Autor:https://vervawarszawa.pl, redakcja
  14.04.2021 godz. 23:41

Andrzej Wrona: moje pierwsze zwycięstwo w Bełchatowie


VERVA Warszawa ORLEN Paliwa postawiła pierwszy krok na drodze po brązowe medale PlusLigi. Siatkarze Andrei Anastasiego po pełnym zwrotów akcji meczu pokonali na wyjeździe 3:2 PGE Skrę Bełchatów.

Dla VERVY Warszawa ORLEN Paliwa i jej zawodników było to historyczne zwycięstwo. Stołeczna drużyna w hali Energia wygrała pierwszy raz od 2009 roku. – Dla mnie osobiście był to również wyjątkowy triumf. W Bełchatowie jako siatkarz ekipy przyjezdnej wygrałem po raz pierwszy w życiu. Myślę, że wielu kolegów z VERVY będzie mogło powiedzieć to samo – skomentował z szerokim uśmiechem na ustach Andrzej Wrona, środkowy VERVY.

– I ja także pierwszy raz w mojej siedemnastoletniej profesjonalnej przygodzie z siatkówką zwyciężyłem w Bełchatowie – potwierdził słowa kapitana rozgrywający Michał Kozłowski.

Statuetką MVP nagrodzony został Igor Grobelny. Przyjmujący VERVY Warszawa ORLEN Paliwa zdobył 17 punktów – wszystkie z ataku przy skuteczności 61 proc. W przyjęciu natomiast zanotował 24 proc. (przyjęcie pozytywne) i 14 proc. (przyjęcie perfekcyjne).

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...