Autor:skra.pl, redakcja
  29.03.2021 godz. 10:19

Dusan Petković: musimy myśleć już o kolejnym meczu


- Zagraliśmy jak drużyna i w tej końcówce sezonu wyglądamy jak prawdziwy kolektyw - mówi Dusan Petković, MVP sobotniego spotkania z Asseco Resovią Rzeszów. PGE Skra Bełchatów odniosła drugie zwycięstwo w play off 1/4 finału PlusLigi.

PGE Skra awansowała do półfinału PlusLigi. Będzie chwila na świętowanie?
Dusan Petković: Nie mamy czasu na świętowanie. To był bardzo emocjonujący mecz, a teraz jestem szczęśliwy, że awansowaliśmy do finału. Na celebrację nie ma jednak czasu. Musimy już myśleć o naszym przeciwniku. Trzeba się na tym skupić.

Sam mecz z Asseco Resovią był bardzo dobry w wykonaniu PGE Skry.
Naciskaliśmy od początku meczu i to nam wychodziło, sprawdzało się. W drugim secie byliśmy trochę ospali, ale zbudowaliśmy przewagę i mieliśmy komfort, że możemy stracić kilka punktów. W trzecim secie oba zespoły grały bardzo dobrze, ale ostatecznie to my wygraliśmy.

Widać było, że świetnie rozumiecie się na boisku.
Zagraliśmy jak drużyna i w tej końcówce sezonu wyglądamy jak prawdziwy kolektyw. Pokazaliśmy to w wielu momentach tego spotkania. Nie jesteśmy jedną czy dwiema osobistościami i o wygranej nie decyduje jeden element. Pokazaliśmy zespołowość i wykonaliśmy świetną robotę, co udowodniliśmy w trzecim secie.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy