

MKS Będzin

3:1
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 18
Set 3   22 : 25
Set 4   25 : 23

20.01.2017, 18:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

2:3
Set 1   25 : 21
Set 2   24 : 26
Set 3   25 : 17
Set 4   19 : 25
Set 5   17 : 19

04.02.2017, 17:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

1:3
Set 1   25 : 19
Set 2   18 : 25
Set 3   21 : 25
Set 4   14 : 25

10.02.2017, 18:00

 

Espadon Szczecin

3:2
Set 1   25 : 12
Set 2   25 : 20
Set 3   22 : 25
Set 4   23 : 25
Set 5   15 : 9

17.02.2017, 18:00

 

PGE Skra Bełchatów

2:3
Set 1   25 : 16
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   17 : 25
Set 5   10 : 15

21.02.2017, 20:30

 

LOTOS Trefl Gdańsk

1:3
Set 1   25 : 22
Set 2   18 : 25
Set 3   23 : 25
Set 4   20 : 25

26.02.2017, 14:30

 

Cuprum Lubin

3:0
Set 1   27 : 25
Set 2   26 : 24
Set 3   25 : 21

04.03.2017, 17:00

 

ONICO AZS Politechnika Warszawska

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   25 : 21
Set 4   18 : 25

07.03.2017, 19:00

 

Jastrzębski Węgiel

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   19 : 25

13.03.2017, 18:00

 

GKS Katowice

2:3
Set 1   24 : 26
Set 2   14 : 25
Set 3   25 : 18
Set 4   25 : 23
Set 5   22 : 24

17.03.2017, 18:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:1
Set 1   25 : 11
Set 2   25 : 18
Set 3   23 : 25
Set 4   25 : 22

25.03.2017, 17:00

 

Indykpol AZS Olsztyn

1:3
Set 1   25 : 23
Set 2   15 : 25
Set 3   19 : 25
Set 4   19 : 25

31.03.2017, 18:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
1 Bartłomiej Bołądź Atakujący
2 Michał Ostrowski środkowy
3 Łukasz Wiese Przyjmujący
5 Jakub Urbanowicz Przyjmujący
6 Wojciech Żaliński Przyjmujący
7 Michał Kędzierski Rozgrywający
8 Jakub Zwiech środkowy
9 Jakub Ziobrowski Atakujący
10 Dustin Watten Libero
11 Piotr Filipowicz Libero
12 Emanuel Kohut środkowy
15 David Smith środkowy
17 Tomasz Fornal Przyjmujący
18 Kacper Gonciarz Rozgrywający

Hala sportowa

HWS RCS

Struga 63, Radom

Liczba miejsc siedzących: 5100

Informacje

Nazwa drużyny: Cerrad Czarni Radom
Adres: ul. Struga 63, Radom, Radom
www: http://www.wksczarni.pl
e-mail: wksczarniradom@gmail.com

Bilety

Prezes Zarządu: Dariusz Fryszkowski

Marketing: Marcin Tomczyk
Manager drużyny: Adam Kurasiewicz
Manager klubu: Wojciech Stępień
Media: Adam Kurasiewicz

KLUB KIBICA

W.K.S. CZARNI RADOM
Radom ul. Struga 63

Michał Zdybiewski
michal.zdybiewski@gmail.com

Zdjęcia

Aktualności

Wideo