Kluby

Indykpol AZS Olsztyn
Indykpol AZS Olsztyn

Indykpol AZS Olsztyn

 
5Pozycja
65Punkty
Mecze
30Rozegrane
22Wygrane
8Przegrane
Sety
76Wygrane
41Przegrane
Punkty
2687Wygrane
2476Przegrane
 
5Pozycja
Mecze
32Rozegrane
24Wygrane
8Przegrane
Sety
82Wygrane
43Przegrane
Punkty
2879Wygrane
2649Przegrane

Wykresy

:)
 

Jastrzębski Węgiel

2:3
Set 1   19 : 25
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 22
Set 4   27 : 29
Set 5   7 : 15

01.10.2016, 18:00

 

GKS Katowice

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 21
Set 3   25 : 12

08.10.2016, 17:00

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:1
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 16
Set 3   19 : 25
Set 4   25 : 14

14.10.2016, 20:15

 

ONICO AZS Politechnika Warszawska

1:3
Set 1   23 : 25
Set 2   20 : 25
Set 3   25 : 18
Set 4   26 : 28

22.10.2016, 15:00

 

AZS Częstochowa

3:1
Set 1   25 : 22
Set 2   27 : 25
Set 3   18 : 25
Set 4   25 : 19

26.10.2016, 18:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 16

29.10.2016, 17:00

 

Effector Kielce

3:0
Set 1   25 : 20
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 20

07.11.2016, 18:00

 

MKS Będzin

3:2
Set 1   20 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   25 : 13
Set 4   22 : 25
Set 5   15 : 6

12.11.2016, 20:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

0:3
Set 1   19 : 25
Set 2   16 : 25
Set 3   21 : 25

18.11.2016, 20:15

 

Asseco Resovia Rzeszów

1:3
Set 1   19 : 25
Set 2   25 : 22
Set 3   22 : 25
Set 4   21 : 25

26.11.2016, 20:00

 

Espadon Szczecin

3:1
Set 1   23 : 25
Set 2   28 : 26
Set 3   28 : 26
Set 4   25 : 13

30.11.2016, 18:00

 

PGE Skra Bełchatów

1:3
Set 1   27 : 25
Set 2   22 : 25
Set 3   13 : 25
Set 4   21 : 25

03.12.2016, 14:45

 

LOTOS Trefl Gdańsk

3:2
Set 1   25 : 21
Set 2   25 : 14
Set 3   21 : 25
Set 4   13 : 25
Set 5   16 : 14

09.12.2016, 20:15

 

Cuprum Lubin

3:1
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 22
Set 3   21 : 25
Set 4   25 : 23

14.12.2016, 18:00

 

Cerrad Czarni Radom

3:1
Set 1   22 : 25
Set 2   25 : 16
Set 3   25 : 20
Set 4   25 : 15

18.12.2016, 15:00

 

Jastrzębski Węgiel

3:1
Set 1   24 : 26
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 23
Set 4   27 : 25

22.12.2016, 20:30

 

GKS Katowice

3:0
Set 1   25 : 14
Set 2   25 : 20
Set 3   25 : 15

08.01.2017, 14:45

 

Łuczniczka Bydgoszcz

3:1
Set 1   25 : 22
Set 2   25 : 21
Set 3   20 : 25
Set 4   25 : 20

27.01.2017, 18:00

 

ONICO AZS Politechnika Warszawska

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   30 : 28
Set 3   25 : 20

21.01.2017, 17:00

 

AZS Częstochowa

3:0
Set 1   25 : 18
Set 2   25 : 23
Set 3   25 : 22

04.02.2017, 17:00

 

BBTS Bielsko-Biała

3:0
Set 1   25 : 17
Set 2   25 : 18
Set 3   25 : 22

11.02.2017, 17:00

 

Effector Kielce

3:0
Set 1   25 : 23
Set 2   25 : 19
Set 3   25 : 19

18.02.2017, 18:00

 

MKS Będzin

3:2
Set 1   24 : 26
Set 2   19 : 25
Set 3   25 : 13
Set 4   25 : 13
Set 5   15 : 9

22.02.2017, 18:00

 

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

1:3
Set 1   25 : 21
Set 2   21 : 25
Set 3   21 : 25
Set 4   22 : 25

25.02.2017, 14:45

 

Asseco Resovia Rzeszów

2:3
Set 1   25 : 19
Set 2   25 : 23
Set 3   17 : 25
Set 4   21 : 25
Set 5   10 : 15

04.03.2017, 14:45

 

Espadon Szczecin

3:2
Set 1   20 : 25
Set 2   27 : 25
Set 3   17 : 25
Set 4   25 : 16
Set 5   15 : 11

08.03.2017, 18:00

 

PGE Skra Bełchatów

2:3
Set 1   27 : 29
Set 2   15 : 25
Set 3   25 : 22
Set 4   25 : 19
Set 5   9 : 15

11.03.2017, 14:45

 

LOTOS Trefl Gdańsk

3:0
Set 1   28 : 26
Set 2   27 : 25
Set 3   25 : 18

18.03.2017, 20:00

 

Cuprum Lubin

3:1
Set 1   17 : 25
Set 2   25 : 17
Set 3   25 : 21
Set 4   25 : 23

25.03.2017, 14:45

 

Cerrad Czarni Radom

3:1
Set 1   23 : 25
Set 2   25 : 15
Set 3   25 : 19
Set 4   25 : 19

31.03.2017, 18:00

Poz | Pkt. | Mecze | Sety | Punkty
| | | |
Poz | Mecze | Sety | Punkty
| | |

Skład drużyny

  
Numer Imię i nazwisko Pozycja
2 Jan Hadrava Atakujący
3 Michał Żurek Libero
4 Daniel Pliński środkowy
5 Miłosz Zniszczoł środkowy
6 Michał Tomczak Rozgrywający
7 Jakub Kochanowski środkowy
8 Hidde Boswinkel Atakujący
9 Piotr Szostek Atakujący
10 Łukasz Makowski Rozgrywający
11 Aleksander Śliwka Przyjmujący
12 Paweł Woicki Rozgrywający
13 Adrian Buchowski Przyjmujący
14 Ezequiel Palacios Przyjmujący
15 Maciej Ostaszyk środkowy
17 Jakub Zabłocki Libero
18 Leszek Wójcik Przyjmujący
19 Marek Kurmin Rozgrywający
20 Wojciech Włodarczyk Przyjmujący

Hala sportowa

Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji

ul. Niepodległości 11B, Iława

Liczba miejsc siedzących: 1500

Informacje

Nazwa drużyny: Indykpol AZS Olsztyn
Adres: ul. Oczapowskiego 12, Olsztyn
www: http://www.indykpolazs.pl
e-mail: olsztyn@azs.pl

Bilety

Prezes Zarządu: Tomasz Jankowski

Marketing: Marcin Zarębski
Menedżer drużyny: Marcin Mierzejewski
Media: Mateusz Lewandowski

Sztab
Pierwszy trener: Marco Bonitta
Asystent: Matteo Bologna, Marcin Mierzejewski

SZTAB

Pierwszy trener: Andrea Gardini
Drugi trener: Piotr Poskrobko


KLUB KIBICA

Adres kontaktowy: ssps.azs.olsztyn@gmail.com

Adresy oficjalnych kanałów w mediach społecznościowych:

Facebook: facebook.com/indykpolazs
Twitter: twitter.com/indykpolazs
Instagram: instagram.com/indykpolazs
YouTube: youtube.com/indykpolazs

Zdjęcia

Aktualności

Wideo

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij