Autor:KS
  29.11.2011 godz. 09:08

W Fukuoce komplet punktów, czas na Tokio


Polska reprezentacja w Fukuoce zdobyła komplet punktów. Od piątku w Tokio nasi siatkarze zaczynają ostatnią fazę turnieju, w której zmierzą się z Włochami, Brazylią i Rosją. - W Tokio musimy zagrać jak najlepiej - mówił Andrea Anastasi.

Andrea Anastasi (trener reprezentacji Polski): -Byliśmy skoncentrowani w trudnych momentach i zakończyliśmy spotkanie z trzema punktami. Teraz jedziemy do Tokio, musimy grać tam jak najlepiej.

Sherif El-Shemerly (trener reprezentacji Egiptu): - Andrea Anastasi zmienił Polski zespół. Powrócili na najwyższy poziom. Może kierować zawodników do celu i uczyć ich wzajemnego szacunku. Nasi gracze są niedoświadczeni. Tylko sześciu z czternastu ma doświadczenie w mistrzostwach świata czy w Pucharze Świata. Próbuję dodać im pewności. Myślę, że będziemy grać lepiej w kolejnych trzech meczach.

Marcin Możdżonek (kapitan reprezentacji Polski): - Kolejny dzień wyczerpującego turnieju. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że wygraliśmy i zdobyliśmy kolejne trzy punkty, to jest ważne.

Ashraf Abouelhassan (kapitan reprezentacji Egiptu): -To był dobry mecz. Różnice przyszły pod koniec setów. Mamy nadzieję, że będziemy lepiej grać w Tokio.

Zbigniew Bartman (atakujący reprezentacji Polski): -To był trudny mecz. Na początku byliśmy zmęczeni i nie mieliśmy siły na wykonywanie ataków. Nie mieliśmy dużo czasu, aby się zregenerować. Tutaj w Fukuoce zdobyliśmy dziewięć punktów i teraz czekamy z niecierpliwością na Tokio. Mamy wielu graczy, którzy w kluczowych momentach mogą coś zmienić.

...
...
...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy