Autor:http://www.indykpolazs.pl, redakcja
  27.01.2023 godz. 22:06

Indykpol AZS Olsztyn przedłużył passę zwycięstw


– To był mecz o dużym ładunku emocjonalnym. To, co stało się w Bielsku-Białej wpłynęło mocno na nas. Trener przygotował nas odpowiednio na ten mecz i to zadecydowało o tym, że zdobywamy dzisiaj trzy punkty! – powiedział Karol Jankiewicz na antenie Radia UWM FM po wygranej z PSG Stalą Nysa.

Siatkarzom Indykpolu AZS Olsztyn udało się przedłużyć passę zwycięstw, odnosząc czwartą wygraną z rzędu. Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur w piątkowy wieczór pokonała PSG Stal Nysę 3:1. Przypomnijmy, iż olsztynianie przystąpili do tego spotkania osłabeni brakiem podstawowego rozgrywającego – Joshuy Tuanigi. W jego miejsce zobaczyliśmy Karola Jankiewicza.

– To był mecz o dużym ładunku emocjonalnym. To, co stało się w Bielsku-Białej wpłynęło mocno na nas. Cieszę się, że dostaliśmy od trenera kilka dni wolnego. Mam nadzieję, że od wtorku wrócimy na treningi z chłodniejszą główą. Niewiele osób wierzyło w to, że wygramy. Strata rozgrywającego to duży cios dla każdej drużyny. Niewiele osób widziało w nas faworyta. My zebraliśmy się w sobie. Trener przygotował nas odpowiednio na ten mecz i to zadecydowało o tym, że zdobywamy dzisiaj trzy punkty! – powiedział po meczu Karol Jankiewicz na antenie Radia UWM FM.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...
...