Autor:Anna Hołub
  22.03.2015 godz. 14:16

Jakub Radomski: ten mecz mogliśmy wygrać


AZS Politechnika Warszawska przegrała z Transferem Bydgoszcz 2:3 w pierwszym meczu play off o miejsca 5-8 PlusLigi. Rewanż odbędzie się w piątek w Bydgoszczy.

Zacięta walka trwała od początku do końca. Mimo bardzo dobrze  funkcjonującego bloku w warszawskim zespole to bydgoszczanie byli lepsi w piątej partii. - Z obu stron było dużo walki. Mam takie wrażenie, że bardzo mocno walczyliśmy, ale z drugiej strony to spotkanie było dość senne. Szkoda, bo mogliśmy wygrać i to jeszcze przed tie breakiem ale nie udało się. Wiele razy można było ten mecz obrócić na naszą korzyść – przyznał Jakub Radomski.

- Ciężko powiedzieć, czy zawiódł jakiś element. Nasi rywale w ważnych momentach dobrze zagrali zagrywką i to było decydujące jeśli chodzi o zwycięstwo. Lepiej radzili sobie też w ważnych momentach - dodał warszawski przyjmujący.

Podczas spotkania zespół wspierał także Bartłomiej Lemański, który podczas jednego ze spotkań doznał kontuzji. - Bartek czuje się coraz lepiej. Ta kontuzja wyglądała dramatycznie i bardzo groźnie. Teraz chodzi na rehabilitację i na różne zabiegi. Jest młody, więc taki organizm łatwo się regeneruje i mamy nadzieję, że szybko dojdzie do siebie – dodał na zakończenie Radomski.

POWIĄZANE INFORMACJE

...
...
...
...
...