Autor:redakcja, legavolley.it
  15.01.2023 godz. 20:19

Sir Safety Susa Perugia dalej niepokonana


Niepokonani w rozgrywkach Serie A siatkarze Sir Safety Susa Perugia podejmowali Pallavolo Padwa i odnieśli pewne zwycięstwo.

Reprezentanci Polski Wilfredo Leon oraz Kamil Semeniuk należeli w tym spotkaniu do wyróżniających się graczy. Pierwszy z nich uzyskał 14 pkt i miał w tym cztery asy. Drugi zdobył dziewięć punktów i zaliczył w tym jeden z zagrywki.

W pierwszym secie długo prowadzili goście. Było m.in. 8:5 i 16:13 dla Padwy. W drugiej części partii siatkarze z Perugii byli już lepsi, obejmując prowadzenie 21:20 i pewnie wygrywając końcówkę, a cały mecz 15. kolejki 3:0 (5:22, 25:21, 25:21).

Zespół z Perugii w obecnym sezonie nie ma sobie równych. Wygrał wszystkie mecze i z kompletem punktów przewodzi w tabele Serie A. Drugie miejsce zajmuje Valsa Group Modena, a trzecie Cucine Lube Civitanova.

Seria zwycięstw podopiecznych, doskonale znanengo w Polsce trenera Andrei Anastasiego, rozpoczęła się w październiku. W niedzielę odnioęśli oni 27. zwycięstwo z rzędu, licząc mecze w lidze i w rozgrywkach pucharowych.POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...
...