piątek, 3 lis, 17:30
Jastrzębski Węgiel
2 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Piątek, 3 lis, 17:30
Małe punkty:
25 20 26 24 29 31 19 25 12 15
wtorek, 13 lut, 17:30
CUK Anioły Toruń
0 3
Projekt Warszawa
Wtorek, 13 lut, 17:30
Małe punkty:
14 25 18 25 12 25 0 0 0 0
wtorek, 13 lut, 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
1 3
BOGDANKA LUK Lublin
Wtorek, 13 lut, 20:30
Małe punkty:
22 25 23 25 25 14 19 25 0 0
środa, 14 lut, 17:30
Jastrzębski Węgiel
3 0
Trefl Gdańsk
Środa, 14 lut, 17:30
Małe punkty:
25 20 25 20 25 21 0 0 0 0
środa, 14 lut, 20:30
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 14 lut, 20:30
Małe punkty:
15 25 26 24 16 25 15 25 0 0
sobota, 2 mar, 14:45
Jastrzębski Węgiel
3 0
BOGDANKA LUK Lublin
Sobota, 2 mar, 14:45
Małe punkty:
25 21 25 23 25 18 0 0 0 0
sobota, 2 mar, 18:00
Aluron CMC Warta Zawiercie
0 3
Projekt Warszawa
Sobota, 2 mar, 18:00
Małe punkty:
18 25 24 26 27 29 0 0 0 0
niedziela, 3 mar, 14:45
Jastrzębski Węgiel
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Niedziela, 3 mar, 14:45
Małe punkty:
22 25 25 20 21 25 20 25 0 0
czwartek, 4 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
Barkom Każany Lwów
2 3
Enea Czarni Radom
Czwartek, 4 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 19 19 25 25 21 21 25 10 15
TV Polsat Sport
sobota, 6 kwi, 14:45
TV Polsat Sport
Jastrzębski Węgiel
3 1
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Sobota, 6 kwi, 14:45
Małe punkty:
25 21 20 25 25 13 25 19 0 0
TV Polsat Sport
sobota, 6 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
Indykpol AZS Olsztyn
3 1
Ślepsk Malow Suwałki
Sobota, 6 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 22 25 18 23 25 25 22 0 0
TV Polsat Sport
sobota, 6 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
PSG Stal Nysa
3 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
Sobota, 6 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 18 22 25 25 22 25 15 0 0
TV Polsat Sport
niedziela, 7 kwi, 14:45
TV Polsat Sport
Asseco Resovia Rzeszów
3 1
Trefl Gdańsk
Niedziela, 7 kwi, 14:45
Małe punkty:
26 24 21 25 25 20 25 15 0 0
TV Polsat Sport
niedziela, 7 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
PGE GiEK Skra Bełchatów
3 0
Barkom Każany Lwów
Niedziela, 7 kwi, 17:30
Małe punkty:
27 25 25 23 25 17 0 0 0 0
TV Polsat Sport
niedziela, 7 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
Exact Systems Hemarpol Częstochowa
0 3
Projekt Warszawa
Niedziela, 7 kwi, 20:30
Małe punkty:
17 25 21 25 14 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport
poniedziałek, 8 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
GKS Katowice
3 1
BOGDANKA LUK Lublin
Poniedziałek, 8 kwi, 17:30
Małe punkty:
25 23 25 21 19 25 26 24 0 0
TV Polsat Sport
poniedziałek, 8 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
Enea Czarni Radom
1 3
KGHM Cuprum Lubin
Poniedziałek, 8 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 21 27 29 18 25 19 25 0 0
TV Polsat Sport
środa, 10 kwi, 18:20
TV Polsat Sport
Indykpol AZS Olsztyn
0 3
Jastrzębski Węgiel
Środa, 10 kwi, 18:20
Małe punkty:
18 25 16 25 19 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport
środa, 10 kwi, 21:00
TV Polsat Sport
PSG Stal Nysa
0 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 10 kwi, 21:00
Małe punkty:
26 28 19 25 19 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport
czwartek, 11 kwi, 18:20
TV Polsat Sport
Trefl Gdańsk
2 3
Asseco Resovia Rzeszów
Czwartek, 11 kwi, 18:20
Małe punkty:
19 25 27 25 25 23 16 25 11 15
TV Polsat Sport
czwartek, 11 kwi, 21:00
TV Polsat Sport
BOGDANKA LUK Lublin
1 3
Projekt Warszawa
Czwartek, 11 kwi, 21:00
Małe punkty:
25 16 13 25 19 25 19 25 0 0
TV Polsat Sport
sobota, 13 kwi, 14:45
TV Polsat Sport
Jastrzębski Węgiel
3 1
Indykpol AZS Olsztyn
Sobota, 13 kwi, 14:45
Małe punkty:
21 25 25 14 25 13 25 23 0 0
TV Polsat Sport
sobota, 13 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 2
PSG Stal Nysa
Sobota, 13 kwi, 17:30
Małe punkty:
23 25 20 25 25 15 25 21 15 9
TV Polsat Sport
niedziela, 14 kwi, 14:45
TV Polsat Sport
Projekt Warszawa
··· ···
BOGDANKA LUK Lublin
Niedziela, 14 kwi, 14:45
TV Polsat Sport
niedziela, 14 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
Asseco Resovia Rzeszów
··· ···
Trefl Gdańsk
Niedziela, 14 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
niedziela, 14 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
··· ···
PGE GiEK Skra Bełchatów
Niedziela, 14 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
poniedziałek, 15 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
Ślepsk Malow Suwałki
··· ···
Barkom Każany Lwów
Poniedziałek, 15 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
poniedziałek, 15 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
GKS Katowice
··· ···
KGHM Cuprum Lubin
Poniedziałek, 15 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
środa, 17 kwietnia
zw. A lub D
··· ···
zw. A lub D
Środa, 17 kwietnia
zw. A lub D
··· ···
zw. A lub D
środa, 17 kwietnia
zw. B lub C
··· ···
zw. B lub C
Środa, 17 kwietnia
zw. B lub C
··· ···
zw. B lub C
środa, 17 kwi, 15:00
TV Polsat Sport
PGE GiEK Skra Bełchatów
··· ···
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Środa, 17 kwi, 15:00
TV Polsat Sport
czwartek, 18 kwietnia
przegr. A lub B lub C lub D
··· ···
przegr. A lub B lub C lub D
Czwartek, 18 kwietnia
przegr. A lub B lub C lub D
··· ···
przegr. A lub B lub C lub D
czwartek, 18 kwietnia
przegr. A lub B lub C lub D
··· ···
przegr. A lub B lub C lub D
Czwartek, 18 kwietnia
przegr. A lub B lub C lub D
··· ···
przegr. A lub B lub C lub D
sobota, 20 kwietnia
zw. A lub D
··· ···
zw. A lub D
Sobota, 20 kwietnia
zw. A lub D
··· ···
zw. A lub D
sobota, 20 kwietnia
zw. B lub C
··· ···
zw. B lub C
Sobota, 20 kwietnia
zw. B lub C
··· ···
zw. B lub C
niedziela, 21 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
Barkom Każany Lwów
··· ···
Ślepsk Malow Suwałki
Niedziela, 21 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
poniedziałek, 22 kwietnia
przegr. A lub B lub C lub D
··· ···
przegr. A lub B lub C lub D
Poniedziałek, 22 kwietnia
przegr. A lub B lub C lub D
··· ···
przegr. A lub B lub C lub D
poniedziałek, 22 kwietnia
przegr. A lub B lub C lub D
··· ···
przegr. A lub B lub C lub D
Poniedziałek, 22 kwietnia
przegr. A lub B lub C lub D
··· ···
przegr. A lub B lub C lub D
poniedziałek, 22 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
KGHM Cuprum Lubin
··· ···
GKS Katowice
Poniedziałek, 22 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
środa, 24 kwi, 17:30
TV Polsat Sport
przegr. E lub F
··· ···
przegr. E lub F
Środa, 24 kwi, 17:30
przegr. E lub F
··· ···
przegr. E lub F
TV Polsat Sport
środa, 24 kwi, 20:30
TV Polsat Sport
zw. E lub F
··· ···
zw. E lub F
Środa, 24 kwi, 20:30
zw. E lub F
··· ···
zw. E lub F
TV Polsat Sport
sobota, 27 kwietnia
przegr. E lub F
··· ···
przegr. E lub F
Sobota, 27 kwietnia
przegr. E lub F
··· ···
przegr. E lub F
sobota, 27 kwietnia
zw. E lub F
··· ···
zw. E lub F
Sobota, 27 kwietnia
zw. E lub F
··· ···
zw. E lub F
niedziela, 28 kwietnia
przegr. E lub F
··· ···
przegr. E lub F
Niedziela, 28 kwietnia
przegr. E lub F
··· ···
przegr. E lub F
niedziela, 28 kwietnia
zw. E lub F
··· ···
zw. E lub F
Niedziela, 28 kwietnia
zw. E lub F
··· ···
zw. E lub F
 
  ZawodnikMeczeSetyLiczbapoz%perf%Eff%
1Krzysztof WójcikKrzysztof Wójcik118449219571,44%31,48%42,87%
2Dusan KubicaDusan Kubica138519198971,44%48,82%42,89%
3Igor WoroninIgor Woronin299831770,98%45,74%41,96%
4Grzegorz GórnikGrzegorz Górnik4818147868,62%43,72%37,24%
5Jarosław WojczukJarosław Wojczuk4917288368,40%35,45%36,81%
6Jose RiveraJose Rivera289333367,57%31,83%35,14%
7Piotr PoskrobkoPiotr Poskrobko142519202167,44%39,19%34,88%
8Plamen KonstantinovPlamen Konstantinov289639167,26%33,25%34,53%
9Rafał MusielakRafał Musielak110384191066,23%41,47%32,46%
10Bojan KostandinowicBojan Kostandinowic299647965,97%35,70%31,94%
11Adam CziszewskiAdam Cziszewski76291190565,72%32,76%31,44%
12Pavel AbramovPavel Abramov3111850565,54%38,81%42,38%
13Konstantin AsipchykKonstantin Asipchyk259350965,23%35,36%30,45%
14Robert MilbrantRobert Milbrant59223176464,91%14,06%29,82%
15Paweł KucińskiPaweł Kuciński170609316764,89%40,45%29,78%
16Stanisław SzewczenkoStanisław Szewczenko277745264,82%20,58%29,65%
17Rafał LegieńRafał Legień192727385064,70%31,56%29,40%
18Adrian DyżakowskiAdrian Dyżakowski75278128964,70%36,07%29,40%
19Paweł BrańkaPaweł Brańka258237564,53%41,07%29,07%
20Peter DohnalPeter Dohnal237647664,29%27,52%28,57%
21Arkadiusz OlejniczakArkadiusz Olejniczak103356171164,23%38,22%28,46%
22Wojciech SzczurowskiWojciech Szczurowski5220172463,81%38,67%27,62%
23Marcin WitoszekMarcin Witoszek249057363,70%20,59%27,40%
24Piotr GabrychPiotr Gabrych59220129263,62%29,95%27,24%
25Marcin KobiałkoMarcin Kobiałko4914763663,52%30,82%27,04%
26Krzysztof StelmachKrzysztof Stelmach5919652063,46%25,38%26,92%
27Sławomir KudłaczewskiSławomir Kudłaczewski83307194963,37%31,40%26,73%
28Leszek CzerlonekLeszek Czerlonek54200118663,32%30,52%26,64%
29Rafał KwasowskiRafał Kwasowski70265105963,17%41,64%26,35%
30Mariusz KowalskiMariusz Kowalski227744762,64%43,40%25,28%
31Tomasz LaskowskiTomasz Laskowski318747262,50%28,18%25,00%
32Stanisław PieczonkaStanisław Pieczonka161481224462,39%38,90%28,21%
33Björn AndraeBjörn Andrae3011264662,38%27,24%24,77%
34Marian KardasMarian Kardas2911257862,28%33,74%24,57%
35Szymon FiedorowSzymon Fiedorow2911599062,12%39,90%24,24%
36Richard LambourneRichard Lambourne12029499562,11%30,05%31,16%
37Konrad MałeckiKonrad Małecki99276138161,84%37,15%25,85%
38Piotr ŁukaPiotr Łuka321888322061,83%39,44%30,90%
39Radosław MaciejewiczRadosław Maciejewicz78303132061,82%26,89%23,64%
40Radosław PanasRadosław Panas6120677561,68%40,90%23,35%
41Michał BąkiewiczMichał Bąkiewicz4021103380761,49%34,17%26,92%
42Krzysztof IgnaczakKrzysztof Ignaczak4831720812061,45%35,18%29,77%
43Hubert MilewskiHubert Milewski319547861,30%22,80%22,59%
44Vladymir ProchazkaVladymir Prochazka238946361,12%42,55%22,25%
45Marek FornalMarek Fornal249136060,83%9,17%21,67%
46Anchieta Paulo Pinto VelosoAnchieta Paulo Pinto Veloso247737560,27%40,00%32,53%
47Wojciech GradowskiWojciech Gradowski219599199159,87%37,52%25,57%
48Michał RuciakMichał Ruciak5982078924459,81%32,09%30,29%
49Damian LisieckiDamian Lisiecki237938759,69%22,74%19,38%
50Martin KopMartin Kop298856559,65%40,88%19,29%
51Adam KurekAdam Kurek108375152059,61%32,50%19,21%
52Bruno Augusto ZanutoBruno Augusto Zanuto223422059,55%22,73%24,55%
53Toni KankaanpaaToni Kankaanpaa263419259,38%37,50%31,25%
54Benjamin HardyBenjamin Hardy86302161959,30%34,03%31,87%
55Siergiy ZhyvolozhniySiergiy Zhyvolozhniy80306138259,26%34,73%18,52%
56Michał JaszewskiMichał Jaszewski84263122759,25%35,13%18,50%
57Marcin MierzejewskiMarcin Mierzejewski226804392759,13%34,61%27,78%
58Michał ChaberekMichał Chaberek26218359,04%32,53%21,69%
59Stephane AntigaStephane Antiga209637249259,03%31,42%31,34%
60Maciej KosmolMaciej Kosmol297433158,91%22,96%17,82%
61Krzysztof GierczyńskiKrzysztof Gierczyński4441553724658,85%35,62%24,91%
62Matej CernićMatej Cernić358644758,39%37,81%26,85%
63Jakub ŁomaczJakub Łomacz105360107058,22%32,99%16,45%
64Marcin KocikMarcin Kocik177493212758,02%34,27%17,11%
65Michał WiniarskiMichał Winiarski339938484458,01%35,05%23,70%
66Tuomas SammelvuoTuomas Sammelvuo3211636557,81%32,05%32,05%
67Mark SiebeckMark Siebeck139495135057,78%38,59%15,56%
68Siniša ReljićSiniša Reljić288545257,74%35,84%15,49%
69Lukas DivisLukas Divis5112654657,51%32,60%26,37%
70Martin SopkoMartin Sopko158570265257,24%35,33%20,97%
71Sebastian PęcherzSebastian Pęcherz133351107357,22%28,80%16,96%
72Premysl ObdrzalekPremysl Obdrzalek5118848657,20%36,83%14,40%
73Olli KunnariOlli Kunnari269443957,18%37,13%23,01%
74Paweł ZatorskiPaweł Zatorski5201766862556,61%31,90%28,06%
75Robert MilczarekRobert Milczarek473895439756,52%32,43%25,77%
76Paweł RusekPaweł Rusek4681559819556,44%29,91%25,43%
77Santiago DananiSantiago Danani4315775556,29%25,43%29,40%
78Stanislav VartovnikStanislav Vartovnik5114258456,16%30,48%25,68%
79Luke PerryLuke Perry117399163256,07%25,55%29,04%
80Cristian PoglajenCristian Poglajen299147055,96%28,51%29,15%
81Piotr GacekPiotr Gacek4451610836155,95%32,75%22,66%
82David McKienzieDavid McKienzie277934555,94%34,20%11,88%
83Oleg UstinovOleg Ustinov289827055,93%18,15%11,85%
84Jeroen TrommelJeroen Trommel3513664455,90%28,26%32,45%
85Matteo MartinoMatteo Martino316729255,82%32,88%27,74%
86Michał PoteraMichał Potera3651113505255,64%27,93%29,45%
87Aleksander MitrovićAleksander Mitrović5712852555,62%27,43%15,24%
88Ivaylo StefanovIvaylo Stefanov288928955,36%28,37%10,73%
89Wojciech SerafinWojciech Serafin179499204455,33%28,96%15,90%
90Przemysław MichalczykPrzemysław Michalczyk198638222755,19%19,89%10,87%
91Frederic WintersFrederic Winters34258755,17%22,99%20,69%
92Paweł SiezieniewskiPaweł Siezieniewski248761337755,17%32,22%22,18%
93Ferdinand TilleFerdinand Tille378231554,92%34,92%28,57%
94Michał GacaMichał Gaca258524854,84%25,81%9,68%
95Dawid MurekDawid Murek3781050464054,74%32,54%20,67%
96Krzysztof AndrzejewskiKrzysztof Andrzejewski200437247454,73%31,65%21,87%
97Dustin WattenDustin Watten176656327154,69%27,79%26,14%
98Sirianis HernandezSirianis Hernandez4610162054,68%30,16%21,77%
99Eugen BakumovskiEugen Bakumovski8127682754,53%28,42%17,78%
100Paweł BilińskiPaweł Biliński246936954,47%32,52%8,94%
101Nikolay PenchevNikolay Penchev291779325154,41%25,47%27,44%
102Garrett MuagututiaGarrett Muagututia5414660954,19%26,93%24,79%
103Samuel TuiaSamuel Tuia5917399754,16%29,49%25,98%
104Scott TouzinskyScott Touzinsky346028554,04%26,32%25,96%
105Artur JacyszynArtur Jacyszyn24176353,97%38,10%25,40%
106Adam SwaczynaAdam Swaczyna8113191153,90%29,97%21,41%
107Thales HossThales Hoss3112051653,68%29,46%28,49%
108Piotr JanuszPiotr Janusz256931253,53%28,21%29,49%
109Michał DębiecMichał Dębiec199726496153,52%33,76%20,96%
110Taichiro KogaTaichiro Koga114408137653,49%26,16%25,58%
111Adrian StańczakAdrian Stańczak247848434753,37%31,17%21,58%
112Marcin GojMarcin Goj258027453,28%28,83%21,90%
113Manuel ArmoaManuel Armoa3210438153,28%28,08%21,00%
114Ivan BorovnjakIvan Borovnjak6714896453,22%26,45%27,70%
115Taylor SanderTaylor Sander346742553,18%24,24%21,18%
116Guillaume SamicaGuillaume Samica181554271253,17%31,78%23,16%
117Peter VeresPeter Veres338446153,15%28,20%21,26%
118Kévin TillieKévin Tillie154407192453,12%27,34%24,90%
119Rodrigo QuirogaRodrigo Quiroga367737553,07%28,27%19,47%
120Thibault RossardThibault Rossard169357151852,96%21,15%20,82%
121Xavier KapferXavier Kapfer57219137952,94%26,32%22,41%
122Ruben SchottRuben Schott79284141552,93%25,16%23,39%
123Martin VlkMartin Vlk247542952,91%32,40%24,24%
124Michał KubiakMichał Kubiak146511321052,87%29,88%21,37%
125Julien LyneelJulien Lyneel8518496252,81%19,75%22,66%
126Sebastian ŚwiderskiSebastian Świderski12131183252,64%33,53%7,33%
127Idner Faustino Lima MartinsIdner Faustino Lima Martins368134952,44%32,95%15,76%
128Steven MarshallSteven Marshall3410335752,38%26,89%19,05%
129Dmytro BabkovDmytro Babkov339248952,35%29,65%14,52%
130Adrian StaszewskiAdrian Staszewski284445181352,29%29,73%23,28%
131Jakub PopiwczakJakub Popiwczak3931224504452,26%27,46%22,46%
132Marko BojicMarko Bojic294523052,17%30,00%24,78%
133Maciej KordyszMaciej Kordysz236239552,15%26,84%14,18%
134Ludovic CastardLudovic Castard345925952,12%27,03%22,78%
135Yacine LouatiYacine Louati63190105052,10%25,14%23,71%
136Damian WojtaszekDamian Wojtaszek4821584691352,06%27,61%21,80%
137Michał ChadałaMichał Chadała5418172451,93%35,77%3,87%
138Robbert AndringaRobbert Andringa183610226851,90%24,60%22,27%
139Adrian MihułkaAdrian Mihułka9325984351,84%29,66%24,20%
140Nicholas HoagNicholas Hoag247235351,84%19,26%17,28%
141Marko SamardzićMarko Samardzić226638451,82%23,96%12,76%
142Adrian BuchowskiAdrian Buchowski296736343451,78%25,33%20,91%
143Serhiy AntanovichSerhiy Antanovich5810953751,77%29,98%12,48%
144Igor VitiukIgor Vitiuk288752051,73%30,58%19,62%
145Jan FornalJan Fornal11013963551,65%20,16%20,16%
146Mateusz CzunkiewiczMateusz Czunkiewicz246723312451,63%24,78%21,00%
147Marcin WikaMarcin Wika4191220463051,60%28,73%17,15%
148Erik ShojiErik Shoji105368159151,60%26,90%22,94%
149Paul Michael LotmanPaul Michael Lotman128296173751,41%26,89%16,75%
150Tomasz FornalTomasz Fornal256866449651,36%24,20%22,69%
151Zbigniew ZielińskiZbigniew Zieliński2710527751,26%16,97%2,53%
152Frantisek OgurcakFrantisek Ogurcak349960151,25%26,96%24,63%
153Jan Franchi MartínezJan Franchi Martínez6622692851,08%22,95%25,32%
154Tomasz BonisławskiTomasz Bonisławski171225118851,01%27,27%17,68%
155Simone ParodiSimone Parodi7911229150,86%22,34%16,49%
156Michał ŻukMichał Żuk183450208350,74%28,47%16,85%
157Michał LachMichał Lach228137150,67%30,19%1,35%
158Kamil SemeniukKamil Semeniuk222517246550,63%22,03%21,26%
159Neven MajstorovićNeven Majstorović287832450,62%27,78%18,83%
160Bartosz MariańskiBartosz Mariański277743301850,56%26,01%22,40%
161Rafał BuszekRafał Buszek5031190517850,46%24,87%17,77%
162Kinga MaculewiczKinga Maculewicz247734750,43%30,84%22,77%
163Lucas LohLucas Loh6216699750,35%26,78%16,05%
164Kamil KacprzakKamil Kacprzak13324366850,30%26,50%6,74%
165Dimitry SkoryyDimitry Skoryy223517150,29%24,56%9,36%
166Łukasz KrawczukŁukasz Krawczuk259039450,25%22,59%23,60%
167Kamil SzymuraKamil Szymura202501233750,19%24,52%19,55%
168Bartosz KwolekBartosz Kwolek287839505550,11%22,12%18,06%
169Adam KowalskiAdam Kowalski181623280250,00%26,05%17,17%
169Thomas JaeschkeThomas Jaeschke638840650,00%23,40%15,52%
171Robinson DvoranenRobinson Dvoranen4914790149,94%22,86%20,98%
172Andrew John NallyAndrew John Nally3412168549,93%26,86%16,64%
173Maciej OlenderekMaciej Olenderek326997404149,89%25,98%16,60%
174Alek AchremAlek Achrem279568293249,86%27,83%13,03%
175Paweł FilipowiczPaweł Filipowicz173201106049,81%21,60%22,92%
176Michał ŻurekMichał Żurek3231131638649,77%21,52%20,62%
177Tijmen LaaneTijmen Laane286531649,68%23,73%20,89%
178Jeffrey MenzelJeffrey Menzel326436349,59%27,82%17,36%
179Bartosz SufaBartosz Sufa170290139049,57%26,40%15,90%
180Sho TakahashiSho Takahashi305531149,52%23,47%24,12%
181Moritz ReichertMoritz Reichert6218683049,52%26,14%21,08%
182Kamil GutkowskiKamil Gutkowski637720049,50%31,00%17,50%
183Dmitro VdovinDmitro Vdovin205729149,48%26,46%22,68%
184Bartosz PełkaBartosz Pełka259642549,41%25,41%22,35%
185Milad EbadipourMilad Ebadipour156545270449,33%21,30%18,45%
186Valerie CourtoisValerie Courtois253815049,33%23,33%16,00%
187Jakub PeszkoJakub Peszko203373202649,31%24,14%14,56%
188Hugo de Leon Guimaraes da SilvaHugo de Leon Guimaraes da Silva3210153449,25%23,03%14,42%
189Mateusz MikaMateusz Mika4171028640649,22%22,29%15,99%
190Kevin KlinkenbergKevin Klinkenberg111255127649,22%20,53%20,69%
191Antti SiltalaAntti Siltala6017572049,17%25,69%13,47%
192Marko IvovicMarko Ivovic68183106849,16%22,66%13,48%
193Milan KatićMilan Katić181299148849,13%23,59%14,78%
194Renata BiałaRenata Biała256123049,13%25,22%18,70%
195Alexander BergerAlexander Berger88243137849,13%24,02%16,18%
196Mateusz MasłowskiMateusz Masłowski266644264749,11%22,10%16,28%
197Mirosław CzajanMirosław Czajan4915988949,04%21,48%15,19%
198Maciej WołoszMaciej Wołosz10022369849,00%25,36%16,05%
199Facundo ConteFacundo Conte157525230049,00%24,13%15,52%
200Bartosz KaczmarekBartosz Kaczmarek134339156748,95%27,25%17,04%
201Łukasz KoziuraŁukasz Koziura124204103248,93%26,45%12,11%
202Piotr OrczykPiotr Orczyk238349150748,91%20,57%16,92%
203Olaf DzienkowskiOlaf Dzienkowski254717448,85%25,86%25,86%
204Sam DerooSam Deroo157467267748,82%23,65%15,39%
205Kacper PiechockiKacper Piechocki333987533748,79%25,15%14,41%
206Maciej PawlińskiMaciej Pawliński304974408148,76%26,76%16,86%
207Rafał SzymuraRafał Szymura316857484948,73%22,36%16,79%
208Damian SobczakDamian Sobczak60211114548,73%29,43%16,33%
209Paweł RusinPaweł Rusin5617180048,63%24,63%13,25%
210Igor GrobelnyIgor Grobelny273500238748,60%20,90%12,86%
211Janusz GórskiJanusz Górski258633048,48%21,21%22,73%
212Paweł KaczorowskiPaweł Kaczorowski323722948,47%26,64%11,35%
213Kamil KwasowskiKamil Kwasowski323922431148,46%22,80%16,28%
214Bartosz MałachowskiBartosz Małachowski257948548,45%22,89%20,21%
215Marcin KryśMarcin Kryś150230140348,04%24,38%11,69%
216Zuzanna WawrzyniakZuzanna Wawrzyniak257940248,01%23,63%17,16%
217Matti HietanenMatti Hietanen4313272748,01%26,00%19,26%
218Milos VemićMilos Vemić329642147,98%28,74%17,58%
219Dirk WestphalDirk Westphal63222135147,96%25,02%16,95%
220Tine UrnautTine Urnaut3610556147,95%28,52%9,27%
221Krzysztof WierzbowskiKrzysztof Wierzbowski250513235047,91%24,34%11,57%
222Trevor ClevenotTrevor Clevenot106289154247,86%21,21%18,22%
223Terence MartinTerence Martin6115146447,84%25,00%8,84%
224Bartosz FirsztBartosz Firszt137325153747,76%22,25%15,48%
225Athanasios ProtopsaltisAthanasios Protopsaltis238936747,68%22,62%12,26%
226Alexander ShafranovichAlexander Shafranovich5414576447,64%23,95%13,61%
227Wiktoria PaluszkiewiczWiktoria Paluszkiewicz257937647,61%23,94%14,63%
228Lukas VasinaLukas Vasina6215583447,60%20,86%16,91%
229Mateusz WitekMateusz Witek517730947,57%19,09%13,59%
230Marek NovotnyMarek Novotny31288247,56%20,73%13,41%
231Žiga ŠternŽiga Štern309441347,46%21,55%14,53%
232Leon DervisajLeon Dervisaj259241147,45%23,11%12,90%
233Keith PupartKeith Pupart92321170247,41%20,80%15,51%
234Elviss KrastinsElviss Krastins36329547,37%20,00%10,53%
234Jędrzej GruszczyńskiJędrzej Gruszczyński240532262247,37%24,03%13,01%
234Levi CabralLevi Cabral349838047,37%25,00%16,32%
237David SossenheimerDavid Sossenheimer248847147,35%16,56%12,53%
238Felipe FontelesFelipe Fonteles309149047,35%25,92%6,94%
239Toontje van LankveltToontje van Lankvelt299653347,28%26,45%12,01%
240Nicolas MarechalNicolas Marechal122364142147,22%21,82%12,17%
241Luciano PalonskyLuciano Palonsky3010757447,21%19,69%13,41%
242Damian PilichowskiDamian Pilichowski259342247,16%24,41%17,77%
243Serhiy KapelusSerhiy Kapelus291911520247,08%21,78%14,13%
244Marcin WalińskiMarcin Waliński4531241630947,06%19,84%14,44%
245Bartosz BednorzBartosz Bednorz225540272247,02%23,77%11,94%
246Mykoła MorozMykoła Moroz328865246,93%23,47%10,43%
247Andrzej SkórskiAndrzej Skórski264319046,84%17,37%-2,63%
248Gonzalo QuirogaGonzalo Quiroga144423202846,84%21,60%16,17%
249Mateusz JanikowskiMateusz Janikowski18221665746,73%21,46%13,55%
250Aleksander ŚliwkaAleksander Śliwka323990572546,66%22,38%12,87%
251Rafael De Souza LinsRafael De Souza Lins283611446,49%27,19%4,39%
252Voitto KöykkäVoitto Köykkä3110349746,48%24,35%12,47%
253Mateusz JóźwikMateusz Jóźwik929625646,48%17,58%10,94%
254Zbigniew BartmanZbigniew Bartman207602253146,46%25,17%8,14%
255Tomasz TomczykTomasz Tomczyk869330846,43%27,60%6,82%
256Jose Ademar SantanaJose Ademar Santana5214685646,38%19,16%11,92%
257Roland GergyeRoland Gergye305228746,34%19,86%12,54%
258Klemen ČebuljKlemen Čebulj132423227946,29%23,26%9,21%
259Konrad MuchaKonrad Mucha256629446,26%23,13%11,56%
260Pablo BengoleaPablo Bengolea328530146,18%25,25%10,63%
261Miran KujundžićMiran Kujundžić3211363546,14%18,90%15,59%
262Vid JakopinVid Jakopin488752546,10%17,33%9,90%
263Żaneta KokoszkaŻaneta Kokoszka256625646,09%21,88%10,55%
264Jan KlobucarJan Klobucar325227445,99%19,71%14,60%
265Damian KogutDamian Kogut8521156645,94%23,85%14,66%
266Filip StoilovićFilip Stoilović299263445,90%20,03%15,46%
267Pedro AzenhaPedro Azenha5611650445,83%19,44%13,49%
268Konrad FormelaKonrad Formela158249127345,80%22,07%15,24%
269Wojciech ŻalińskiWojciech Żaliński4551376732545,64%21,11%10,74%
270Jakub RohnkaJakub Rohnka14321792445,56%17,10%9,96%
271Wojciech WłodarczykWojciech Włodarczyk327805388745,51%21,12%10,01%
272Paweł HalabaPaweł Halaba206464261845,49%20,40%12,53%
273Brenden SanderBrenden Sander5114080745,48%17,72%8,55%
274Nicolas SzerszeńNicolas Szerszeń174389198245,46%17,00%16,75%
275Marcel LuxMarcel Lux266833945,43%15,93%8,85%
276Zlatan YordanovZlatan Yordanov6412372245,29%23,96%13,30%
277Kamil DembiecKamil Dembiec12334697245,27%21,09%12,14%
278Bartosz PietruczukBartosz Pietruczuk11011953745,25%19,37%6,33%
279Jake LangloisJake Langlois247537845,24%19,58%5,56%
280Danica RadenkovicDanica Radenkovic248035645,22%23,31%14,33%
281Dominik DepowskiDominik Depowski277354162145,22%20,60%7,83%
282Jason DeroccoJason Derocco99288163945,09%21,42%11,47%
283Kamil SzymenderaKamil Szymendera697831545,08%20,63%11,75%
284Stanisław WawrzyńczykStanisław Wawrzyńczyk6010951545,05%25,44%3,50%
285Nathan RobertsNathan Roberts326435345,04%18,98%12,18%
286Nikola MijailovićNikola Mijailović267243345,03%20,79%7,85%
287Przemysław TomaPrzemysław Toma255227145,02%18,82%16,24%
288Ilia KovalovIlia Kovalov62199133244,74%21,55%6,91%
289Adam BartosAdam Bartos327426644,74%25,94%2,26%
290Tomislav SmucTomislav Smuc6110042344,68%21,75%13,71%
291Kajetan MarekKajetan Marek607827144,65%26,20%5,54%
292Alexandre FerreiraAlexandre Ferreira88240151844,53%17,13%11,46%
293Miłosz HebdaMiłosz Hebda257594278344,48%21,13%9,52%
294Wojciech FerensWojciech Ferens405870497644,45%20,94%10,09%
295Kara BajemaKara Bajema254818944,44%21,16%10,58%
296Tomas RousseauxTomas Rousseaux179480261144,39%16,97%9,84%
297Sławomir StolcSławomir Stolc11511256644,35%24,03%12,37%
298Yaroslav PampushkoYaroslav Pampushko308332744,34%20,49%8,26%
299Ireneusz KłosIreneusz Kłos259567744,17%21,86%7,09%
300Jakub StablaJakub Stabla258831544,13%20,95%8,89%
301Kuba HawrylukKuba Hawryluk69217103344,05%21,10%8,52%
302Artur ŻylińskiArtur Żyliński248355543,96%17,48%10,99%
303Kamil MaruszczykKamil Maruszczyk8019751943,93%22,35%6,17%
304Torey DeFalcoTorey DeFalco103343196643,90%20,70%3,71%
305Bartłomiej LipińskiBartłomiej Lipiński264834427343,88%17,44%9,62%
306Luke SmithLuke Smith5113574443,82%16,94%7,53%
307Jakub CiunajtisJakub Ciunajtis15319250243,82%19,52%7,57%
308Jakub RadomskiJakub Radomski14218873843,63%21,54%8,54%
309Matej PatakMatej Patak6017697543,59%22,05%8,82%
310Adrian SzlubowskiAdrian Szlubowski7811529443,54%22,45%4,76%
311Nikola KovacevićNikola Kovacević5815477243,52%18,26%1,68%
312Jakub WiśniewskiJakub Wiśniewski253522143,44%20,36%7,24%
313Sebastian SchwarzSebastian Schwarz98245133943,39%19,12%9,19%
314Jakub WachnikJakub Wachnik267695338143,33%20,32%5,59%
315Rafail KoumentakisRafail Koumentakis323318043,33%20,56%12,78%
316Metodi AnanievMetodi Ananiev5213275743,33%21,53%6,61%
317Jakub SzymańskiJakub Szymański174301190243,32%18,35%9,36%
318Guillaume QuesqueGuillaume Quesque377350843,31%23,62%10,83%
319Tobias Christian BrandTobias Christian Brand3112068643,29%19,53%11,37%
320John Gordon PerrinJohn Gordon Perrin3410050243,23%17,73%9,96%
321Natalia PajdakNatalia Pajdak258755343,22%18,99%9,40%
322Tomasz PizuńskiTomasz Pizuński259654243,17%19,19%11,81%
323Alexis CrimesAlexis Crimes259155242,93%18,48%11,59%
324Przemysław CzaudernaPrzemysław Czauderna11616342442,92%22,88%3,07%
325Maciej NowowsiakMaciej Nowowsiak11417583942,79%21,45%5,84%
326Filippo LanzaFilippo Lanza3211057342,76%14,83%4,71%
327Julius FirkalJulius Firkal3210358742,76%18,74%6,13%
328Maren BrinkerMaren Brinker259253142,75%16,38%12,43%
329Łukasz ŁapszyńskiŁukasz Łapszyński152357167542,69%20,12%6,15%
330Viacheslav TarasowViacheslav Tarasow308445342,60%20,53%5,08%
331Artur SzalpukArtur Szalpuk347936531242,58%19,62%5,91%
332Moritz KarlitzekMoritz Karlitzek94269118442,57%19,26%7,09%
333Dick KooyDick Kooy135472257042,53%19,03%4,75%
334Aleksandra DudekAleksandra Dudek254020042,50%16,00%3,50%
335Zuzanna KuligowskaZuzanna Kuligowska254921942,47%15,53%2,28%
336Robert TähtRobert Täht182427232342,40%16,32%8,14%
337Kamil SkrzypkowskiKamil Skrzypkowski499150542,38%21,19%7,13%
338Yevgenii GorchaniukYevgenii Gorchaniuk5713388542,37%15,71%7,91%
339Michał BłońskiMichał Błoński142277111042,34%21,26%4,05%
340Benjamin DiezBenjamin Diez3011344842,19%21,88%4,69%
341Ivan Bogdanov KolevIvan Bogdanov Kolev327235842,18%23,74%-1,12%
342Tomasz PiotrowskiTomasz Piotrowski10111133742,14%18,10%5,04%
343Bartosz BućkoBartosz Bućko142263116241,91%14,20%6,28%
344Luciano BozkoLuciano Bozko308321041,90%21,90%7,14%
345Uros KovacevicUros Kovacevic78242111741,54%14,06%5,64%
346Salvador Hidalgo OlivaSalvador Hidalgo Oliva102289159841,43%18,09%6,70%
347Maciej WózMaciej Wóz558139941,35%21,30%2,51%
348Israel RodriguezIsrael Rodriguez29216341,27%20,63%7,94%
349Christian FrommChristian Fromm5616075141,15%15,98%3,20%
350Dmytro KanaievDmytro Kanaiev6215173041,10%17,95%4,79%
351Mauricio BorgesMauricio Borges378331941,07%17,87%3,76%
352Berenika TomsiaBerenika Tomsia249335940,95%20,61%1,67%
353Fabian MajcherskiFabian Majcherski18617042840,89%17,99%4,21%
354Piotr ŁukasikPiotr Łukasik248468242540,87%17,94%3,79%
355Jingyin ZhangJingyin Zhang353816940,83%17,75%-2,96%
356Dominik TeklakDominik Teklak8617560940,56%16,91%2,63%
357Jakub UrbanowiczJakub Urbanowicz13314568540,44%18,25%-0,15%
358Masahiro YanagidaMasahiro Yanagida265427840,29%16,19%4,68%
359Jonas KvalenJonas Kvalen8315369040,14%18,99%4,35%
360Bruno RomanuttiBruno Romanutti5413451339,96%19,10%2,73%
361Łukasz WieseŁukasz Wiese17811933839,94%13,91%-0,30%
362Mikołaj SawickiMikołaj Sawicki135333181239,90%15,40%1,88%
363Piotr PodporaPiotr Podpora243410739,25%15,89%0,00%
364Konstantin CupkovicKonstantin Cupkovic14529596339,04%20,04%-3,32%
365Rafał SobańskiRafał Sobański170507285539,02%18,07%1,75%
366Brodie HoferBrodie Hofer309454639,01%18,68%0,73%
367Marko SedlacekMarko Sedlacek323321338,97%11,74%5,63%
368Pierre DerouillonPierre Derouillon304113938,85%16,55%0,72%
369Rozalin PenchevRozalin Penchev347441038,78%24,63%5,12%
370Adrian KacperkiewiczAdrian Kacperkiewicz32164438,64%11,36%-2,27%
371Zouheir El GraouiZouheir El Graoui97266126638,63%15,32%0,87%
372Jakub CzerwińskiJakub Czerwiński948723638,56%13,14%-2,97%
373Filip BiegunFilip Biegun826223538,30%15,74%0,00%
374Adrian AciobănițeiAdrian Aciobăniței54194112838,21%19,68%-0,71%
375Marta PolMarta Pol252818237,91%10,99%5,49%
376Yasser PortuondoYasser Portuondo242715537,42%20,65%-8,39%
377Krzysztof ZapłackiKrzysztof Zapłacki946328337,10%18,02%-6,01%
378Barbara BawołBarbara Bawoł254817836,52%16,85%-6,74%
379Aymen BouguerraAymen Bouguerra305820635,44%15,05%-7,28%
380Jakub  ZimolągJakub Zimoląg25279735,05%19,59%0,00%
381Daniel FerreiraDaniel Ferreira23104334,88%20,93%-13,95%
382Paulina GłazPaulina Głaz254919034,74%13,68%-7,37%
383Dominik CzernyDominik Czerny624013434,33%14,18%-9,70%
384Michał GierżotMichał Gierżot127259147133,45%11,83%-4,08%
385Dominika KozyraDominika Kozyra25369132,97%17,58%-13,19%
386Jowita JaroszewiczJowita Jaroszewicz252714632,88%13,01%-7,53%
387Daniel ChiţigoiDaniel Chiţigoi305130231,46%12,58%-18,87%
388Oleh ShevchenkoOleh Shevchenko627936530,68%12,88%-16,44%
389Andrii ZhukovAndrii Zhukov32248529,41%14,12%-9,41%
390Radosław PuczkowskiRadosław Puczkowski304318728,88%9,09%-22,99%
391Oliwier PakosOliwier Pakos253114126,95%12,77%-21,99%

W rankingach można wybrać poszczególny sezon lub rankingi wszech czasów PlusLigi (od sezonu 2000/01). W przypadku rankingu najlepiej przyjmujących włączyliśmy dodatkowe kryteria: by zaliczyć statystyki przyjęcia, zawodnik musi zagrać co najmniej w 30 procentach meczów swojej drużyny, a stosunek sumy przyjęć do rozegranych setów być większy od 3. To ma zapobiec sytuacji, by w rankingu przyjmujących brylowali gracze, którzy np. przyjęli w danym sezonie tylko kilka piłek, a zrobili to z bardzo wysoką skutecznością (np. środkowi bloku).
Przy rankingach trzeba pamiętać, że statystyki z naszego cyfrowego archiwum dla sezonów 2000/01 – 2007/08 są mniej szczegółowe od tych współczesnych. W starszych sezonach posiadamy tylko łączne dane, bez rozbicia na poszczególne mecze. Dodatkowo informujemy, że mamy dane statystyczne dotyczące liczby zdobytych punktów, punktowych bloków, zagrywek itd tylko dla tych graczy, którzy byli uwzględniani w rankingach danych specjalności (najczęściej od 40 do 80 graczy z najlepszym wynikiem w sezonie). To ma wpływ na pozostałe informacje na stronie.
Poza tym w przypadku punktowych bloków w dawnym systemie statystycznym inaczej zapisywano zdobycz punktową. Za potrójny blok była 1/3 pkt, za podwójny 1/2, za pojedynczy – punkt. W takich przypadkach zaokrąglaliśmy graczom zdobycz punktową w górę.