Autor:Katarzyna Porębska, fot. LUK Politechnika Lublin
  27.07.2021 godz. 10:08

LUK Politechnika podała skład na PreZero Grand Prix w Krakowie


LUK Politechnika Lublin, która w sezonie 2021/22 będzie występować w roli beniaminka PlusLigi ogłosiła właśnie skład na sierpniowy turnieju plażowy PreZero Grand Prix w Krakowie, który zostanie rozegrany w dniach 5-8 sierpnia na Kompleksie Sportowym Wanda.

Lublinianie mieli już raz szansę zagrać na PreZero Grand Prix, które przed rokiem zostało rozegrane na obiektach Monta Beach Volley Club Warszawa. Podopieczni Macieja Kołodziejczyka, jako wtedy drużyna pierwszoligowa pokazała się z bardzo dobrej strony. Zabrakło im dosłownie punktu, aby wyjść z grupy. Jednak w czasie turnieju zawodnicy zebrali wiele pochwał za swoją grę.

Nowością tegorocznej rywalizacji na piasku jest zmieniony system grania na tzw. „brazylijski”. W ubiegłym roku zespoły rywalizowały w tradycyjnym systemie grupowym. Mecze rozgrywane będą do dwóch wygranych setów.

Na boiskach kompleksu sportowego Wandy Kraków barwy LUK Politechniki będą bronić: Grzegorz Pająk, Wojciech Włodarczyk, Jakub Wachnik, Bartosz Filipiak, Szymon Gregorowicz, Szymon Beraza, Jan Nowakowski oraz Dustin Watten.

Pierwszym przeciwnikiem LUK Politechniki będzie Aluron CMC Warta Zawiercie.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...