Autor:PGE Skra Bełchatów
  02.08.2017 godz. 09:09

Za tydzień siatkarze PGE Skry wznowią treningi


Już za tydzień siatkarze PGE Skry wznowią treningi. Przygotowania rozpoczną się 8 sierpnia od popołudniowego treningu w hali Energia.

- Przerwa od maja do sierpnia to długi czas, ale nie był to okres, w którym nic się nie działo. W klubie to czas, kiedy najbardziej skupiamy się na pracy, by przygotować wszystko do nowego sezonu, zamknąć budżet czy dopiąć wszystkie umowy sponsorskie, ale samej siatkówki już brakuje. Myślę, że kibice też z utęsknieniem czekają na rozpoczęcie sezonu – mówi prezes Konrad Piechocki.

W pierwszym tygodniu bełchatowianie odbędą osiem jednostek treningowych. We wtorek i czwartek spotkają się na jednych zajęciach, w środę, piątek i sobotę będą trenować dwukrotnie.

- Ten czas na pewno będzie bardzo interesujący dla nas wszystkich, będziemy się trochę poznawać, bo w zespole nastąpiło sporo zmian, przede wszystkim zmienił się pierwszy trener. Myślę, że wszystko ułoży się pozytywnie – dodaje prezes bełchatowskiego klubu, który wierzy także w Michała Winiarskiego, drugiego trenera zespołu.

- Ma bardzo dobrego nauczyciela. Roberto Piazza jest doświadczonym trenerem i słynie z bardzo dobrego warsztatu, więc Michał będzie miał się od kogo uczyć. Uważam, że sam także przekaże chłopakom wiele cennych wskazówek, ponieważ pracował z wieloma bardzo dobrymi trenerami.

W pierwszym okresie przygotowań zabraknie kadrowiczów oraz przebywającego na zgrupowaniu reprezentacji Polski fizjoterapeuty Tomasza Pieczko.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...