Autor:redakcja
  05.03.2013 godz. 11:43

Michał Dębiec: chcemy ugrać coś fajnego


W niedzielę i poniedziałek siatkarze Delecty Bydgoszcz rozegrają z Asseco Resovią Rzeszów dwa pierwsze mecze w półfinale PlusLigi

- Znamy specyfikę naszej hali i znamy naszych kibiców. Jeżeli są potrzebni, to zawsze są z nami. Bardzo dziękujemy za doping, za fantastyczną atmosferę, która zaskoczyła wszystkich gości, którzy tutaj przybyli. Dziękuję Wam bardzo! - mówił Michał Dębiec po spotkaniu w Challenge Cup z Uralem Ufa, cytowany na stronie internetowej klubu.

Porażka z rosyjskim zespołem zakończyła przygodę klubu z europejskimi pucharami. - Teraz trzeba się przygotowywać do meczów PlusLigi. Z tego spotkania wyciągniemy wnioski, a takie doświadczenie na pewno nam się przyda w meczach półfinałowych i będziemy teraz tam walczyć, żeby prezentować się jak najlepiej. Teraz to jest najważniejsze, żeby prezentować fajną siatkówkę, a za nią mogą pójść zwycięstwa - przyznał libero bydgoskiej drużyny.

Delectę wyeliminował zespół, który ma w składzie znakomitych graczy m.in. Leandro Visotto, Aleksieja Wierbowa, Pawła Abramowa czy Miguela Falascę. - Przegraliśmy z finalistą Challenge Cup, także można na plus zaliczyć ten debiut w europejskich pucharach i teraz skoncentrujemy się na PlusLidze. Chcemy ugrać coś fajnego i zobaczymy, co z tego wyjdzie” - zakończył podopieczny Piotra Makowskiego.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...
...