Autor:Katarzyna Porębska, foto BBTS Bielsko-Biała
  10.09.2017 godz. 09:55

BBTS Bielsko-Biała zagra w turnieju o Puchar Rektora SPU Nitra


BBTS Bielsko-Biała w ostatnich dniach rozegrał sparing ze Stalą Nysa w Kielnarowej, gdzie przebywa na zgrupowaniu. Drużyna pozostanie tam do środy. Następnie uda się do Nitry, gdzie weźmie udział w turnieju o Puchar Rektora SPU Nitra. 

W czwartek bielszczanie rozegrali sparingowy mecz z I-ligową Stalą Nysa. Po czterech setach lepsi okazali się zawodnicy z Nysy.

BBTS Bielsko-Biała - Stal Nysa 1:3 (25:21, 23:25, 23:25, 19:25)
BBTS zagrał w składzie: Peacock, Janeczek (10), Cedzyński (4), Krikun (11), Tarasow (13), Siek (4) oraz Marek, Czauderna (L), Macionczyk (1), Bucki (10), Czerwiński (2), Gaca (4), Skowroński (1), Piotrowski

BBTS do środy będzie przebywał na zgrupowaniu w Kielnarowej. Następnie uda się do słowackiej Nitry, gdzie weźmie udział w turnieju o Puchar Rektora SPU Nitra. Warto dodać, że zespół z Nitry prowadzi dobrze znany w Polsce trener - Marek Kardos, który przez kilka sezonów pełnił funkcję szkoleniowca AZS Częstochowa.

We wspomnianym turnieju obok gospodarzy - VKP Bystrina SPU Nitra, zagra niemiecko-austriacki Hypo Tirol Alpenvolleys Haching (z trenerem Miroslavem Palgutem, Bartoszem Pietruczukiem i Igorem Grobelnym w składzie) oraz czeskie Volejbal Brno.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...
...