piątek, 3 lis, 17:30
Jastrzębski Węgiel
2 3
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Piątek, 3 lis, 17:30
Małe punkty:
25 20 26 24 29 31 19 25 12 15
wtorek, 13 lut, 17:30
CUK Anioły Toruń
0 3
Projekt Warszawa
Wtorek, 13 lut, 17:30
Małe punkty:
14 25 18 25 12 25 0 0 0 0
wtorek, 13 lut, 20:30
Asseco Resovia Rzeszów
1 3
BOGDANKA LUK Lublin
Wtorek, 13 lut, 20:30
Małe punkty:
22 25 23 25 25 14 19 25 0 0
środa, 14 lut, 17:30
Jastrzębski Węgiel
3 0
Trefl Gdańsk
Środa, 14 lut, 17:30
Małe punkty:
25 20 25 20 25 21 0 0 0 0
środa, 14 lut, 20:30
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 14 lut, 20:30
Małe punkty:
15 25 26 24 16 25 15 25 0 0
sobota, 2 mar, 14:45
Jastrzębski Węgiel
3 0
BOGDANKA LUK Lublin
Sobota, 2 mar, 14:45
Małe punkty:
25 21 25 23 25 18 0 0 0 0
sobota, 2 mar, 18:00
Aluron CMC Warta Zawiercie
0 3
Projekt Warszawa
Sobota, 2 mar, 18:00
Małe punkty:
18 25 24 26 27 29 0 0 0 0
niedziela, 3 mar, 14:45
Jastrzębski Węgiel
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Niedziela, 3 mar, 14:45
Małe punkty:
22 25 25 20 21 25 20 25 0 0
środa, 17 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Asseco Resovia Rzeszów
2 3
Jastrzębski Węgiel
Środa, 17 kwi, 17:30
Małe punkty:
32 30 21 25 28 30 25 22 10 15
TV Polsat Sport 1
środa, 17 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Projekt Warszawa
0 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Środa, 17 kwi, 20:30
Małe punkty:
24 26 16 25 25 27 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
czwartek, 18 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Indykpol AZS Olsztyn
3 1
PSG Stal Nysa
Czwartek, 18 kwi, 17:30
Małe punkty:
16 25 25 21 28 26 25 20 0 0
TV Polsat Sport 1
czwartek, 18 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
BOGDANKA LUK Lublin
3 0
Trefl Gdańsk
Czwartek, 18 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 19 25 19 25 14 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 20 kwi, 14:45
TV Polsat Sport 1
Jastrzębski Węgiel
3 2
Asseco Resovia Rzeszów
Sobota, 20 kwi, 14:45
Małe punkty:
25 20 20 25 25 27 29 27 15 13
TV Polsat Sport 1
sobota, 20 kwi, 17:30
TV Polsat Sport 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
3 1
Projekt Warszawa
Sobota, 20 kwi, 17:30
Małe punkty:
22 25 25 18 25 22 25 17 0 0
TV Polsat Sport 1
niedziela, 21 kwi, 14:45
TV Polsat Sport 1
PSG Stal Nysa
3 1 15 13
Indykpol AZS Olsztyn
Niedziela, 21 kwi, 14:45
Wyniki pierwszego meczu
3 1
Małe punkty:
27 25 24 26 25 16 26 24 0 0
Złoty set:
15 13
TV Polsat Sport 1
niedziela, 21 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Barkom Każany Lwów
1 3
Ślepsk Malow Suwałki
Niedziela, 21 kwi, 20:30
Małe punkty:
21 25 25 15 21 25 18 25 0 0
TV Polsat Sport 1
poniedziałek, 22 kwi, 18:00
KGHM Cuprum Lubin
3 1 15 17
GKS Katowice
Poniedziałek, 22 kwi, 18:00
Wyniki pierwszego meczu
3 0
Małe punkty:
23 25 25 19 25 20 26 24 0 0
Złoty set:
15 17
poniedziałek, 22 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Trefl Gdańsk
1 3
BOGDANKA LUK Lublin
Poniedziałek, 22 kwi, 20:30
Małe punkty:
22 25 27 25 22 25 17 25 0 0
TV Polsat Sport 1
wtorek, 23 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Asseco Resovia Rzeszów
0 3
Projekt Warszawa
Wtorek, 23 kwi, 20:30
Małe punkty:
25 27 28 30 19 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
środa, 24 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
0 3
Jastrzębski Węgiel
Środa, 24 kwi, 20:30
Małe punkty:
18 25 25 27 23 25 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 26 kwi, 20:30
TV Polsat Sport 1
Projekt Warszawa
3 0
Asseco Resovia Rzeszów
Piątek, 26 kwi, 20:30
Małe punkty:
26 24 29 27 25 21 0 0 0 0
TV Polsat Sport 1
sobota, 27 kwi, 18:00
TV Polsat Sport 1
Jastrzębski Węgiel
1 3
Aluron CMC Warta Zawiercie
Sobota, 27 kwi, 18:00
Małe punkty:
25 27 25 22 19 25 23 25 0 0
TV Polsat Sport 1
niedziela, 28 kwi, 14:45
TV Polsat Sport 1
Jastrzębski Węgiel
3 1
Aluron CMC Warta Zawiercie
Niedziela, 28 kwi, 14:45
Małe punkty:
25 19 21 25 25 23 25 18 0 0
TV Polsat Sport 1
piątek, 2 sie, 11:00
TV Polsat Sport 2
Projekt Warszawa
··· ···
Barkom Każany Lwów
Piątek, 2 sie, 11:00
TV Polsat Sport 2
piątek, 2 sie, 12:00
TV Polsat Sport 1
Trefl Gdańsk
··· ···
PGE GiEK Skra Bełchatów
Piątek, 2 sie, 12:00
TV Polsat Sport 1
piątek, 2 sie, 15:00
TV Polsat Sport 1
Barkom Każany Lwów
··· ···
PGE GiEK Skra Bełchatów
Piątek, 2 sie, 15:00
TV Polsat Sport 1
piątek, 2 sie, 16:00
TV Polsat Sport 2
Projekt Warszawa
··· ···
Trefl Gdańsk
Piątek, 2 sie, 16:00
TV Polsat Sport 2
sobota, 3 sie, 14:00
TV Polsat Sport 1
Trefl Gdańsk
··· ···
Barkom Każany Lwów
Sobota, 3 sie, 14:00
TV Polsat Sport 1
sobota, 3 sie, 15:30
TV Polsat Sport 2
PGE GiEK Skra Bełchatów
··· ···
Projekt Warszawa
Sobota, 3 sie, 15:30
TV Polsat Sport 2
niedziela, 4 sie, 12:30
TV Polsat Sport 1
3 dr.
··· ···
4 dr.
Niedziela, 4 sie, 12:30
··· ···
TV Polsat Sport 1
niedziela, 4 sie, 15:30
TV Polsat Sport 2
1 dr.
··· ···
2 dr.
Niedziela, 4 sie, 15:30
··· ···
TV Polsat Sport 2
sobota, 14 września
Aluron CMC Warta Zawiercie
··· ···
BOGDANKA LUK Lublin
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
Barkom Każany Lwów
··· ···
Jastrzębski Węgiel
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
Asseco Resovia Rzeszów
··· ···
PSG Stal Nysa
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
GKS Katowice
··· ···
Nowak-Mosty MKS Będzin
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
PGE Projekt Warszawa
··· ···
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
Steam Hemarpol Norwid Częstochowa
··· ···
Ślepsk Malow Suwałki
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
Indykpol AZS Olsztyn
··· ···
PGE GiEK Skra Bełchatów
Sobota, 14 września
sobota, 14 września
KGHM Cuprum Stilon Gorzów
··· ···
Trefl Gdańsk
Sobota, 14 września
sobota, 21 września
BOGDANKA LUK Lublin
··· ···
Trefl Gdańsk
Sobota, 21 września
sobota, 21 września
PGE GiEK Skra Bełchatów
··· ···
KGHM Cuprum Stilon Gorzów
Sobota, 21 września
sobota, 21 września
Ślepsk Malow Suwałki
··· ···
Indykpol AZS Olsztyn
Sobota, 21 września
sobota, 21 września
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
··· ···
Steam Hemarpol Norwid Częstochowa
Sobota, 21 września
sobota, 21 września
Nowak-Mosty MKS Będzin
··· ···
PGE Projekt Warszawa
Sobota, 21 września
sobota, 21 września
PSG Stal Nysa
··· ···
GKS Katowice
Sobota, 21 września
··· ···
 
 

Daniel Pliński

PGE Skra Bełchatów

Data urodzenia:

10.12.1978

Pozycja:

Środkowy

Wzrost:

204

Waga:

100

Zasięg z wyskoku do ataku:

330

KARIERA ZAWODOWA W LIDZE

data od do Pozycja Numer Drużyna
01.09.2017 06.05.2018 Środkowy 4 Indykpol AZS Olsztyn
01.09.2016 10.05.2017 Środkowy 4 Indykpol AZS Olsztyn
23.10.2015 03.05.2016 Środkowy 4 Cerrad Czarni Radom
01.10.2014 30.05.2015 Środkowy 4 Cerrad Czarni Radom
10.10.2013 30.04.2014 Środkowy 4 PGE Skra Bełchatów
01.09.2012 30.06.2013 Środkowy 4 PGE Skra Bełchatów
20.09.2011 30.06.2012 Środkowy 4 PGE Skra Bełchatów
11.10.2010 26.01.2011 Środkowy 4 PGE Skra Bełchatów
02.09.2009 02.06.2010 Środkowy 4 PGE Skra Bełchatów
01.09.2008 30.08.2009 Środkowy 4 PGE Skra Bełchatów
01.07.2007 18.04.2008 10 PGE SKRA BEŁCHATÓW
01.07.2006 18.05.2007 1 KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL S.A.
01.07.2005 23.04.2006 1 KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL SSA
16.10.2004 30.04.2005 1 JASTRZĘBSKI WĘGIEL SSA
01.07.2003 20.04.2004 12 KP - POLSKA ENERGIA SSA SOSNOWIEC
01.07.2002 07.05.2003 5 KP - POLSKA ENERGIA SSA SOSNOWIEC
01.07.2001 27.04.2002 3 TS STOLARKA WOŁOMIN
01.07.2000 11.04.2001 3 STOLARKA WOŁOMIN
Daniel Pliński
Numer4
18

Liczba sezonów w lidze

498

Liczba rozegranych meczów

3639

Liczba pkt zdobytych w lidze

344

Liczba asów

1202

Liczba pkt z bloków

Dane szczegółowe

Najwyższa liczba zdobytych punktów w meczu
16
vs
Więcej
Najwięcej bloków w meczu
7
vs
Więcej
Najwięcej asów w meczu
5
vs
Więcej
Liczba drużyn w których grał zawodnik
6    

Liczba występów przeciwko poszczególnym zespołom:

2

65

7

102

26

8

6

14

2

6

45

1

26

33

21

5

38

2

6

4

8

9

19

14

2

Statystyki łączne

      Zagrywka Przyjecie zagrywki Atak Blok
Rozegrane mecze Sety Punkty Liczba as Asy na set liczba Neg Perf perf% liczba blok Perf % perf pkt Pkt na set
498 1841 3639 5995 344 832 0,1869 136 10 28 28 20,5882 3634 78 86 2093 57,5949 1202 0,6529
 

Statystyki sezonowe

      Zagrywka Przyjecie zagrywki Atak Blok
Rozegrane mecze Sety Punkty Liczba as Asy na set liczba Neg Perf perf% liczba blok Perf % perf pkt Pkt na set
Fart Kielce -
PGE Skra Bełchatów
2 1 2 1 0 0,50 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 0,00 0 0,00
PGE Skra Bełchatów -
Jastrzębski Węgiel
5 10 19 0 3 0,00 1 0 0 0 0,00 13 0 0 10 76,92 0 0,00
Asseco Resovia Rzeszów -
PGE Skra Bełchatów
4 9 12 2 2 0,50 2 0 0 1 50,00 11 1 0 5 45,45 2 0,50
PGE Skra Bełchatów -
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
5 3 8 0 3 0,00 0 0 0 0 0,00 5 0 0 2 40,00 1 0,20
Tytan AZS Częstochowa -
PGE Skra Bełchatów
3 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 0,00 0 0 0 0 0,00 0 0,00
PGE Skra Bełchatów -
Delecta Bydgoszcz
3 8 11 1 2 0,33 0 0 0 0 0,00 6 0 1 4 66,67 3 1,00
PGE Skra Bełchatów -
Pamapol Wielton Wieluń
3 7 14 2 1 0,67 0 0 0 0 0,00 7 0 0 4 57,14 1 0,33
AZS Politechnika Warszawska -
PGE Skra Bełchatów
3 4 8 0 1 0,00 0 0 0 0 0,00 5 1 0 2 40,00 2 0,67
PGE Skra Bełchatów -
Fart Kielce
3 7 4 0 1 0,00 0 0 0 0 0,00 6 0 0 5 83,33 2 0,67
Jastrzębski Węgiel -
PGE Skra Bełchatów
4 8 16 0 3 0,00 0 0 0 0 0,00 10 0 1 5 50,00 3 0,75
PGE Skra Bełchatów -
Tytan AZS Częstochowa
3 7 13 2 1 0,67 0 0 0 0 0,00 5 0 0 4 80,00 1 0,33
PGE Skra Bełchatów -
Asseco Resovia Rzeszów
4 6 20 2 3 0,50 1 0 0 0 0,00 6 0 1 3 50,00 1 0,25
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -
PGE Skra Bełchatów
5 6 23 0 5 0,00 0 0 0 0 0,00 7 0 0 4 57,14 2 0,40
Delecta Bydgoszcz -
PGE Skra Bełchatów
4 12 16 1 2 0,25 0 0 0 0 0,00 12 1 0 9 75,00 2 0,50
PGE Skra Bełchatów -
Indykpol AZS UWM Olsztyn
3 9 12 2 2 0,67 2 0 0 1 50,00 6 0 0 5 83,33 2 0,67
Pamapol Wielton Wieluń -
PGE Skra Bełchatów
5 7 12 0 3 0,00 0 0 0 0 0,00 6 0 0 3 50,00 4 0,80
PGE Skra Bełchatów -
AZS Politechnika Warszawska
4 7 16 0 3 0,00 0 0 0 0 0,00 7 0 0 5 71,43 2 0,50
PGE Skra Bełchatów -
Asseco Resovia Rzeszów
2 6 10 3 1 1,50 0 0 0 0 0,00 5 0 0 3 60,00 0 0,00
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -
PGE Skra Bełchatów
3 7 11 0 3 0,00 0 0 0 0 0,00 7 0 0 3 42,86 4 1,33
PGE Skra Bełchatów -
AZS Politechnika Warszawska
3 5 10 0 3 0,00 0 0 0 0 0,00 5 1 0 2 40,00 3 1,00
Delecta Bydgoszcz -
PGE Skra Bełchatów
4 11 15 1 2 0,25 0 0 0 0 0,00 9 0 1 5 55,56 5 1,25
Asseco Resovia Rzeszów -
PGE Skra Bełchatów
5 9 14 0 3 0,00 0 0 0 0 0,00 14 0 0 8 57,14 1 0,20
PGE Skra Bełchatów -
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
5 11 21 2 2 0,40 1 0 1 0 0,00 9 1 0 6 66,67 3 0,60
Tytan AZS Częstochowa -
PGE Skra Bełchatów
3 6 16 1 1 0,33 0 0 0 0 0,00 6 0 0 4 66,67 1 0,33
AZS Politechnika Warszawska -
PGE Skra Bełchatów
3 3 5 0 0 0,00 0 0 0 0 0,00 2 0 0 2 100,00 1 0,33
PGE Skra Bełchatów -
Tytan AZS Częstochowa
3 5 11 0 1 0,00 1 1 0 0 0,00 7 0 1 3 42,86 2 0,67
PGE Skra Bełchatów -
Tytan AZS Częstochowa
4 8 17 1 3 0,25 0 0 0 0 0,00 9 0 0 4 44,44 3 0,75
Tytan AZS Częstochowa -
PGE Skra Bełchatów
4 4 9 0 3 0,00 0 0 0 0 0,00 5 1 1 2 40,00 2 0,50
PGE Skra Bełchatów -
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
5 7 13 1 2 0,20 1 0 1 0 0,00 10 0 1 5 50,00 1 0,20
PGE Skra Bełchatów -
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
4 8 15 0 4 0,00 3 0 0 0 0,00 11 0 2 7 63,64 1 0,25
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -
PGE Skra Bełchatów
4 8 13 0 2 0,00 1 0 0 0 0,00 9 0 2 4 44,44 4 1,00
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -
PGE Skra Bełchatów
3 7 8 0 3 0,00 0 0 0 0 0,00 9 1 0 4 44,44 3 1,00
Łącznie (32) 118 216 394 22 68 0,19 13 1 2 2 15,38 229 7 11 132 57,64 62 0,53
Średnia meczowa 3,69 6,75 12,31 0,69 2,12 0,01 0,41 0,03 0,06 0,06 0,48 7,16 0,22 0,34 4,12 1,80 1,94 0,02

Statystyki z naszego cyfrowego archiwum dla sezonów 2000/01 – 2007/08 są mniej szczegółowe od tych współczesnych. W starszych sezonach posiadamy tylko łączne dane, bez rozbicia na poszczególne mecze. Dodatkowo informujemy, że mamy dane statystyczne dotyczące liczby zdobytych punktów, punktowych bloków, zagrywek itd tylko dla tych graczy, którzy byli uwzględniani w rankingach danych specjalności (najczęściej od 40 do 80 graczy z najlepszym wynikiem w sezonie). To ma wpływ na pozostałe informacje na stronie. Być może uda się odszukać komplet informacji, wtedy na pewno uzupełnimy braki. Kompletne są na pewno informacje na temat liczby rozegranych meczów, setów, bo te weryfikujemy z papierowych protokołów meczowych od sezonu 2000/01.

POWIĄZANE WIADOMOŚCI