Kluby

Indykpol AZS Olsztyn
Indykpol AZS Olsztyn

Indykpol AZS Olsztyn

 
9Pozycja
34Punkty
Mecze
26Rozegrane
11Wygrane
15Przegrane
Sety
42Wygrane
53Przegrane
Punkty
2154Wygrane
2177Przegrane
 
10Pozycja
Mecze
28Rozegrane
11Wygrane
17Przegrane
Sety
45Wygrane
59Przegrane
Punkty
2363Wygrane
2380Przegrane

Wykresy

:)
 

Cerrad Enea Czarni Radom

2:3
Set 1   17 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 19
Set 4   21 : 25
Set 5   13 : 15

12.09.2020, 14:45

 

Ślepsk Malow Suwałki

0:3
Set 1   22 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   27 : 29

19.09.2020, 17:30

 

Aluron CMC Warta Zawiercie

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   15 : 25

26.09.2020, 17:30

 

Cuprum Lubin

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 21

29.09.2020, 17:30

 

MKS Będzin

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 7

18.11.2020, 18:00

 

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1:3
Set 1   21 : 25
Set 2   18 : 25
Set 3   25 : 17
Set 4   16 : 25

10.10.2020, 17:30

 

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

3:2
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 14
Set 5   15 : 13

15.10.2020, 17:30

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   17 : 25
Set 2   21 : 25
Set 3   22 : 25

16.12.2020, 17:30

 

Jastrzębski Węgiel

3:1
Set 1   15 : 25
Set 2   27 : 25
Set 3   26 : 24
Set 4   25 : 16

20.01.2021, 17:30

 

Trefl Gdańsk

1:3
Set 1   25 : 21
Set 2   22 : 25
Set 3   22 : 25
Set 4   21 : 25

04.02.2021, 15:00

 

Stal Nysa

3:1
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 22
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 20

14.01.2021, 17:30

 

GKS Katowice

3:1
Set 1   25 : 18
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 23
Set 4   25 : 16

10.02.2021, 18:00

 

Asseco Resovia Rzeszów

1:3
Set 1   27 : 29
Set 2   25 : 23
Set 3   13 : 25
Set 4   23 : 25

13.11.2020, 20:30

 

Cerrad Enea Czarni Radom

3:1
Set 1   25 : 19
Set 2   26 : 28
Set 3   25 : 21
Set 4   25 : 20

22.11.2020, 14:45

 

Ślepsk Malow Suwałki

3:1
Set 1   25 : 19
Set 2   28 : 26
Set 3   19 : 25
Set 4   25 : 14

01.12.2020, 17:30

 

Aluron CMC Warta Zawiercie

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   23 : 25
Set 3   20 : 25

05.12.2020, 14:45

 

Cuprum Lubin

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   22 : 25

08.11.2020, 14:45

 

MKS Będzin

3:0
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 21

19.12.2020, 17:30

 

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   25 : 27
Set 2   17 : 25
Set 3   16 : 25

22.12.2020, 17:30

 

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   24 : 26
Set 3   20 : 25

09.01.2021, 17:30

 

PGE Skra Bełchatów

0:3
Set 1   23 : 25
Set 2   38 : 40
Set 3   16 : 25

13.02.2021, 14:45

 

Jastrzębski Węgiel

2:3
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 27
Set 4   24 : 26
Set 5   9 : 15

23.01.2021, 14:45

 

Trefl Gdańsk

3:0
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 17

31.01.2021, 17:30

 

Stal Nysa

1:3
Set 1   28 : 30
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   23 : 25

06.02.2021, 20:30

 

GKS Katowice

1:3
Set 1   20 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   20 : 25

27.02.2021, 14:45

 

Asseco Resovia Rzeszów

3:1
Set 1   29 : 27
Set 2   25 : 23
Set 3   19 : 25
Set 4   25 : 18

08.03.2021, 20:30

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
2 Dawid Woch środkowy
3 Jędrzej Gruszczyński Libero
4 Przemysław Stępień Rozgrywający
5 Rojas Javier Octavio Concepcion środkowy
6 Robbert Andringa Przyjmujący
7 Damian Schulz Atakujący
9 Jakub Czerwiński Przyjmujący
10 Remigiusz Kapica Atakujący
11 Kamil Droszyński Rozgrywający
12 Dmytro Teryomenko środkowy
13 Ruben Schott Przyjmujący
15 Jakub Ciunajtis Libero
16 Mateusz Poręba środkowy
17 Nikodem Wolański Rozgrywający
18 Wiktor Janiszewski Przyjmujący
21 Wojciech Żaliński Przyjmujący

Hala sportowa

Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji

ul. Niepodległości 11B, Iława

Liczba miejsc siedzących: 1250

Informacje

Nazwa drużyny: Indykpol AZS Olsztyn
Adres: ul. Oczapowskiego 12, Olsztyn
www: http://www.indykpolazs.pl
e-mail: olsztyn@azs.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Tomasz Jankowski

Marketing: Marcin Zarębski
Menedżer drużyny: Marcin Mierzejewski
Media: Mateusz Lewandowski

Sztab
Pierwszy trener: Marco Bonitta
Asystent: Matteo Bologna, Marcin Mierzejewski

SZTAB

Pierwszy trener: Daniel Castellani
Drugi trener: Marcin Mierzejewski


KLUB KIBICA

Adres kontaktowy: ssps.azs.olsztyn@gmail.com

Adresy oficjalnych kanałów w mediach społecznościowych:

Facebook: facebook.com/indykpolazs
Twitter: twitter.com/indykpolazs
Instagram: instagram.com/indykpolazs
YouTube: youtube.com/indykpolazs

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij