Autor:Katarzyna Porębska/BBTS Bielsko-Biała, foto BBTS Bielsko-Biała
  10.02.2018 godz. 09:27

Mariusz Gaca: chcemy zagrać dobry mecz


BBTS Bielsko-Biała to ostatnia drużyna w tabeli. Na dziewiętnaście rozegranych spotkań wygrała tylko trzy. W sobotę bielszczanie we własnej hali podejmią Cerrad Czarnych Radom. Początek spotkania o godzinie 17.00. - Chcemy zagrać dobry mecz - powiedział Mariusz Gaca, kapitan  bielskiej drużyny.

Radomianie mogą pochwalić się "małą serią" zwycięstw, bowiem wygrali trzy mecze z rzędu - na własnym terenie pokonali MKS Będzin i Dafi Społem Kielce, na wyjeździe po tie-breaku zwyciężyli z Espadonem Szczecin. W obu ostatnich meczach nagrodę MVP dostał były kapitan BBTS-u - Kamil Kwasowski. Do pełnej dyspozycji wrócił także słoweński rozgrywający Dejan Vincić, ale trener Robert Prygiel nie może skorzystać z usług obu atakujących. Michał Filip leczy kontuzję stopy. z kolei Jakub Ziobrowski doznał urazu oka i jego występ w sobotnim meczu stoi pod znakiem zapytania.

Bielszczanie natomiast w dalszym ciągu okupują ostatnie miejsce w tabeli. W dotychczasowych rozgrywkach wywalczyli tylko dziewięć punktów.

- Nie patrzymy na problemy naszych rywali, skupiamy się na swoim treningu, taktyce i grze. Chcemy zagrać dobry mecz - powiedział Mariusz Gaca, kapitan BBTS.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...
...
...