Autor:KP/Informacja prasowa
  11.06.2018 godz. 11:38

Mecz Gwiazd Siatkówki: All-Star Volley Show w Łodzi


All-Star Volley Show - event jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe w swoim rodzaju połączenie artystycznej kreacji i sportowych emocji. All-Star Volley Show to impreza inaugurująca ogólnopolski program społeczny „Graj o siebie”, która 16 czerwca odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi. Główną atrakcją będzie Mecz Gwiazd polskiej i światowej siatkówki.

All-Star Volley Show chce łączyć pokolenia m.in. poprzez prezentację wspólnych idoli, a także poprzez program społeczny „Graj o siebie, graj o zdrowie”. Sam program skierowany jest do dzieci i młodzieży, ale organizatorzy mają nadzieję, że w jego realizację włączą się całe rodziny. All-Star Volley Show ma za zadanie wytyczyć kierunek tych zmian, wskazać ramowo wartości jakie niesie ze sobą sport, ale także samą dobrą zabawę. Przykładem niech będzie ciekawa forma meczu, w której wystąpi ….. jedna drużyna. Wszystko po to, aby podjąć walkę z chorobami cywilizacyjnymi i oderwać młode pokolenie chociaż na trochę od wszechobecnej technologii.

Pomysłodawcą projektu All-Star Volley jest Vladimir Grbić. – Jego marzeniem było zagrać w takiej drużynie. Chciał spotkać siatkarzy, których podziwiał, a z którymi nie miał okazji wystąpić w jednej ekipie. Rozmawialiśmy na ten temat i doszliśmy do wniosku, że warto by było podjąć się organizacji takiego wydarzenia – powiedział Arkadiusz Jaśkowski, współorganizator przedsięwzięcia.

Przed rokiem podobne spotkanie miało miejsce w Brazylii. Pomysł zrodził się w 2016 r. z inicjatywy Giby, który doprowadził do jego organizacji oraz powstania projektów, mających na celu aktywizację młodzieży na całym świecie (jednym z nich jest jego Gibinha).

- W przyszłości zamierzamy rozszerzyć naszą działalność na cały świat. Mamy plany dotyczące Wembley, Belgradu, ale także takie, które wykraczają poza Europę, jak np. mecze w Chicago i innych miastach w Stanach Zjednoczonych, również na dalekim i środkowym wschodzie. Chcemy promować siatkówkę oraz naszą filozofię na jak najszerszym gruncie - wyznał Vladimir Grbić, inicjator programu i współorganizator wydarzenia członek All-Star AllTime.

Główną atrakcją wydarzenia All-Star Volley Show w Atlas Arenie będzie towarzyski Mecz Gwiazd polskiej i światowej siatkówki takich jak: Raúl Quiroga, Paweł Zagumny, Vladimir Nikolov, Kuba Jarosz, Goran Vujevic, Michał Winiarski, Rusłan Olichwier, Karol Kłos, David Lee, Piotr Gruszka, Andrea Zorzi, Ryszard Bosek, Dmitrij Fomin, Marcos Milinkovic, Mauricio Lima, Andrea Gardini, Giba, Samuele Papi Marko Klock, Vadim Khamuttskikh, Vladimir Grbić.

Oprócz tego na kibiców czeka widowisko oparte na elementach spektakularnego show przy użyciu najnowocześniejszych technik pirotechnicznych, pełne gry światła i dźwięku, a także zaskakujące show taneczno-akrobatyczne. W programie również jubileuszowy 500. koncert Ambasadora projektu Dawida Kwiatkowskiego oraz zagraniczna niespodzianka muzyczna!

Lista uczestników All-Star Volley Show w Atlas Arenie w Łodzi:
Zbigniew Bartman, Ryszard Bosek, Wadim Chamutckich, Taras Chtiej, Andrea Gardini, Giba, Stanisław Gościniak, Vladimir Grbić, Piotr Gruszka, Karol Kłos, David Lee, Mauricio Lima, Markos Milinković, Władimir Nikołow, Rusłan Olichwier, Samuele Papi, Raul Quiroga, Aleksandr Sawin, Edward Skorek, Grzegorz Szymański, Sergiej Tietiuchin, Goran Vujević, Michał Winiarski, Paweł Zagumny, Andrea Zorzi.

Program All-Star Volley Show i 500 koncert Dawida Kwiatkowskiego
godz. 16.00 – otwarcie bramek Atlas Arena;
godz. 16.45 – 17.45 – spotkanie Gwiazd Siatkówki z Kibicami – rozdawanie autografów i wspólne zdjęcia w wyznaczonych miejscach w lobby Atlas Areny;
godz. 18.00 – oficjalne otwarcie AllStar Volley Show: występy akrobatyczne i muzyczne, koncert Dawida Kwiatkowskiego;
godz. 19.30 – mecz drużyny AllStar AllTime / Drużyna Gwiazd Wszechczasów (3 sety).

Bilety:
https://www.ebilet.pl/…/sport/pilka-siatkowa/mecz-siatkowki/
https://www.ebilet.pl/sport/pilka-siatkowa/mecz-siatkowki/

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...
...