Autor:KP/Stocznia Szczecin
  08.08.2018 godz. 15:45

20 sierpnia Stocznia Szczecin rozpocznie przygotowania


20 sierpnia siatkarze Stoczni Szczecin rozpoczną przygotowania do sezonu 2018/19 PlusLigi. W porównaniu do poprzedniego sezonu w drużynie zaszły spore zmiany. Zakontraktowano doświadczonych zawodników, którzy mają stanowić o sile zespołu. Szczecińskich siatkarzy w rozgrywkach ligowych prowadzić będzie w dalszym ciągu Michał Mieszko Gogol.

W klubie zaszły spore zmiany kadrowe. Zatrudnio m.in. dyrektora sportowego. Tę funkcję powierzono Radostinowi Stojczewowi.

– Nigdy do tej pory nie pracowałem z dyrektorem sportowym ani w klubie w Szczecinie, ani innych klubach, w których pełniłem rolę asystenta. Jestem bardzo otwarty i szczęśliwy, że tak wielka osobowość siatkarska jak Radostin Stojczew jest w stanie mi pomóc w wielu rzeczach. Nie mogę doczekać się już trenowania i tego, aż wystartujemy w tym sezonie - powiedział Michał Mieszko Gogol, trener Stoczni Szczecin.

Po poprzednim sezonie z klubem pożegnał się Michał Ruciak, Bartosz Gawryszewski, Mateusz Malinowski, Tomasz Kowalski, Jeff Menzel, Justin Duff, Eemi Tervaportti oraz Dawid Murek.

W najbliższych dniach klub ma również poinformować o kolejnych podpisanych umowach z zawodnikami. Skład zespołu na sezon 2018/19 nie został jeszcze zamknięty. W pierwszych treningach uczestniczyć będą zawodnicy, którzy w tym sezonie nie przygotowują się do wrześniowych mistrzostw świata, które w dniach 9-30 września zostaną rozegrane w Bułgarii i Włoszech.

Aktualny skład Stoczni Szczecin na sezon 2018/19 PlusLigi
rozgrywający: Łukasz Żygadło, Lukas Tichaczek
atakujący: Bartosz Kurek, Bartłomiej Kluth
środkowi: Janusz Gałązka, Simon Van De Voorde,
przyjmujący: Matej Kazijski, Nicholas Hoag, Nikołaj Penczew, Marcin Wika, Adrian Kacperkiewicz
libero: Adrian Mihułka

Film zapowiadający przygotowania do sezonu: https://www.youtube.com/watch?v=A18W_ZMQZBM&feature=youtu.be

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...

Newsletter

Sponsor tytularny
Sponsor
Multiagencja Unilink - najlepsze ubezpieczenia OC/AC
Sponsorzy
partnerzy medialni
partnerzy