Autor:Redakcja
  28.10.2022 godz. 10:36

Typer PlusLigi według trenera Sucha


Jeden z najbarwniejszych i najciekawszych trenerów ligowych specjalnie dla portalu plusluga.pl typuje wyniki meczów 6. kolejki PlusLigi.

Oto typy trenera:

GKS Katowice – Ślepsk Malow Suwałki 3:2
Mimo ogromnej sympatii dla trenera Dominika Kwapisiewicza stawiam na gospodarzy, którzy będą mieli wsparcie własnej publiczności i są zespołem minimalnie lepszym.

Cuprum Lubin – Barkom Każany Lwów 3:2
Będzie walka, ale w zespole ze Lwowa po pierwszym, drugim secie coś się zacina i następnie gra wygląda coraz gorzej. Dlatego stawiam na gospodarzy.

PGE Skra Bełchatów – Projekt Warszawa 3:1
Bełchatowianie w tym sezonie dołączają do grona kandydatów walczących o mistrzostwo Polski. Projekt na razie zawodzi, liczę na wygraną Skry za trzy punkty.

Indykpol AZS Olsztyn – BBTS Bielsko-Biała 3:0
Gospodarze są bardzo dobrym zespołem, mądrze prowadzonym przez trenera Javiera Webera. Ich forma rośnie, więc beniaminek będzie musiał płacić frycowe.

Cerrad Enea Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów 1:3
Jestem pewien, że Paweł Woicki będzie się bardzo starał pokazać  naprzeciwko byłego klubu. ALe Asseco Resovia jest dla gospodarzy zbyt mocnym zespołem. Goście wygrają.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trefl Gdańsk 3:1
Kędzierzynianie są bardzo mocni, co pokazali w środę w Lublinie. Bardzo dobra dyspozycja Łukasza Kaczmarka wystarczy do ogrania Trefla.

PSG Stal Nysa – Jastrzębski Węgiel 2:3
Gospodarze są rewelacją rozgrywek i zasłużenie zajmują wysokie miejsce w tabeli. Ale przyjeżdża bardzo mocny Jastrzębski Węgiel. Spodziewam się zaciętej walki, a podział punktów zadowoli obie strony.

LUK Lublin – Aluron CMC Warta Zawiercie 1:3
Większe doświadczenie, wyższa forma i pozycja w tabeli gości powinna złożyć się na wygraną z targanymi kontuzjami gospodarzami.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...