Autor:RM
  30.10.2019 godz. 16:04

Środa z PlusLigą: Asseco Resovia Rzeszów - Ślepsk Malow Suwałki 1:3


W meczu II kolejki PlusLigi Asseco Resovia - Ślepsk Malow Suwałk i1-3 (25:23, 17:25, 16:25, 22:25). MVP Nicolas Szerszeń.

Inauguracja sezonu na Podpromiu rozpoczęła się od uroczystości pożegnania Łukasza Perłowskiego. Środkowy z Asseco Resovią pożegnał się po ub. sezonie, a w barwach zespołu z Rzeszowa spędził 16 sezonów. – Dziękuję wam za te cudowne 16 lata, w których nie brakowało momentów gorszych jak i tych z sukcesami. Choć nie ma mnie tu od kilku miesięcy to bardzo mi tego wszystkiego brakuje i cieszę się, że mogą znów poczuć tą atmosferę – mówił ze środka boiska do kibiców, Łukasz Perłowski, który wciąż konturuje karierę w barwach II-ligowego zespołu SIN Galicja Sędziszów Młp. 35-latek tuż przed meczem wykonał pożegnalną zagrywkę - flota, która „przy pomocy” kapitana Asseco Resovii, Grzegorza Kosoka przeszła na drugą stronę.

Resoviacy niemal od samego początku inauguracyjnej partii dyktowali warunki prowadząc (8:4, 16:12). Rywale gdy trochę inauguracyjne trema opadła ruszyli w pogoń doprowadzając do emocjonującej końcówki. W niej nieznacznie lepsi byli gospodarze. W kolejnych dwóch to już zdecydowanie warunki dyktowali goście, wśród których prym wiódł wypożyczony z Asseco Resovii, Nicolas Szerszeń, szczególnie raził zagrywką.

W IV secie początkowo prowadzenie było po stronie gospodarzy. Przy stanie 15:15 w nieprawdopodobny sposób piłkę obronił Szerszeń a ta wpadła w boisko. Od tego momentu ekipa z Suwałk nakręciła się na dobre i wygrała mecz.

 

Więcej o meczu: http://www.plusliga.pl/games/id/1100590.html

 

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...
...