Autor:https://siatkowka.gkskatowice.eu, redakcja
  22.05.2023 godz. 10:53

Decyzje kadrowe w GKS Katowice


GKS Katowice informuje o zmianach w składzie drużyny po sezonie 2022/2023 PlusLigi.

Po zakończeniu sezonu 2022/23 PlusLigi zapadły pierwsze decyzje dotyczące kształtu kadry zespołu na kolejną ligową kampanię. Przypominamy, że umowę z Klubem do końca sezonu 2023/2024 przedłużył pierwszy trener zespołu Grzegorz Słaby. Ponadto ważny kontrakt z Klubem obowiązuje przyjmującego Jakuba Szymańskiego.

Z GKS Katowiceżegnają się zawodnicy, których kontrakty wygasają z dniem 31 maja 2023 roku: rozgrywający Georgi Seganow i Jakub Nowosielski, środkowi Piotr Hain, Marcin Kania i Jakub Lewandowski oraz przyjmujący Gonzalo Quiroga. Ponadto sztab trenerski GKS-u opuszcza drugi trener zespołu Damian Musiak.

Wszystkim wymienionym trenerom i zawodnikom GKS dziękuje za reprezentowanie barw klubowych w ostatnich sezonach i dostarczenie kibicom GieKSy wielu emocji i radości. Życzy powodzenia na dalszej drodze sportowej kariery!

Ponadto informuje, że z dniem 31 maja br. zakończy się okres obowiązywania kontraktu rozgrywającego Micaha Ma'a z katowickim klubem. GKS Katowice w dalszym ciągu pozostaje w sporze prawnym z zawodnikiem, który bezpodstawnie i niezgodnie z prawem wypowiedział umowę zawartą w sierpniu 2021 roku.

W najbliższych tygodniach GKS będzie informować o wszystkich decyzjach kadrowych dotyczących składu GKS-u Katowice na kolejny sezon PlusLigi - zarówno o przedłużeniach umów, jak i nowych zawodnikach oraz członkach sztabu szkoleniowego siatkarskiej GieKSy.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...
...