Autor:Redakcja, fot. Trefl
  28.10.2022 godz. 16:49

Mecz Barkomu Każany Lwów z Cuprum Lubin na żywo w ukraińskiej telewizji


Kibice Barkomu Każany Lwów po raz pierwszy będą mogli obejrzeć mecz w PlusLidze w Ukrainie. Transmisję przeprowadzi kanał DiviSport Vollleyball.

Występująca od tego sezonu w PlusLidze drużyna z Lwowa jeszcze nie odniosła zwycięstwa. W szóstej kolejce zmierzy się w Lubinie z Cuprum, które wygrało dotąd tylko raz. Rozpoczynające się w piątek o godzinie 20:30 spotkanie będzie transmitowane w Polsacie Sport, ale nie tylko... Będą mogli je obejrzeć także kibice w Ukrainie. Transmisję przeprowadzi internetowy kanał „DiviSport Volleyball”.

– Dostaliśmy zgodę na pokazanie spotkania w naszym kraju. Z tym, że sygnał będzie dostępny tylko w Ukrainie, w pozostałych krajach, we tym w Polsce, będzie niedsostępny. W Polsce mecze można oglądać za pośrednictwem Polsatu Sport – tłumaczy Irina Bagrij, rzeczniczka prasowa Barkomu Każany. Na razie ukraiński kanał ma zgodę na tylko jedną transmisję, ale trwają rozmowy o dłuższej współpracy.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy w historii PlusLiga w zeszłym sezonie była pokazywana poza granicami Polski. Mecze jednaj z najlepszych siatkarskich lig na świecie można było oglądać na Bałkanach. Planowany jest rozwój transmisji zagranicznych z PlusLigi.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...