Autor:redakcja
  25.07.2022 godz. 15:39

Jacek Nawrocki: każdy klub będzie miał swoje priorytety


Siatkarze Cerradu Czarnych Radom rozpoczęli przygotowania do sezonu. Pierwsze sparingi rozegrają w ostatni weekend sierpnia w Lublinie. W trakcie okresu przygotowawczego zagrają od 11 do 14 sierpnia w Krakowie w kolejnej edycji PreZero Grand Prix PLS. Ich pierwszym rywalem będzie GKS Katowice.

Trener radomskiej drużyny Jacek Nawrocki podkreślił, że "pomysł z PreZero Grand Prix PLS jest ok". - W tych zawodach każdy klub będzie miał swoje priorytety w swoim podejściu do gry na piasku. Dla jednych tp będzie super sprawa, a dla drugich urozmaicenie okresu przygotowawczego. Cieszę się, że coś takiego będzie miało miejsce. Z tego co słyszałem PreZero coieszyło się dobrą opinią - powiedział radomski szkoleniowiec.

Turnieje PreZero Grand Prix PLS rozgrywane będą systemem brazylijskim, dwie porażki eliminują z dalszej gry. Przed rokiem wśród kobiet najlepsza była drużyna Volley Wrocław, a wśród mężczyzn Indykpol AZS Olsztyn.

- My zagramy w składzie kilku zawodników. Będzie to dla nas rodzaj wstępnej rywalizacji - powiedział Jacek Nawrocki.POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy