Autor:zaksa.pl, redakcja
  15.03.2023 godz. 20:29

Bartosz Bednorz zostaje w Grupie Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle


Kolejnym zawodnikiem, który zdecydował się przedłużyć kontrakt w Kędzierzynie-Koźlu jest Bartosz Bednorz. – To klub który od lat walczy o najwyższe cele, przez co ma postawioną bardzo wysoko poprzeczkę i to dzięki temu wiem, że mogę tutaj zrobić kolejny krok w swojej karierze - przyznał przyjmujący Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Bartosz Bednorz do Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle dołączył w trakcie obecnego sezonu, tym samym po niemal pięcioletniej przerwie wrócił na boiska PlusLigi. Wcześniej po odejściu z PGE Skry Bełchatów występował we włoskiej Serie A (Azimut Leo Shoes Modena), lidze rosyjskiej (Zenit Kazań), obecny sezon rozpoczynał natomiast grając w Chinach (Shanghai Bright).

28-letni przyjmujący bardzo szybko odnalazł się w Kędzierzynie-Koźlu. – Bardzo dobrze się tu czuję i odnajduję. Szybko zaklimatyzowałem się w tym klubie. Panuje tu świetna atmosfera otoczona wspaniałymi zawodnikami i ludźmi pracującymi w klubie – przyznał nasz zawodnik. Dla siatkarza nie bez znaczenia w podejmowaniu decyzji o pozostaniu w ZAKSIE na dłużej były możliwości, jakie daje gra w barwach Grupy Azoty ZAKSY, a mianowicie rywalizacji w rozgrywkach Ligi Mistrzów czy perspektywa walki o kolejne trofea. – To jeden z ważniejszym argumentów dla mnie.  ZAKSA to klub który od lat walczy o najwyższe cele, przez co ma postawioną bardzo wysoko poprzeczkę i to dzięki temu wiem, że mogę tutaj zrobić kolejny krok w swojej karierze i poprawić swoje umiejętności. Do tego świetna atmosfera panująca w szatni jak i całym klubie – podkreślił Bednorz.

Bednorz to kolejny zawodnik, po Davidzie Smithcie i Eriku Shoji, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z ZAKSĄ. Przypomnijmy, że  kolejnym sezonie w barwach drużyny z Kędzierzyna-Koźla zobaczymy również kapitana Aleksandra Śliwkę, atakującego Łukasza Kaczmarka i rozgrywającego Marcina Janusza.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...