Autor:Katarzyna Porębska/CEV, foto CEV
  31.01.2018 godz. 10:54

Igor Yudin: spodziewam się trudniejszego meczu, niż w Kazaniu


Zenit Kazań w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów nie przegrał żadnego meczu. W trzech dotychczasowych spotkaniach stracił zaledwie dwa sety. W środę w Jastrzębiu mistrzowie Rosji rozegrają rewanżowy mecz z Jastrzębskim Węglem. W Kazaniu gospodarze odnieśli pewne zwycięstwo 3:0. Czy w Polsce odniosą równie łatwą wygraną? - Spodziewam się trudniejszego meczu, niż w Kazaniu - powiedział Igor Yudin, przyjmujący najlepszej drużyny Klubowych Mistrzostw Świata 2017.

Jastrzębski Węgiel po trzech kolejkach fazy grupowej Ligi Mistrzów z dwoma zwycięstwami i jedną porażką na koncie zajmują drugie miejsce. Kilka tygodni temu jastrzębianie przegrali właśnie z Zenitem Kazań. W środę we własnej hali spróbują się zrewanżować za tę porażkę.

- Sam byłem zawodnikiem i wiem, że w przypadku takich meczów, jak ten przeciwko Zenitowi Kazań, zawodnicy czekają na niego z niecierpliwością. Moja filozofia jest prosta - w każdej grze są trzy punkty do wygrania i niezależnie od tego, kto stoi po drugiej stronie siatki, musisz o nie walczyć - powiedział Ferdinando De Giorgi, trener polskiego zespołu.

Rosyjska drużyna nie ukrywa, że w środę spodziewa się trudniejszego meczu, niż we własnej hali.

- Bardzo się cieszę, że mam okazję wrócić do Jastrzębia. Spodziewam się o wiele trudniejszego meczu, niż w Kazaniu. Zapraszam wszystkich na środowy mecz. Do zobaczenia w hali - wyznał Igor Yudin, który w latach 2006-2011 bronił barw Jastrzębskiego Węgla.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...
...