Już w najbliższy piątek 30 września wielki start sezonu 2022/2023 PlusLigi

Autor:https://ks.cuprum.pl, redakcja
  19.04.2022 godz. 19:40

Cuprum Lubin zaprasza Jana Rutyńskiego


Sezon 2021/2022 co prawda nieuchronnie zmierza ku końcowi, ale zanim na dobre przejdzie do historii, rozegrana zostanie siódma edycja corocznego Memoriału Jana Rutyńskiego pod patronatem KGHM Polska Miedź. Turniej odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia.

Coroczny memoriał jest dla wyjątkowym czasem, w którym wspominamy wspaniałego człowieka. Jan Rutyński był jednym z trzech założycieli lubińskiego klubu. Posiadał ogromne serce do siatkówki, nigdy się nie poddawał i wierzył w rozwój i potencjał tej dyscypliny w Lubinie. Ramię w ramię z Janem Rutyńskim Cuprum Lubin wzrastał i awansował szczebel po szczeblu do coraz wyższej klasy rozgrywkowej. W 2014 roku uzyskał awans do PlusLigi, co wywołało ogromny wybuch radości. Rutyński także niezmiernie się cieszył. Niestety nie doczekał pierwszego historycznego meczu w ekstraklasie… W naszej pamięci Jan wciąż żyje i na jego pamiątkę rozgrywamy co roku memoriał.

W tegorocznej edycji udział wezmą trzy drużyny: PSG Stal Nysa, Olimpia Sulęcin i Miedziowi. Mecze zostaną rozegrane w systemie każdy z każdym. Otwarcie memoriału będzie miało miejsce przed drugim meczem w poniedziałek.

SZCZEGÓŁOWY TERMINARZ:

25 kwietnia (poniedziałek)

Godz. 13:00 Cuprum Lubin – Olimpia Sulęcin  

Godz. 18:00 Olimpia Sulęcin – PSG Stal Nysa

26 kwietnia (wtorek)

Godz. 17:00 Cuprum Lubin – PSG Stal Nysa

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy