Autor:treflgdansk.pl, redakcja
  13.04.2022 godz. 21:56

Luksa Kampa: to dopiero pierwszy krok


Fantastyczny mecz rozegrali zawodnicy Jastrzębskiego Węgla i Trefla Gdańsk. Ci pierwsi, mistrzowie Polski, prowadzili 2:0 i byli na dobrej drodze do odniesienia zwcięstwa w rywalizacji play off o miejsca 1-8. Jednak gdańszczanie odwrócili losy rywalizacji. Teraz siódmy zespół fazy zasadniczej będzie gospodarzem następnego spotkania.

- To bardzo fajnie smakuje, ale to był tylko pierwszy krok i teraz kolejny bardzo ciężki mecz już w sobotę. To jest dobry czas i wracamy naprawdę szczęśliwi i mam nadzieję, że możemy to skończyć za kilka dni. Musimy spróbować, ale będzie ciężko - powiedział MVP tego meczu Lukas Kampa, który jeszcze niedawno bronił barw Jastrzębskiego Węgla.

Rozgrywający Trefla jest przekonany, że rywale są rozczarowani i będą chcieli pokazać, jaki mają potencjał. W jego przekonaniu gdańszczanom potrzebna jest wiara w końcowy sukces.

- My musimy dalej wierzyć, trzeba powalczyć i zobaczymy jak to będzie. Gramy u siebie w domu, zapraszamy wszystkich, liczę na pełną halę. Atmosfera już wiele razy w tym sezonie była wspaniała, ale liczę na to, że będzie naprawdę pełna hala, głośno i na koniec będziemy mogli wszyscy razem świętować zakończył Lukas Kampa.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy