Autor:Katarzyna Porębska, fot. BKS Visła Proline Bydgoszcz
  01.07.2021 godz. 11:55

Enea Volleyball Cup 2021


W dniach 10-11 lipca 2021 roku w Centrum Sportu i Rekreacji "Olender" Wielka Nieszawka odbędzie się turniej plażowy Enea Volleyball Cup. Do zawodów mogą zgłaszać się pary męskie oraz mieszane.

Okres wakacyjny to dobra okazja, żeby odpocząć, a także korzystać z aktywności na świeżym powietrzu. Klub BKS Visła Proline Bydgoszcz dla miłościków siatkówki plażowej organizuje turniej Enea Volleyball Cup. Zostanie on rozegrany na obiekcie Centrum Sportu i Rekreacji "Olender" Wielka Nieszawka.

Do Otwartego Turnieju Siatkówki Plażowej o Enea Volleyball Cup zgłaszać mogą się zarówno pary męskie, jak również mieszane. Zapisy trwają do 6 lipca. Swoje zgłoszenia należy wysyłać na adres: turniej@luczniczkabydgoszcz.pl Wpisowane wynosi 50zł za parę. 

Początek turnieju Enea Volleyball Cup zaplanowano na 10 lipca 2021 roku na godzinę 9.30.

Nagrody
1. miejsce - Dla pary, która zajmie pierwsze miejsce organizatorzy wyznaczyli nagrodę w wysokości 500zł.

2. i 3. miejsce - Dla par, która zajmą drugie i trzecie miejsce czekają bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów turnieju.

Organizatorzy bardzo serdecznie zapraszają wszystkich kibiców na trybuny, aby mogli kibicować zawodniczkom i zawodnikom podczas Enea Volleyball Cup. Wstęp wolny!

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...
...