Autor:Ślepsk Malow Suwałki
  06.05.2022 godz. 20:13

Bartłomiej Bołądź odchodzi ze Ślepska Malow


Bartłomiej Bołądż nie będzie reprezentował barw Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2022/2023. 28-letni atakujący był jednym z filarów biało-niebieskich w ostatnich latach.

Bołądź dołączył do drużyny przed rozpoczęciem sezonu 2019/2022, tuż po awansie klubu do PlusLigi, z niemieckiego VFB Friedrichshafen.

Dziękujemy Bartkowi za trzy lata wspaniałych emocji, wrażeń i wspólnych radości. Wspólnie przeżywaliśmy wzloty i upadki po awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej. Nasi kibice pokochali go nie tylko za grę, ale również skromność i pracowitość. To stale rozwijający się zawodnik, który znacznie przyczynił się do wyników osiąganych przez zespół i przez ostatnie sezony pokazał swoją bardzo dużą, sportową jakość. Czołowe lokaty, osiągane w rankingach ligowych, doskonale obrazują pozycję Bartka w krajowej siatkówce. Życzymy mu wszelkiej pomyślności i dalszych sukcesów" – mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.

Bartłomiej Bołądź oficjalnie rozegrał w barwach Ślepska Malow Suwałki 82 spotkania, w których zdobył aż 1368 punktów. W biało-niebieskich barwach 13 razy sięgał po statuetkę MVP, przyznawaną dla najlepszych zawodników poszczególnych meczów PlusLigi.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...