Autor:LOTOS Trefl Gdańsk
  24.02.2017 godz. 12:10

Urodzinowy mecz w ERGO ARENIE


W najbliższą niedzielę, 26 lutego, gdy LOTOS Trefl podejmie przed własną publicznością Cerrad Czarnych Radom, dwóch żółto-czarnych będzie świętować urodziny – odpowiednio 27 i 24 lata kończyć będą Damian Schulz i Bartosz Pietruczuk. Urodzinowe atrakcje czekać będą nie tylko na solenizantów, ale i… kibiców!

Urodzinowe muffiny

W trakcie niedzielnego meczu kącik zabaw, który jest zlokalizowany tuż przy boisku, zmieni się w wytwórnię muffinów. Wszyscy mali kibice będą mogli ozdabiać babeczki upieczone przez Hotel Haffner. Wystarczą kreatywność i fantazja – słodkie dekoracje dostarczy bowiem Dr Oetker, z którym zwykłe ciasto zmienia się w dzieło sztuki. Po drugim secie meczu pracom dzieci przyjrzy się klubowa maskotka - Treflik. Wskaże on dwa muffiny, które najbardziej przypadną mu do gustu. Ich autorzy po meczu wręczą babeczki siatkarskim solenizantom.

Urodzinowe samochody

Zanim jednak kibice zasiądą w niedzielę o 14:30 na trybunach ERGO ARENY, Damian i Bartek wyślą w miasto pomocników, którzy poinformują o ich urodzinowej imprezie. Jeśli w piątek około godz. 17 kibice zostawią auto na parkingu Galerii Metropolia, jest duża szansa, że po powrocie będzie czekać na nich niespodzianka. Samochody zostaną przystrojone urodzinowymi czapeczkami, a pod każdą z nich będzie się kryć zachęcenie do przyjścia na mecz i voucher zniżkowy. Jeśli to Wasze auto przybierze urodzinowy styl, klub zachęca do dzielenia się z nami zdjęciami!

Urodzinowe „Sto lat”

„Sto lat” na kilka tysięcy gardeł? To właśnie wydarzy się w niedzielę w ERGO ARENIE. Klub zaprasza serdecznie kibiców do głośnego dopingu siatkarzom w trakcie meczu, a po końcowym gwizdku spotkania gromkiego zaśpiewania solenizantom „Sto lat”. Zachęca też do dołączenia do nietypowego wydarzenia na Facebooku, które wyjątkowo nie nazywa się meczem, a urodzinami.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...