Autor:https://projektwarszawa.waw.pl, redakcja
  17.02.2022 godz. 14:50

Igor Grobelny w Projekcie Warszawa do 2024 roku


Igor Grobelny przedłużył kontrakt z Projektem Warszawa i będzie występował w stołecznym zespole przez kolejne dwa lata! Przyjmujący występujący z PlusLidze z belgijskim obywatelstwem reprezentuje warszawskie barwy od 2019 roku.

28-letni przyjmujący podpisał nową umowę ze stołecznym klubem, na mocy której będzie występował w stołecznych barwach do końca sezonu 2023/24. Zawodnik nie ukrywał radości z powodu przedłużenia kontraktu z Projektem.

– Cieszę się, że będę występował dłużej w warszawskich barwach. Zadomowiłem się w tym mieście i lubię tu grać. Jestem szczęśliwy i nie mogę doczekać się kolejnych wyzwań w koszulce Projektu Warszawa, a kolejne przecież już niedługo. Dopiero co wróciliśmy z Belgii, gdzie przerwaliśmy złą passę i wygraliśmy dwa mecze w CEV Lidze Mistrzów, więc mam nadzieję, że utrzymamy serię w kolejnych spotkaniach – powiedział Igor Grobelny.

Igor Grobelny urodził się w Radomiu i pochodzi z siatkarskiej rodziny. Zawodnik Projektu jest synem byłego zawodnika Czarnych Radom – Dariusza Grobelnego, a jego siostrą jest znana z występów we włoskiej Serie A – Kaja Grobelna. W 2018 roku zadebiutował w seniorskiej kadrze reprezentacji Belgii. W swojej karierze reprezentował takie polskie kluby jak Cerrad Czarni Radom czy Cuprum Lubin. Od 2019 roku występuje w Projekcie Warszawa, z którym w sezonie 2020/2021 zdobył brązowy medal PlusLigi.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...