Nie przegapcie, już w niedzielę 22 maja wielki finał Ligi Mistrzów – Grupa Azoty ZAKSA kontra Itas Trentino. Transmisja Polsat Sport

Autor:Kamil Składowski
  02.10.2020 godz. 14:05

Wideokonferencja prezesów klubów PlusLigi oraz TAURON Ligi


W poniedziałek 5 października odbędą się wideokonferencje z udziałem przedstawicieli zarządów klubów udziałowców Polskiej Ligi Siatkówki S.A. Spotkania zwołał w trybie pilnym zarząd PLS.

Najpierw dojdzie do spotkania z prezesami klubów Ligi Mistrzów Świata, później TAURON Ligi. Oczywiście głównym tematem rozmów będą kolejne wykryte przypadki  zakażenia koronawirusem wśród drużyn uczestniczących w zawodowych ligach.

– Sytuacja w kraju, tak jak przewidywali nasi specjaliści, jest niepokojąca, co oczywiście przekłada się także na zagrożenia w naszych rozgrywkach – mówi Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – W trakcie rozmów z prezesami klubów chcemy omówić strategię na dalsze tygodnie oraz przedstawić opinię przygotowaną przez specjalistów. Musimy być gotowi na zupełnie niestandardowe działania, bo tego wymagają obecne, wyjątkowe czasy. Już przed startem sezonów rozmawialiśmy o pomysłach, co zrobić gdy będzie sporo zakażeń, teraz jednak musimy podjąć konkretne decyzje – mówi prezes Zagumny i dodaje: – Będziemy na bieżąco informować o naszych ustaleniach i robić wszystko, co możliwe, byśmy mogli kontynuować grę.

...
...
...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy