Autor:skra.pl, redakcja
  02.12.2021 godz. 12:59

Damian Schulz: cieszymy się z możliwości gry


W środowym spotkaniu w hali Energia trenerzy PGE Skry ponownie dali szansę siatkarzom, który nie mieli wielu okazji gry w tym sezonie. Każdy z nich podołał zadaniu i bełchatowianie pewnie zwyciężyli Duklę Liberec 3:0.

- Nie jest trudniej zmobilizować się na takie ekipy, jak Dukla. Bardzo cieszymy się, że możemy wyjść na boisko i zaprezentować to, nad czym pracujemy na treningach. Dlatego jestem zadowolony, że mogliśmy zagrać. Fajnie, że zwyciężyliśmy 3:0, a nasz kolejny przystanek, tym razem już w PlusLidze, to Ślepsk Malow Suwałki - podkreśla Damian Schulz, atakujący PGE Skry.

PGE Skra miała jednak małe przestoje w tym spotkaniu, a Schulz podkreśla, że to nie był najwyższy poziom bełchatowian. - Zagraliśmy dobrze, ale mogliśmy jeszcze lepiej - mówi. - Było parę błędów w ataku, drugiego seta też słabo zaczęliśmy, bo popsuliśmy sporo zagrywek i szliśmy punkt za punkt. To były elementy, które możemy poprawić - mówi siatkarz PGE Skry.

Za tydzień bełchatowianie pojadą do Czech na spotkanie rewanżowe. - Handicap przed drugim meczem z Duklą jest duży, a oczywiście pojedziemy tam po zwycięstwo - kończy Schulz.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...