Autor:redakcja
  19.05.2022 godz. 13:24

Remigiusz Kapica zostaje w Cuprum Lubin


Remigiusz Kapica zostaje w Cuprum Lubin - poinformował klub.

Gdy młody Remek Kapica przychodził do tej drużyny przed rokiem, zapytany został jaki jest jego plan na sezon. Odpowiedział, że będzie walczył o miejsce w podstawowej szóstce. Nie spodziewał się, że jego plany ziszczą się tak szybko oraz, że w tak błyskawicznym tempie stanie się jednym z filarów zespołu.

Już na samym początku został wrzucony na głęboką wodę, zostając pierwszym atakującym i z tą rolą poradził sobie wspaniale. – Miałem szczęście. Otworzyła się przede mną ogromna szansa udowodnienia swoich umiejętności. Uważam, że pokazałem swoją wartość. Moje plany pokrzyżował uraz, ale taki jest sport. Jestem nadal młody i świadomy, że wiele wzlotów i upadków jeszcze przede mną. Na horyzoncie nowy sezon i nowe możliwości. Chciałbym pokazać jeszcze więcej – mówi Remigiusz Kapica.

Przez długi czas Remek był najlepiej punktującym miedziowym zawodnikiem, plasując się wysoko w ligowych rankingach. Potem z przyczyn losowych spadł na 2. miejsce, ale na swoim koncie zebrał i tak pokaźną sumę 364 oczek. Był on także najlepiej zagrywającym w Cuprum, na swoim koncie zapisał 30 asów serwisowych.

- Ogromnie się cieszymy, że Remigiusz Kapica pozostaje na dłużej w naszym klubie. Jesteśmy przekonani, że przed nim wielka siatkarska kariera. Tego mu życzymy! - czytamy na stronie Cuprum Lubin.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...