Autor:jastrzebskiwegiel.pl, redakcja
  10.09.2021 godz. 11:43

24 września o godzinie 17:00 prezentacja JW i mecz otwarcia sezonu!


Wkrótce rozpocznie się nowy sezon w PlusLidze. Zanim Jastrzębski Węgiel przystąpi do walki o ligowe punkty, w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej tradycyjnie już odbędzie się prezentacja drużyny połączona z pokazowym meczem otwarcia sezonu.

Wydarzenie to zaplanowano na piątek 24 września o godzinie 17:00. Wstęp na prezentację jest wolny, niemniej jednak liczba miejsc w hali będzie ograniczona ze względu na obowiązujące obostrzenia.

Jednocześnie, na kanale YouTube Jastrzębskiego Węgla przeprowadzona zostanie transmisja na żywo z tego wydarzenia wraz ze specjalnie zaaranżowanym na te potrzeby studiem. O oprawę artystyczną wydarzenia zadba znany duet Grzegorz Kułaga – Marek Magiera, który od lat w znakomitym stylu kreuje sportowe emocje podczas widowisk sportowych.

Bezpośrednio po prezentacji gospodarze zaserwują kibicom siatkarską ucztę. Rywalem mistrza Polski będzie aktualny wicemistrz Turcji Fenerbahce Stambuł, w którego składzie występuje dwóch byłych zawodników Jastrzębskiego Węgla: Salvador Hidalgo Oliva oraz Yacine Louati. Pierwszego z wymienionych graczy nie trzeba szerzej przedstawiać. Kubańczyk z niemieckim paszportem to była gwiazda PlusLigi sprzed kilku sezonów, natomiast drugi z graczy to mistrz Polski z Jastrzębskim Węglem z minionego sezonu i tegoroczny mistrz olimpijski z Igrzysk w Tokio z reprezentacją Francji.

Jako że liczba miejsc w hali na to wydarzenie jest ograniczona, Klub będzie dystrybuował darmowe wejściówki na prezentację. Będą one dostępne w serwisie abilet.pl (http://jastrzebskiwegiel.abilet.pl/). Pierwszeństwo w rezerwacji miejsc na prezentację będą mieli posiadacze karnetów z sezonu 2019/2020. UWAGA: Na jeden karnet przypada jeden bilet!

Rezerwacja z prawem pierwszeństwa rozpocznie się 17.09.2021 (od godz. 9:00) i potrwa do 19.09.2021 (do 24:00), po wpisaniu kodu pierwokupu zamieszczonego na rewersie karnetu z sezonu 2019/2020. Natomiast w dniach: 20.09.2021 (od godz. 9:00) – 24.09.2021 do rezerwacji w internecie udostępnione zostaną ewentualne wolne miejsca w hali, które nie zostały zajęte przez posiadaczy karnetów z sezonu 2019/2020.

Prezentacja i mecz otwarcia odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Będzie to wiązało się z obowiązkiem zakrywania ust i nosa maseczką oraz zajmowania miejsc w bezpiecznych odstępach. Ponadto informujemy, że punkt gastronomiczny na antresoli, jak również automaty z napojami i przekąskami w hali będą nieczynne. Natomiast normalnie działać będzie oficjalny sklep kibica Jastrzębskiego Węgla.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...
...
...