Autor:redakcja
  20.02.2019 godz. 17:00

Kolejna pula biletów na VNL 2019 dostępna już od środy


Dziś, w środę 20 lutego o godz. 10.00 do sprzedaży trafiła kolejna pula biletów na rozgrywane w Polsce mecze FIVB Volleyball Nations League 2019 z udziałem reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn. Obie kadry czekają starcia z bardzo ciekawymi rywalami, dlatego tym bardziej zachęcamy do zakupu wejściówek! Nadal obowiązuje 15-procentowa zniżka dla członków Klubu Kibica Polskiej Siatkówki.

Bilety można kupić tutaj: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/

Reprezentacja Polski kobiet pod wodzą Jacka Nawrockiego pokazała w zeszłym sezonie, że potrafi walczyć i wygrywać z najlepszymi. Swoją kampanię w Siatkarskiej Lidze Narodów 2019 biało-czerwone rozpoczną turniejem w Polsce. Od 21 do 23 maja kibiców w Opolu czeka żeńska siatkówka w najlepszym wydaniu, z udziałem naszych Pań oraz reprezentacji Włoch (8.miejsce w rankingu FIVB), Tajlandii (14.miejsce) i Niemiec (15.miejsce).

Biało-czerwoni mistrzowie świata także rozpoczną interkontynentalną rundę Siatkarskiej Ligi Narodów na ojczystej ziemi. Ich zmagania ze światową elitą w 2019 zainauguruje turniej w Katowicach (31 maja – 2 czerwca), a przeciwnikami będą narodowe drużyny Brazylii (1.miejsce w ranikngu FIVB), Stanów Zjednoczonych (2.miejsce) i Australii (16.miejsce). Najlepsi kibice na świecie i całe podium Mistrzostw Świata 2018 w jednym turnieju VNL w Polsce to gwarancja widowiska doskonałego.

Podobnie jak w ubiegłym roku bilety są całodniowe, co oznacza, że uprawniają do wejścia na oba mecze odbywające się danego dnia. Nowością jest specjalna kategoria wejściówek, czyli bilet rodzinny (3+1), stworzony z myślą o osobach, które chcą razem z bliskimi dopingować naszą reprezentację. Ceny biletów na Siatkarską Ligę Narodów zaczynają się już od 19 zł (bez uwzględnienia 15% zniżki).

Na członków Klubu Kibica Polskiej Siatkówki przez cały okres sprzedaży czeka 15% zniżki na bilety. Kod rabatowy oraz link URL do platformy biletowej znajdują się w menu użytkownika w zakładce „Co nowego”, dostępnej po zalogowaniu do Klubu Kibica.

Informujemy także, że trwa sprzedaż biletów na Mistrzostwa Europy siatkarek, których "polska" część odbędzie się w Łodzi. Szczegóły:https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...
...