piątek, 3 lis, 17:30
Jastrzębski Węgiel
2 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Piątek, 3 lis, 17:30
Małe punkty:
25 20 26 24 29 31 19 25 12 15
wtorek, 13 lut, 17:30
CUK Anioły Toruń
0 3
Projekt Warszawa
Wtorek, 13 lut, 17:30
Małe punkty:
14 25 18 25 12 25 0 0 0 0
wtorek, 13 lut, 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
1 3
BOGDANKA LUK Lublin
Wtorek, 13 lut, 20:30
Małe punkty:
22 25 23 25 25 14 19 25 0 0
środa, 14 lut, 17:30
Jastrzębski Węgiel
3 0
Trefl Gdańsk
Środa, 14 lut, 17:30
Małe punkty:
25 20 25 20 25 21 0 0 0 0
środa, 14 lut, 20:30
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 14 lut, 20:30
Małe punkty:
15 25 26 24 16 25 15 25 0 0
sobota, 2 mar, 14:45
Jastrzębski Węgiel
3 0
BOGDANKA LUK Lublin
Sobota, 2 mar, 14:45
Małe punkty:
25 21 25 23 25 18 0 0 0 0
sobota, 2 mar, 18:00
Aluron CMC Warta Zawiercie
0 3
Projekt Warszawa
Sobota, 2 mar, 18:00
Małe punkty:
18 25 24 26 27 29 0 0 0 0
niedziela, 3 mar, 14:45
Jastrzębski Węgiel
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Niedziela, 3 mar, 14:45
Małe punkty:
22 25 25 20 21 25 20 25 0 0
środa, 3 kwi, 21:00
TV Polsat Sport
Projekt Warszawa
2 3
Indykpol AZS Olsztyn
Środa, 3 kwi, 21:00
Małe punkty:
18 25 25 18 23 25 36 34 15 17
TV Polsat Sport
czwartek, 4 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
Trefl Gdańsk
3 0
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
Czwartek, 4 kwi, 17:30
Małe punkty:
27 25 25 14 25 22 0 0 0 0
TV Polsat Sport
czwartek, 4 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
Barkom Każany Lwów
2 3
Enea Czarni Radom
Czwartek, 4 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 19 19 25 25 21 21 25 10 15
TV Polsat Sport
sobota, 6 kwi, 14:45
TV Polsat Sport
Jastrzębski Węgiel
3 1
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Sobota, 6 kwi, 14:45
Małe punkty:
25 21 20 25 25 13 25 19 0 0
TV Polsat Sport
sobota, 6 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
Indykpol AZS Olsztyn
3 1
Ślepsk Malow Suwałki
Sobota, 6 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 22 25 18 23 25 25 22 0 0
TV Polsat Sport
sobota, 6 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
PSG Stal Nysa
3 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
Sobota, 6 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 18 22 25 25 22 25 15 0 0
TV Polsat Sport
niedziela, 7 kwi, 14:45
TV Polsat Sport
Asseco Resovia Rzeszów
3 1
Trefl Gdańsk
Niedziela, 7 kwi, 14:45
Małe punkty:
26 24 21 25 25 20 25 15 0 0
TV Polsat Sport
niedziela, 7 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 0
Barkom Każany Lwów
Niedziela, 7 kwi, 17:30
Małe punkty:
27 25 25 23 25 17 0 0 0 0
TV Polsat Sport
niedziela, 7 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0 3
Projekt Warszawa
Niedziela, 7 kwi, 20:30
Małe punkty:
17 25 21 25 14 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport
poniedziałek, 8 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
GKS Katowice
3 1
BOGDANKA LUK Lublin
Poniedziałek, 8 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 23 25 21 19 25 26 24 0 0
TV Polsat Sport
poniedziałek, 8 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
Enea Czarni Radom
1 3
KGHM Cuprum Lubin
Poniedziałek, 8 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 21 27 29 18 25 19 25 0 0
TV Polsat Sport
środa, 10 kwi, 18:20
TV Polsat Sport
Indykpol AZS Olsztyn
0 3
Jastrzębski Węgiel
Środa, 10 kwi, 18:20
Małe punkty:
18 25 16 25 19 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport
środa, 10 kwi, 21:00
TV Polsat Sport
PSG Stal Nysa
0 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 10 kwi, 21:00
Małe punkty:
26 28 19 25 19 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport
czwartek, 11 kwi, 18:20
TV Polsat Sport
Trefl Gdańsk
2 3
Asseco Resovia Rzeszów
Czwartek, 11 kwi, 18:20
Małe punkty:
19 25 27 25 25 23 16 25 11 15
TV Polsat Sport
czwartek, 11 kwi, 21:00
TV Polsat Sport
BOGDANKA LUK Lublin
1 3
Projekt Warszawa
Czwartek, 11 kwi, 21:00
Małe punkty:
25 16 13 25 19 25 19 25 0 0
TV Polsat Sport
sobota, 13 kwi, 14:45
TV Polsat Sport
Jastrzębski Węgiel
··· ···
Indykpol AZS Olsztyn
Sobota, 13 kwi, 14:45
TV Polsat Sport
sobota, 13 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
Aluron CMC Warta Zawiercie
··· ···
PSG Stal Nysa
Sobota, 13 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
niedziela, 14 kwi, 14:45
TV Polsat Sport
Projekt Warszawa
··· ···
BOGDANKA LUK Lublin
Niedziela, 14 kwi, 14:45
TV Polsat Sport
niedziela, 14 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
Asseco Resovia Rzeszów
··· ···
Trefl Gdańsk
Niedziela, 14 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
niedziela, 14 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
··· ···
PGE GiEK Skra Bełchatów
Niedziela, 14 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
poniedziałek, 15 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
Ślepsk Malow Suwałki
··· ···
Barkom Każany Lwów
Poniedziałek, 15 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
poniedziałek, 15 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
GKS Katowice
··· ···
KGHM Cuprum Lubin
Poniedziałek, 15 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
środa, 17 kwietnia
zw. A lub D
··· ···
zw. A lub D
Środa, 17 kwietnia
zw. A lub D
··· ···
zw. A lub D
środa, 17 kwietnia
zw. B lub C
··· ···
zw. B lub C
Środa, 17 kwietnia
zw. B lub C
··· ···
zw. B lub C
środa, 17 kwi, 15:00
TV Polsat Sport
PGE GiEK Skra Bełchatów
··· ···
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Środa, 17 kwi, 15:00
TV Polsat Sport
czwartek, 18 kwietnia
przegr. A lub B lub C lub D
··· ···
przegr. A lub B lub C lub D
Czwartek, 18 kwietnia
przegr. A lub B lub C lub D
··· ···
przegr. A lub B lub C lub D
czwartek, 18 kwietnia
przegr. A lub B lub C lub D
··· ···
przegr. A lub B lub C lub D
Czwartek, 18 kwietnia
przegr. A lub B lub C lub D
··· ···
przegr. A lub B lub C lub D
sobota, 20 kwietnia
zw. A lub D
··· ···
zw. A lub D
Sobota, 20 kwietnia
zw. A lub D
··· ···
zw. A lub D
sobota, 20 kwietnia
zw. B lub C
··· ···
zw. B lub C
Sobota, 20 kwietnia
zw. B lub C
··· ···
zw. B lub C
niedziela, 21 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
Barkom Każany Lwów
··· ···
Ślepsk Malow Suwałki
Niedziela, 21 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
poniedziałek, 22 kwietnia
przegr. A lub B lub C lub D
··· ···
przegr. A lub B lub C lub D
Poniedziałek, 22 kwietnia
przegr. A lub B lub C lub D
··· ···
przegr. A lub B lub C lub D
poniedziałek, 22 kwietnia
przegr. A lub B lub C lub D
··· ···
przegr. A lub B lub C lub D
Poniedziałek, 22 kwietnia
przegr. A lub B lub C lub D
··· ···
przegr. A lub B lub C lub D
poniedziałek, 22 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
KGHM Cuprum Lubin
··· ···
GKS Katowice
Poniedziałek, 22 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
środa, 24 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
przegr. E lub F
··· ···
przegr. E lub F
Środa, 24 kwi, 17:30
przegr. E lub F
··· ···
przegr. E lub F
TV Polsat Sport
środa, 24 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
zw. E lub F
··· ···
zw. E lub F
Środa, 24 kwi, 20:30
zw. E lub F
··· ···
zw. E lub F
TV Polsat Sport
sobota, 27 kwietnia
przegr. E lub F
··· ···
przegr. E lub F
Sobota, 27 kwietnia
przegr. E lub F
··· ···
przegr. E lub F
sobota, 27 kwietnia
zw. E lub F
··· ···
zw. E lub F
Sobota, 27 kwietnia
zw. E lub F
··· ···
zw. E lub F
 
  ZawodnikMeczeSetyPkt blokiemPkt blokiem na setWyblokWyblok na set
1Norbert HuberNorbert Huber311001221,22580,58
2Szymon JakubiszakSzymon Jakubiszak31122730,60730,60
3Andrzej WronaAndrzej Wrona31106650,61390,37
3Bartłomiej LemańskiBartłomiej Lemański30106650,61330,31
3Karol KłosKarol Kłos31107650,61510,48
6Miłosz ZniszczołMiłosz Zniszczoł31110610,55860,78
6Patryk NiemiecPatryk Niemiec31106610,58770,73
8Mateusz PorębaMateusz Poręba30109560,51360,33
9Łukasz UsowiczŁukasz Usowicz3094550,59580,62
9Wiktor RajsnerWiktor Rajsner3084550,65430,51
9Moussé GueyeMoussé Gueye30110550,50520,47
12Alan SouzaAlan Souza31118540,46340,29
12Vladyslav ShchurovVladyslav Shchurov30108540,50470,44
14Jan NowakowskiJan Nowakowski31111520,47610,55
15Yurii SemeniukYurii Semeniuk3176510,67590,78
15Ilia KovalovIlia Kovalov30115510,44240,21
17Nicolas ZerbaNicolas Zerba3197490,51640,66
17Jakub KochanowskiJakub Kochanowski3177490,64330,43
17Tomasz FornalTomasz Fornal31103490,48400,39
20Cezary SapińskiCezary Sapiński31114480,42520,46
20Michał OstrowskiMichał Ostrowski3084480,57680,81
22Marcin KaniaMarcin Kania31112460,41720,64
23Dawid DulskiDawid Dulski30110450,41220,20
24Konrad StajerKonrad Stajer30105430,41330,31
25Vasyl TupchiiVasyl Tupchii30111420,38340,31
25Jakub StrulakJakub Strulak3087420,48500,57
25Kewin SasakKewin Sasak31108420,39430,40
25Jean PatryJean Patry31101420,42310,31
25Bartłomiej BołądźBartłomiej Bołądź31101420,42410,41
30Karol UrbanowiczKarol Urbanowicz3193400,43630,68
30Dmytro PashytskyyDmytro Pashytskyy3079400,51470,59
30Zouheir El GraouiZouheir El Graoui31114400,35460,40
30Torey DeFalcoTorey DeFalco3191400,44300,33
30Bartosz BednorzBartosz Bednorz3086400,47230,27
35Marcin KomendaMarcin Komenda31109390,36320,29
35Bartosz FilipiakBartosz Filipiak30106390,37170,16
37Dawid KonarskiDawid Konarski30102380,37380,37
37Mateusz BieniekMateusz Bieniek3183380,46740,89
39Jordan ZaleszczykJordan Zaleszczyk3147370,79250,53
40Jake HanesJake Hanes30104360,35390,38
40Piotr HainPiotr Hain3091360,40460,51
42Paweł PietraszkoPaweł Pietraszko30102350,34600,59
42Joaquin GallegoJoaquin Gallego3073350,48130,18
44Bartłomiej LipińskiBartłomiej Lipiński30112340,30280,25
44Łukasz KaczmarekŁukasz Kaczmarek3087340,39200,23
44Tobias Christian BrandTobias Christian Brand31120340,28410,34
47Adrian AciobănițeiAdrian Aciobăniței30107320,30240,22
48Lukas VasinaLukas Vasina3097300,31280,29
48Rafał SzymuraRafał Szymura3195300,32150,16
48Bartłomiej KrulickiBartłomiej Krulicki3084300,36400,48
48Jurij GladyrJurij Gladyr3175300,40450,60
48Alexandre FerreiraAlexandre Ferreira31105300,29330,31
53Sebastian AdamczykSebastian Adamczyk3064290,45500,78
54Kévin TillieKévin Tillie31100280,28450,45
54Damian SchulzDamian Schulz31109280,26270,25
54Mikołaj SawickiMikołaj Sawicki31112280,25360,32
54Marcin JanuszMarcin Janusz3077280,36300,39
54Stephen BoyerStephen Boyer3198280,29300,31
59Andreas TakvamAndreas Takvam3081270,33550,68
59Yacine LouatiYacine Louati3196270,28180,19
59Manuel ArmoaManuel Armoa31100270,27160,16
62David SmithDavid Smith3067260,39390,58
63Kamil KwasowskiKamil Kwasowski3094250,27200,21
63Bartłomiej JanusBartłomiej Janus3063250,40300,48
65Jan Franchi MartínezJan Franchi Martínez31109240,22340,31
65Seweryn LipińskiSeweryn Lipiński3064240,38280,44
65Dominik KramczyńskiDominik Kramczyński3169240,35190,28
65Karol ButrynKarol Butryn31110240,22500,45
69Maciej MuzajMaciej Muzaj3176230,30250,33
69Nikola MeljanacNikola Meljanac3085230,27200,24
69Jakub MacyraJakub Macyra3083230,28260,31
69Bartosz KwolekBartosz Kwolek3195230,24330,35
69Damian KogutDamian Kogut30106230,22280,26
74Wojciech WłodarczykWojciech Włodarczyk3165220,34170,26
74Tomasz KowalskiTomasz Kowalski3078220,28280,36
74Brodie HoferBrodie Hofer3094220,23310,33
74Paweł HalabaPaweł Halaba3096220,23150,16
78Klemen ČebuljKlemen Čebulj3181210,26160,20
78Artur SzalpukArtur Szalpuk31111210,19450,41
78Bartosz SchmidtBartosz Schmidt3063210,33340,54
78Moritz KarlitzekMoritz Karlitzek31108210,19320,30
82Bartosz FirsztBartosz Firszt3062200,3250,08
82Jan FirlejJan Firlej3197200,21270,28
84Žiga ŠternŽiga Štern3094190,20130,14
84Marko SedlacekMarko Sedlacek3132190,5950,16
86Konrad JankowskiKonrad Jankowski3135180,5150,14
86Michał GierżotMichał Gierżot3192180,20220,24
86Fabian DrzyzgaFabian Drzyzga31108180,17250,23
86Rafał BuszekRafał Buszek3078180,23180,23
86Jakub AbramowiczJakub Abramowicz3168180,26400,59
91Tsimafei ZhukouskiTsimafei Zhukouski31100170,17280,28
91Joshua TuanigaJoshua Tuaniga31110170,15380,35
91Bartłomiej MordylBartłomiej Mordyl3142170,40160,38
91Alexander BergerAlexander Berger3079170,22140,18
91Taylor AverillTaylor Averill3137170,46150,41
96Marcin WalińskiMarcin Waliński30111160,14350,32
96Rafał SobańskiRafał Sobański30104160,15340,33
96Deniss PetrovsDeniss Petrovs30115160,14280,24
96Luciano PalonskyLuciano Palonsky30107160,15370,35
96Bartłomiej KluthBartłomiej Kluth3053160,3040,08
96Wojciech FerensWojciech Ferens3087160,18190,22
102Trevor ClevenotTrevor Clevenot3180150,19260,33
103Vuk TodorovicVuk Todorovic30104140,13320,31
104Moustapha M'BayeMoustapha M'Baye3133130,39100,30
104Damian HudzikDamian Hudzik3140130,33140,35
106Aleksander ŚliwkaAleksander Śliwka3056120,21150,27
106Miguel Tavares RodriguesMiguel Tavares Rodrigues31101120,12510,50
106Ryan SclaterRyan Sclater3179120,15180,23
106Piotr OrczykPiotr Orczyk3158120,21200,34
106Byron KeturakisByron Keturakis3088120,14100,11
111Davide SaittaDavide Saitta3078110,14260,33
111Remigiusz KapicaRemigiusz Kapica31106110,10240,23
111Lukas KampaLukas Kampa3167110,16280,42
111Danilo GelinskiDanilo Gelinski3082110,13270,33
111Kamil DroszyńskiKamil Droszyński3167110,16260,39
116Patryk ŁabaPatryk Łaba3159100,17110,19
116Benjamin ToniuttiBenjamin Toniutti3191100,11370,41
116Aliaksei NasevichAliaksei Nasevich3149100,2080,16
116Mateusz MalinowskiMateusz Malinowski31113100,09180,16
116Jakub JaroszJakub Jarosz3095100,11310,33
116Konrad FormelaKonrad Formela3073100,14160,22
116Jakub BuckiJakub Bucki3184100,12130,15
116Mateusz BorkowskiMateusz Borkowski3080100,1350,06
124Jakub WachnikJakub Wachnik314190,22170,41
124Michał SzalachaMichał Szalacha314290,21150,36
124Łukasz KozubŁukasz Kozub317590,12130,17
124Bartosz GomułkaBartosz Gomułka307090,13150,21
124Pierre DerouillonPierre Derouillon304190,2270,17
124Aymen BouguerraAymen Bouguerra305890,1650,09
130Kamil SzymenderaKamil Szymendera315880,14120,21
130Nicolas SzerszeńNicolas Szerszeń314780,17100,21
130Patryk SzczurekPatryk Szczurek319380,09210,23
130Matias SanchezMatias Sanchez309680,08230,24
130Piotr FenoszynPiotr Fenoszyn304380,1970,16
135Arkadiusz ŻakietaArkadiusz Żakieta304270,1760,14
135Kajetan KubickiKajetan Kubicki306970,1070,10
135Daniel ChiţigoiDaniel Chiţigoi305170,14150,29
135Maksim BuculjevićMaksim Buculjević307970,09170,22
139Grzegorz ŁomaczGrzegorz Łomacz3011360,05430,38
139Linus WeberLinus Weber313660,1750,14
139Jonas KvalenJonas Kvalen303560,1770,20
139Wojciech KrajWojciech Kraj301760,35110,65
139Kamil KosibaKamil Kosiba319660,0660,06
139Karol JankiewiczKarol Jankiewicz317760,08100,13
139Damian DomagałaDamian Domagała309160,07100,11
146Adrian StaszewskiAdrian Staszewski315750,0920,04
146Mariusz SchamlewskiMariusz Schamlewski312050,2570,35
146Iliya PetkovIliya Petkov303450,1560,18
146Adam LorencAdam Lorenc305550,09130,24
146Mateusz KufkaMateusz Kufka303350,15170,52
146Michał KozłowskiMichał Kozłowski314050,1370,18
146Jakub KowalczykJakub Kowalczyk314750,11180,38
153Maciej ZającMaciej Zając31940,4410,11
153Twan WiltenburgTwan Wiltenburg302740,15140,52
153Przemysław StępieńPrzemysław Stępień301540,2740,27
153Maciej StępieńMaciej Stępień313040,1340,13
153Krzysztof RejnoKrzysztof Rejno311840,2250,28
153Tomasz PiotrowskiTomasz Piotrowski303840,1160,16
153Bohdan MazenkoBohdan Mazenko302740,1530,11
153Adrian MarkiewiczAdrian Markiewicz311640,2560,38
153Jakub MajchrzakJakub Majchrzak314240,1070,17
153Jakub LewandowskiJakub Lewandowski31940,4430,33
153Maciej KrysiakMaciej Krysiak316940,0610,01
153Igor GrobelnyIgor Grobelny314640,0920,04
165Jakub SzymańskiJakub Szymański304430,07160,36
165Oleh ShevchenkoOleh Shevchenko303130,1060,19
165Łukasz RymarskiŁukasz Rymarski301430,2160,43
165Thibault RossardThibault Rossard312130,1440,19
165Mateusz NowakMateusz Nowak301230,2510,08
165Radosław GilRadosław Gil303030,1040,13
171Krzysztof ZapłackiKrzysztof Zapłacki302120,1050,24
171Jakub NowosielskiJakub Nowosielski313620,0660,17
171Przemysław KupkaPrzemysław Kupka307920,0340,05
171Vitalii KucherVitalii Kucher309220,0230,03
171Janusz GałązkaJanusz Gałązka312220,0950,23
171Oskar EspelandOskar Espeland304120,0570,17
171Kristers DardzansKristers Dardzans305620,0440,07
171Karol BorkowskiKarol Borkowski312820,0760,21
179Hubert WęgrzynHubert Węgrzyn302510,0420,08
179Konrad SzpakowskiKonrad Szpakowski31210,5010,50
179Edvins SkrudersEdvins Skruders315110,0290,18
179Dawid SiwczykDawid Siwczyk311510,0720,13
179Jakub RybickiJakub Rybicki301910,050-
179Dawid PawlunDawid Pawlun31310,3310,33
179Jarosław MacionczykJarosław Macionczyk311810,0620,11
179Ernest KaciczakErnest Kaciczak301910,0510,05
179Daniel GąsiorDaniel Gąsior315910,0240,07
179Samuel CooperSamuel Cooper311310,0850,38

W rankingach można wybrać poszczególny sezon lub rankingi wszech czasów PlusLigi (od sezonu 2000/01). W przypadku rankingu najlepiej przyjmujących włączyliśmy dodatkowe kryteria: by zaliczyć statystyki przyjęcia, zawodnik musi zagrać co najmniej w 30 procentach meczów swojej drużyny, a stosunek sumy przyjęć do rozegranych setów być większy od 3. To ma zapobiec sytuacji, by w rankingu przyjmujących brylowali gracze, którzy np. przyjęli w danym sezonie tylko kilka piłek, a zrobili to z bardzo wysoką skutecznością (np. środkowi bloku).
Przy rankingach trzeba pamiętać, że statystyki z naszego cyfrowego archiwum dla sezonów 2000/01 – 2007/08 są mniej szczegółowe od tych współczesnych. W starszych sezonach posiadamy tylko łączne dane, bez rozbicia na poszczególne mecze. Dodatkowo informujemy, że mamy dane statystyczne dotyczące liczby zdobytych punktów, punktowych bloków, zagrywek itd tylko dla tych graczy, którzy byli uwzględniani w rankingach danych specjalności (najczęściej od 40 do 80 graczy z najlepszym wynikiem w sezonie). To ma wpływ na pozostałe informacje na stronie.
Poza tym w przypadku punktowych bloków w dawnym systemie statystycznym inaczej zapisywano zdobycz punktową. Za potrójny blok była 1/3 pkt, za podwójny 1/2, za pojedynczy – punkt. W takich przypadkach zaokrąglaliśmy graczom zdobycz punktową w górę.